piątek, 17 kwietnia 2020

Chińska metoda „Wuhan” *) czyli

co osiągnęła ChRL w ciągu ostatnich 3 mesięcy:

1. Militarnie

a. Chiny skutecznie przygotowały się do wojny nowej generacji – biologicznej. Przeprowadziły ćwiczenia, demonstrując światu swoją ogromną przewagę i dominacją w tej dziedzinie oraz bebronność przeciwników. Wykazały, że uzbrojenie konkurentów nie ma w wojnie nowej generacji żadnego znaczenia i USA są wobec ChRL bezradne i bezbronne.
b. Pokazano światu, jak bardzo jest zależny od Chin.

2. Gospodarczo

a. Zamrożono łańcuchy powiązań produkcyjnych na całym świecie, wywołując Globalny Kryzys.

3. W zakresie zarządzania populacją ludzką

a. Przeprowadziły spis powszechny. Szybko i wydajnie.
b. Zaostrzono dyktaturę cyfrową. Kontrolują sieci społecznościowe i wszelką komunikację.
c. Stworzono system do szybkiej identyfikacji wszystkich sieci społecznościowych pożądanej osoby: kto jest z nią w kontakcie, z kim jechała samochodem, gdzie była, z kim się komunikowała.
d. Zidentyfikowano wszystkich nielegalnych imigrantów i wielu wydalono z kraju
e. W łagodnym trybie wydalono wielu obcokrajowców. Oni sami również starali się ewakuować. Pozostałych zidentyfikowano i objęto kontrolą.
f. Opracowano mechanizm masowego i błyskawicznego blokowania całego kraju, przejęty przez wiele krajów Europy, m.in. Hiszpanię, Francję, Włochy, Polskę, inaczej w Szwecji, tam stosuje się tylko perswasję.
g. Zademonstrowano całemu światu, na co stać Chiny. Umieszczenie 1,5 miliarda ludzi w pełnej kwarantannie, nałożenie wszystkim masek – znakomita rekomendacja dls zarządzających globalnym systemem, bowiem kto potrafi 1,5 miliarda nałożyć kaganiec, potrafi też całej ludzkiej populacji.
h. Cały kraj został nauczony, jak dbać o higienę.
jeśli chodzi o inwigilację toatalną
i. W policji i służbach reagowania masowo wprowadza się używanie dronów i automatycznych urządzeń śledzących.
j. Opracowano wdrożenie systemów masowej termowizji z automatyczną identyfikacją danych o anomaliach.
k. Ze względu na osoby noszące maski zaktualizowano algorytmy działania kamer wideo dla rozpoznawania twarzy; obecnie w rozpoznawaniu ludzi uwzględniany jest również sposób ich poruszania się.
l. Opracowano system elektronicznego obozu koncentracyjnego.
m. Zlikwidowano protesty w Hongkongu, a tamtejsze wpływy rządu chińskiego wzrosły.
n. Przyjęto ustawę zakazującą spożywania mięsa dzikich zwierząt, co w wielu prowincjach jest normą.

4. W zakresie dalszego rozwoju globalnego systemu zarządzania populacją ludzką

a. wybudowanie ogromnego szpitala w ciągu tygodnia.
b. Na masową skalę w trybie operatywnym tworzone są zautomatyzowane systemy dostawy towarów, zaopatrzenia na wzór automatycznych systemów zaopatrzenia bydła w wielkich kompleksach hodowlanych.

WYNIK:

ChRL wykazała zarządzającym globalnym systemem, że posiada najwyższe kwalifikacje do przejęcia funkcji głównego centrum globalnego imperium.
Gdy świat nadal pogrąża się w kryzysie, Chiny już z niego wyszły i są gotowe:
– skupować potanione aktywa za swe nagromadzone rezerwy dolarowe, rzucenie tych rezerw na rynek osłabi najważniejszego konkurenta ChRL do roli globalnego centrum, USA
– pomagać finansowo słabym państwom, zwiększając swoje globalne wpływy kolonizując kraje zmuszone do przyjęcia tej „pomocy”
– grać na niższych cenach ropy a szczególnie słabości partnerów handlowych w UE i USA osłabionych pandemią Covid-19.

Powyższy tekst został opracowany na podstawie tekstu nieznanego autora, który kursuje w internecie. Dokonano jedynie uporządkowania tematycznego i uzupełniono o pewne istotne aspekty

Przysłowie chińskie: „Pokonaj przeciwnika bez wojny”, tak, żeby nawet tego nie zauważył, jak w tym przypadku. Tę zasadę przypomina niedawna wojna przeciwko Polakom, w której nawet liczni wzięli udział po stronie wroga.


*) Wuhan jest centrum technologii wirusowej w ChRL
27.03.2020

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz