wtorek, 15 listopada 2011

O "Rosjanach" w Polsce


O tzw. "Rosjanach"

GS Boys


--- Pięknie pisze o tych "Rosjanach" ich prpopagandzista, jeden z teoretyków Uni Europejskiej, Hrabia Ryszard Mikołaj Coudenhove Kalergi, wierny sługa FED 1). Z tego samego źródła dowiadujemy się, że dyskretnie postanowiono dla nas włączyć do unii nie tylko Izrael, co rozumie się samo przez się, ale taże wszystkie kraje arabskie z basenu Morza śródziemnego. Należy przyjąć, że po Libii także w innych krajach arabskich tego rejonu będzie agent USA R. Sikorski  musiał robić porządek.

Inny "Rosjanin" w Polsce, Józef Hieronim Retinger, był jednym z organizatorów grupy Bilderberg  2) i unii europejskiej, która w efekcie jest dziełem tej grupy. Wyminieni wyżej "Rosjanie" odgrywają poważną rolę w organach wykonawczych wszystkich krajów europejskich, ministerstwo spraw zaganicznych należy już tradycyjnie od dziątków lat do ich stanu posiadania. To ułatwia organizację międzynarodowej sieci powiązań, także sieci terroru, (patrz sayanim 3) niestety artykuł sayanim został prze cenzurę Wikipedii już przed laty skasowany, obecna cenzura "rosyjska" w Polsce nie pozwoliła nawet na pojawienie się tego hasła w polskiej Wikipedii.

Deficyty personalne "Rosjan" w Niemczech zostały uzupełnione już w latach 90-tych w ramach umowy pomiędzy kanclerzem (Kohl) i przedstawicielem Centralne Rady (Bubis) na dostawę kontyngentu w sile ok 0,5 miliona z byłych republik sowieckich i Rosji. Pogłowie tych "Rosjan" wzrosło tak radykalnie, że trudno mówić nadal o rządzie niemieckim.1) FED - prywatny bank z kręgu Rotschyldów, który emituje dolary. Cytowany Max Warburg był bratem jednego z organizatorów FED, Paula.

2) Bilderberg, organizacja najbogatszych osobistości i rodzin na świecie, które można traktować jako posiadaczy naszej ziemi. Te osobistości, jej reprezentanci, spotykają się raz w roku dla ustalenia postępowania na przyszłość, rodzaj spotkania dla capi di tutti capi (patrz capo di tutti capi) z poszczególnych regionów świata. Na tych spotkaniach prezenują się, zostają sprawdzeni i zatwierdzeni kandydaci na kluczowe stanowiska rządowe, jak n.p. Clinton (USA), Blair(Anglia), Merkel(Niemcy). Spotkania Bilderberg odbywają się z reguły w krajach, które są centrum przyszłych operacji, n.p. 2005 Niemcy, przed wymianą rządu Schroeder -> Merkel, 2008 USA, przed ostatecznym atakiem tzw. "kryzysu finansowego", 2009 Grecja przed atakiem finansowym na Grecję.

Unia Europejska jest produktem wielu dziesięcioleci przygotowań "posiadaczy świata", odwzrowaniem dwóch ich wcześniejszych koncepcji kontroli świata: USA i ZSRR. Ludy Europy zwabione pozornymi korzyściami, samodzielnie w tzw. "demokratycznych" wyborach nałożyły sobie kajdany unii. Jurystycznie jest Unia Europejska zorganizowana jako na wzór tyranii. Tzw. Komisja Europejska (KE) nie podlega żadnej kontroli, poza kontrolą grup zorganizowanych wokół Bilderbergów, tzw. Parlament Europejski nie ma żadnych zasługujących na uwagę pełnomocnictw dla kontroli KE, która rządzi dyktatorsko za pomocą dekretów, dyrektyw.

Jeden z uczestników spotkania Bilderberg tak ocenił ciężar gatunkowy grupy: "Gdyby ich majątek wniesiono w złocie die sali spotkań, to by się strop zawalił zanim całe złoto zostało wniesione."

3) sayanim - tak się określa nieetatowych pomocników Mosadu poza  Izraelem. Siłę Mosadu stanowią nie etatowi pracownicy, jest ich stosunkowo niewielu, tylko ta międzynarodowa sieć sayanim. Można na podstawie rozwoju w ostatnich 40 latach przypuszczać, że zarówno KOR jak też jej następczyni "Solidarność" były kontrolowane przez sayanim, jak Geremek, Mazowiecki, Kaczyńscy, podobnież rząd nazywany fantazyjnie "polskim": bandyta finansowy Balcerowicz, Suchocka, Buzek, Tusk/Sikorski i wiele wielu innych. Jednocześnie niektórzy z nich dostąpili prawa występu przez Bilderbergiem.

Hasło sayanim (plural) było so prawa opisane w Wikipedia, w wersji angielski, ale sayanim w cenzurze Wikipedia zlikwidowali to hasło. Należy przyjąć, że wolna encyklopedia Wikipedia jest wolna od wszelkiej kontroli za wyjątkiem kontroli służb specjalnych.

Wszyscy Polacy, którzy tak żarliwie wspierali sayanim z "Solidarności", jednocześnie "starszych braci" naszego ukochane polskiego papieża, mogą liczyć za tę przysługę dla "starszych braci" na wiele odpustów w niebie, w końcu Jan Paweł będzie się o to troszczył. Niewierzącym nie pozostaje żadna pociecha, zostali znowu zrobieni w durniów, żeby nie powiedzieć, ukręcili sami na siebie bicz.
ONET:  Wałęsa odsłonił pomnik Reagana w Warszawie


Dobrze mówi, dać mu wódki!   21.11.2011 13:11

"Jako uczestnik tych zdarzeń muszę powiedzieć"

Ma rację, uczestniczył jako marionetka, przypominająca robotnika.

"w naszym pokoleniu udało się zakończyć wielkie podziały, konflikty"

Powstały za to podziały socjalne, kiedy lud przez zamożnych i banki jest systematycznie obrabowany, to istnieją tam pewne konflikty, akurat 11.11.11 było w końcu w Warszawie mordobicie, z kuli święta narodowego, naród dostał na tę okoliczność świątecznie po mordzie. Bolek nigdy nie wiedział co mówi, żeby wiedzieć, musiałby znać trochę język polski.

>

"oddajemy w pełni chwały panu prezydentowi Reaganowi"

Chwała ci Reganie ! A jeszcze większa chwała CIA, która tak serdecznie pomogła zorganizować kretowisko solidarności.

"Dobrze mówi, dać mu wódki!"

"Autorem pomnika jest rzeźbiarz Władysław Dudek. "

Można powiedzieć: wystrychnięto na dudka.
ONET: HFPC oceniła działania policji 11 listopadaProwokacja należy do podstawowych metod zwalczania opozycji, w szczególnie tej mniej zorganizowanej. Podstawą sprawowania demokratycznych rządów jest prowokacja. Rząd prowokuje wybrane części społeczeństwa, by wywołać reakcję, która pozwala na "twarde środki".

Do demonstracji używa się etatowych prowokatorów

> http://www.youtube.com/watch?v=tWCXBoodFTk

nie tylko w Polsce. Także w Grecji akty wandalizmu były prowokowane przez etatowych pracowników służb bezpieczeństwa. W Niemczech współpracownicy służb (nie)bezpieczeństwa organizują partie "prawicowe" jak NPD i komórki terroru "prawicowego". Nie należy przypuszczać, że komórki "lewicowe"są przez służby "bezpieczeństwa" zaniedbywane. To samo dotyczy aktywistów tzw. partii politycznych, niezależnie jakiego zabarwienie, w Polsce jest to PO-PiS partii demokratycznych. Te są zasilane kadrowo nie tylko przez własne służby "bezpieczeństwa" ale także zagraniczne, szczególną uwagę poświęcają tym agentom od czasu PZPR, KORu i Solidarności służby z USA, <a href="http://pppolsku.blogspot.com">patrz</a>

> http://pppolsku.blogspot.com

Ważnym jest, żeby mniej rozgarniętym obywatelom dać podstawę do opluwania zwolenników innych partii, dlatego agenci jednej partii dokonują napadów werbalnych na agentów innej, n.p. ten POPiS sporu między PO i PiS, oder krzyż-Palikota. Wielu uczestników w tym forum podporządkowało się tym intencją, i opluwają się wzajemnie.

I w końcu

Policja to tylko wiecznie BIJĄCE serce demokracji.

Mordobicie dla uczczenia święta narodowego, nieźle, ale właściwie czyjego narodu ?


GS Boys

ONET:   USA: nowa fala protestów "Occupy", starcia z policją

Jakie znowu nadużycia banków ??!!   18.11.2011 13.25

"tego ruchu, skierowanego przeciw nierównościom społecznym i nadużyciom banków"

To nie chodzi od dawna o jakieś nadużycia, chodzi o tworzenie ogromnych organizacji przestępczych które w wielkim stylu rabują całe narody. Goldman Sachs n.p. obsadza w Unii wszystkie stanowiska finansowe, Monti we Włoszech, Draghi w banku centralnym, Papademos w Grecji. Goldman Sachs doradzał wiele lat rządowi greckiemu, jak należy fałszować bilanse, aby wejść do strefy Euro i się w niej utrzymać aż do bankructwa a nawet po tym.

Naprawdę nie chodzi o nadużycia, ale o oszustwa, fałszerstwo i kradzież nie miliardów tylko bilionów dolarów/euro.

A objerzmy sobie inne instytucje zorganizwanej przestępczości:
JP Morgan Chase
HSBC
Citigroup
Bank of Amerika
BNP Paribas
Deutsche Bank
UBS
Credit Lyonnais
Credit Suisse
i te największe z Chin jeszcze żeśmy nie wymienili.ONETWiadomo już, kto został laureatem prestiżowej nagrody dla dziennikarzy. Otrzyma 50 tys. zł


Można się nieźle ubawić     17.11.2011 18:35

jak się czyta teksty w tym forum. Czyżby publiczność nie dawała się nabrać na plewy "demokratycznej" propagandy. Jakś ten narodek nie daje się całkiem ogłupić, pomio Gazety Wyborczej i całego POPiSu "proroków" SLD po PSL i z PJoNu  Palikotów i innej swołoczy.

Jedno jest pewne, gdyby Białoruś nie leżała tak blisko Rosii, to już dawny by pracodawcy Radka Sikorskiego napadli na Białoruś, tak jak to już zrobili z Irakiem, Jugosławią, Afganistanem, Libią, Osecją i ostatnio nawet Grecją.

>  http://pppolsku.blogspot.com/

No cóż, patrz "Polacy bojkotują wybory", jakoś niewielu chce się znowu dać nabrać na Solidaruchy i im podobne. Czy będzie kiedyś Polska polską ? Już w 1956 roku pytał o to Chełchowski, i psiakość, nic się nie zminiło.
Anal-Fabetyzm   17.11.2011 18:49

"i w tym kierunku podąża europejska edukacja".

Na wzór największej demokracji na świecie, każdy wie o jaką chodzi, modernizuje się szkoły, żeby broń boże ktoś się czegoś nie nauczył i tak już od dzisiątków lat.

W uni potrzeba konsumentów, którzy wszystko co im się zareklamuje zeżreją, tak jak w największej demokracji. Im konsument głupszy, tym lepiej funkckonuje gospodarka rynkowa.

> http://pppolsku.blogspot.com/

"Ludzie to lubią, ludzie to kupią, byle na chama, byle dużo, byle głupio."

Wreszcie spełniją się marzenia z czasów komuny, teraz jest to rzeczywistością.

I jescze są tzw. ekspierdzi. W szkole nie uczy się wykorzystywać wiedzę teoretyczną, widocznie nie uczy się tej wiedzy teoretycznej, o praktyce nie ma co nawet wspominać.Poziom wykształcenia matematycznego w Chinach jest ponoć taki, że maturzyści studjujący w Europie nie mają potrzeby uczenia się pierwszych semestrów matematyki, bo to już znają. Jedynie z językiem ustępują miejscowym.

Naturalnie możnaby spróbować nauczyć w szkole myślenia, ale to już lepiej matematyki, bo jakby ci wyborcy za wiele myśleli, to takie bandy jak PO PiS SLD PSL Palikota i ci z PJoNu szybko by staciły rynek durniów-wyborców.ONET: 
Sondaż: duży skok PO, SLD traci poparcie

"Trzeba przygotować Polaków na trudny czas"     15.11.2011  15:32

Ma rację, okupacji już dawno nie było, jeśli nie liczyć komuny i tego POPiSu demokracji SLD i innych partii politycznych.

> http://pppolsku.blogspot.com/

Więcej o tych przygotowaniach.

patrz też:
"Polacy bojkotują wybory"
Inne teksty

PO 12% rocznie może rosnąć zadłużenie

Czy ten wymoczek koło Komorowskiego to Niemiec ?

Wasze ulice, nasze kamienice

Oligarchowie i ich Putin.

Przybyłem, POpatrzyłem, POrządziłem
ONET:  Rosjanie masowo opuszczają swój kraj

"Rosjanie w Izraelu"    15.11.2011  12:33

"wraz z rodziną postanowił wyemigrować do Izraela"

W Izraelu mieszka obecnie coś pomiędzy 1-2 millionow Rosjan. Widocznie większość z tych "100 do 150 tys." "Rosjan" wyjażdża do Izraela, reszta do Unii albo USA. W Niemczech n.p. wzrosła siła gmin tych Rosjan wielkorotnie i nawet mafia się przez to znacznie wzmocniła: handel żywym towarem, narkotyki, i inne typowo "rosyjskie" działalności gospodarcze.


~fidelio: "Polska ma kilka razy mniej ludności, a Polaków wyemigrowało więcej niż Rosjan."

Ale przecież nie do Izraela, dopiero wtedy byłby problem, ale tak ? Niemcy, patrz wyżej, musieli sprowadzić kontyngent z Rosjii, bo okazało się, że po wojnie mieli tej ludności stanowczo za mało. I od razu podskoczyło zadłużenie:

> http://staatsverschuldung.de/

znaczy, wszystko jest w porządku. Polska też jest na najlepszej drodze do upadłości.

> https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/pl.html

albo > https://www.cia.gov/  patrz "World Factbook" wybierz "POLAND" patrz "Economy"

"  Debt - external:
    Field info displayed for all countries in alpha order.
$272.2 billion (31 December 2010 est.)
$243.5 billion (31 December 2009 est.)"

Wg. CIA polski rząd powiększył w ciągu tylko jednego roku zadłużenie o 12%, to się nazywa "Solidarność" ze światem finansowym.

Niemcy zamówili w państwach byłych Sowietów kontyngent obrzezanych Rosjan, dostarczono im ok. 500.000, którzy częstokroć dopiero na miejscu musieli zostań doobrzezani, bo zapomnieli to zrobić w swojej "ojczyźnie".

Emigrują jak w podanych przykładach głównie absolwenci uniwersytetów, bo ta mniejszość narodowa/religijna była tak szykanowana przez władze sowieckie i Rosjan, że wolno im było tylko proacować jako profesorzy, ministrowie i na innych podlejszych stanowiskach.

Rosyjski i polski antysemityzm nie pozwalał im przyjmować takich uprzywilejowanych prac jak rolnik, kowal czy sprzątaczka, o babci klozetowej to nawet nie mieli co marzyć.

> http://pppolsku.blogspot.com/

W tenże sposób wracamy w tej wyzwolonej Polsce, którą dopiero co 11.11 święciliśmy, do przedawnej reguły dyskryminacji, co powyżej opisana dyskryminowana mniejszość tak określa:

"Wasze (Polaczki) ulice, nasze kamienice"12:57

> sam Putin napomknal, ze czas poprosic Zydow
> by "powrocili" do Rosji;

Niemcy (jeszcze Kohl) też prosili o powrót, otrzymali z Rosji ok pół miliona, ale było ciężko ich dostać, bo są rozchwytywani.Oligarchowie i ich Putin.     15.11.2011   14:13
  
> Putin walczy z Żydami, więc wyjeżdżają

Strasznie też cierpieli za Sowietów, strasznie

> http://pppolsku.blogspot.com

ale nie będę się powtarzał.

"Putin walczy z Żydami", ale przeciwko komu walczą Żydzi i ich Putin ? Myślę o tzw. oligarchach żydowskich w Rosji i ich psach łańcuchowym jak Putin i inni.U Putina znadujemy paru oligarchów:
Leonid Nevzlin
Boris Beresovski
Mihail Khodorkovsky (Chodorkowski)
Gussinski


ze znacznejszy zapomniano jeszcze Romana Abramowicza.

Oni nie wyjadą na stałe, z wyjątkiem Berezowskiego.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz