poniedziałek, 17 października 2011

Lewica nie zdradziła SWOICH ideałów

ONET:  Kwaśniewski: to poważne ostrzeżenie z mojej strony


17.10.2011 9:50

Lewica nie zdradziła SWOICH ideałów

Ta lwica nie zdradziła żadnych SWOICH ideałów, bo ich nigdy nie miała, a Kwaśniewski to już napewno.

Ta lewica nie jest żadną lewicą, w końcu pomogła jak cały ten POPiS demokracji sprywatyzowć unii Polskę. Także zadłużenie kraju rozwijała z pełną konsekwencją jak jej poprzednicy (Balcerowiczanie) i jej demokratyczni następcy POPiS.

> http://pppolsku.blogspot.com

Podobnie się to odbyło z "działaczami" tzw. związków, którzy sobie stale dorabiali w innach organizacjach, zwykle zagraniczynch. Ale więcej na ten temat w podanym wyżej linku, duchen tej demokracji, duchem świętym, jest korupcja polityków i związkowców. Kto jeszcze wspomina "solidarność" po tym, jak wykonała ona swoje zadanie ?Jeszcze raz o matołkach.  17.10.2011 23:45

To ma Pani znowu rację, moje uznanie, wielu w tym forum pisze gorzej od Pani, ortograficznie, bo rzczowo to nawet większość.

Nie należy wszelako źle o Polakach myśleć, ci co tu wypisują, reprezentują tylko tę mniejszość, tzn. tych matołków, którzy onanizują się jeszcze demokratycznymi wyborami. Większość Polaków zbojkotowała te chamskie wybory, komentarz patrz

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/10/onet-pkw-podaa-wyniki-wyborow-z-93-proc.html
W Polsce jest przeto o jakie 20%-30% mniej matołków niż w n.p. w Niemczech, Francji czy Anglii, tym jeszcze za mało dali w d. albo są jeszcze bardziej umysłowo ociężali.


17.10.2011 19:51

Pani Kasiu, ode mnie dostaje Pani punkcik, bo ma Pani rację, i to pomimo braku nalżytej znajomści ortografii. Jak widać nie trzeba wiele wykształcenia, aby pojąć jak funkcjonuje to chamskie państwo demokratyczne.

Czasami zadziwiają mnie ci szkoleni, którzy pomimo wykształcenia okazują się ciemniakami z rogu tabkiery. Aż pytam się, po co takiemu chamowi szkoła ?

Także z jajami jest niezły pomysł, ja też zjem.

Mniej o jajach, za to o innych rzeczach

> http://ppolsku.blogspot.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz