sobota, 10 grudnia 2011

Uśmiech św. Jana-Pawła (cc)

Uśmiech św. Jana-Pawła

Każdy z Was ma możliwość znowu przyłożyć rękę

Buzek, za mało się starał dla B’nai B’rith

Kto to jest Sikorski ?


patrz też

Inne teksty ProstoPoPolsku

"Prorok Je-szuja": "Błogosławieni niewolnicy, którzy służą  wybrańcom Boga !!"

Wszystkie pieniądze w tym systemie są fałszywe.  Tekst w Onet został obcięty.

Wg. Wikipedia to właściwie wszystkie pieniądze są fałszywe. To dotyczy zarówno $ jak € czy złotego, także jak ma orła i to z koroną.

A propos korony na biednej głowie orła, czyja to jest korona, imperium ?

Każdy wasz pieniążek jest Fiat Money.

Prorok Je-szuja: "Błogosławieni niewolnicy, którzy wierzą w nasze fałszywe pieniądze !!"
ONET:  Sikorski: w UE tyle autonomii co w USA

Błogosławiony uśmiech św. Jana-Pawła    28.11.2011  17:40 ()

To wideo mogło by wywołać rozmarzony uśmiech św. Jana-Pawła, jego "starsi bracia" wykupują nas na wideo:

> http://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg

Co uszło uwadze tego amerykańskiego parobka Sikorskiego, Unia jest reżymem, który jest kontrolowany przez finansjerę światową (MWF), niektórzy agenci zostali do polski sprowadzeni nawet z bliskiego wschodu, jak małżonka ministra.

Wygląda na to, że ten uśmiech św. Jana Pawła jest nieco ironiczny: "I znowu zrobiliśmy was w durnia." Ale ostatnie jego słowa błogosławieństwa dla Polaków brzmią przecie:

"Wierzcie mi durnie!"

Nie chcę przy tym krytykować religii, której kościół wybudowali nasi przodkowie czesto w niewolniczej pracy, ten kościół należy do nas, jego hierarchii nie byłbym zbynio pewien, dlatego musimy się upomnieć o ten kościół i zażądać jego zwrotu od tych band oszustów i rabusi.
---
Jednym z największych osiągnięć naszego kochanego papieża Jana-Pawła II, jest zlikwidowanie kanonu 1543, który zabraniał pobierania lichwy (czyli procentu od pożyczki), czego dokonał zgodnie z wymaganiami tzw. "lichwiarskiej międzynarodówki" na potrzeby rozpasanej globalizacji. Tę operację przeprowadził nasz kochany papież we współpracy z kard. Ratzingerem, ówczesnym prefektem Kongregacji Wiary (odpowiedzialnej za kanon wiary), i następnym papieżem.


Jak widać "międzynarodówka lichwiarska" może być całkiem zadowolona z konklawe, bo nie można sobie wyobrazić, żeby kardynałowie nie zostali przez nią skorumpowani, co zresztą od tysiącleci należy do tradycji wyboru papieża, podobnie zresztą jak pierwszy podarunek jaki biskup Rzymu otrzymuje/-mywał, była/jest nim Tora od gminy żydowskiej "starszych braci" *), która ma mu stale przypominać, na które pismo święte został zaprzysiężony (warto przy tym zapoznać się z uwagami I. Szamira o tekście naszej biblii, jak też z  tym, co to jest PaRDeS). Czyż nie jest smutne, że chrześcijanie tak niechętnie pogłębiają swą wiedzę o tym w co właściwie wierzą i takie istotne przemiany uchodzą kompletnie ich uwadze.

Za niezwykłe zasługi dla MWF i globalizacji, uczyniono JP II świętym, motłoch podburzony przez agentów wył "santo subito", globalizacja potrzebowała pilnie swego świętego, św. Globalusa, i tak uczyniono Wojtyłę świętym w trybie ekspresowym.

Nas niepokoi stale jedno pytanie:

Kto byłby w stanie rozpoznać, gdyby na Stolcu Piotrowym zasiadł Antychryst ?

Obawiamy się, że niewielu katolików zauważylo by taki stan rzeczy. Przed ok. pięciu laty, zapytałem mego proboszcza, czy  wie gdzie się stracił kanon 1543. Nie wiedział ten wyszkolony kapłan o niczym, pewnie w seminarium duchownym nie uczą, odpowiedział, że zapyta biskupa. Jak otrzymam odpowiedź, to zapytam z kolei o Antychrysta j.w. to i zaktualizuję tu wpis.

Pewien przegląd rabunku majątków i ustanowienia nowych komisarzy UE (nazywany też żartobliwie EZSRR), tego nowego wydania komisarzy po komisarzach z tzw. ZSRR (95% kierownictwa tzw. rewolucji w Rosji było pochodzenia nierosyiskiego, dla Rosjan zorganizowali oni niezliczone obozy pracy niewolniczej i zagłady w których miliony ludzi zostało zlikwidowane, jedynie w rejonie Kołymy mówi się o 2 milionach ofiar śmiertelnych tych zbrodniarzy) opisuje wideo

http://www.youtube.com/watch?v=KCjxEuZB7bM

"bankowy zamach stanu", tym razem nie chodzi o niewolnictwo jednego narodu. Naturalnie to jest przesada, że teraz jakiś zamach stanu miał miejsce, już utworzenie FED w 1913 przez grupę banksterów było takim zamachem stanu, czego wyrazem jest, że do dziś znajduje się w obiegu ich prywatny pieniądz, dolar. O czym marzył w końcu Amszel Rotszyld.

Przesłanie do ludzi także przeciętnych

http://pppolsku.blogspot.com

O matołkach, czyli. o wielu obywatelach tego kraju, patrz. Co prawda mnie też dziwi, że po tzw. komunie (PRLu) ten PO PiS Solidarności SLD PSL PJN SP Palikota  jescze tylu naiwnych w Polsce znajdzie (mowa jest o 48%, jeśli wyniki nie zostały sfałszowane), ale jak mówił pewien Izraelita, Einstein, jedynie głupota ludzka wydaje się być nieskończona. Z drugiej strony są poddani praniu mózgów tej wszechobecnej gadzinówce.

Zagubionych i pozbawionych przywództwa chrześcijan nauczono najbardziej nienawidzić nie mozaizm czy syjonizm ale islam i nie bez racji. Islam jest już chyba ostatnią religią, która broni się przezd lichwą (procentem, riba jest grzechem wielkim, wymuszania lichwy/procentu w szariacie  ***) jest absolutnie zabronione, także płacenie procentu), tą największą nagrodą dla zwycięscy nad JHWH, Jakuba-Izraela, i jego spadkobierców. Czyż nie jest to wystarczający grunt, aby nękać społeczeństwa islamskie wojnami od przeszło 100 lat, aż odżegnają sie od tego zabobonu i osiągną prawdziwą wiarę, wiarę w lichwę ?
---------------- 14.01.2016

Świętowanie "starszych braci"    do tekstu 

naszego kochanego papieża, wygląda tak, jak widać nie bez przyczyny "starsi bracia" urządzili dla nas tak stylowo Wielkanoc, abyśmy także my mogli świętować ich dzieło.
*) wg. naszego kochanego papieża, są Izraelici, cytuję go, "naszymi starszymi braćmi w wierze", jesteśmy gotowi uwierzyć w to pokrowieństwo naszego kochanego papieża.W gruncie rzeczy pewna łupieżcza grupa, powołująca się na jedynego boga z czterema literami J H W H, który jej ponoć przyrzekł, wg. jej własnego mniemania, panowanie nad światem, prowadzi otwartą wojnę finansową i krwarwą przeciwko ludzkości. Ta wojna trwa już przeszło 60 lat **) i jest kontynuacją ich I i II Wojny tzw. światowej. W III wojnie należe oczekiwać kolejne podwojenie ofiar, to by tym razem przeszło wymordować 100 milionów ludzi, nie licząc tzw. szkód kolateralnych w ludności cywilnej. Na podstawie doświadczeń ich sąsiadów, także ten mord przeprowadzą bez zmrużenia oka.
**)  gwoli ścisłości, ta wojna trwa od wieków, a nawet tysiącleci.  

***) szariat jest rozbudowanym systemem prawnym, m.in. obowiązuje zakaz pobierania procentu tzw. "riba", wg. tego prawa pracuje tzw. sharia banking, bankowość szariatu, ten system bankowy nie został dotknięty perturbacjami spowodowanymi przez tzw. "kryzys finansowy" lat 2007/8.Wg. szariatu można udzielać pożyczki jedynie w formie udziału, przy czym udzaiałowiec ma prawo do zysków, musi jednak zgodnie z udziałem ponieść straty w razie niepowodzenia, tzn. ryzyko pożyczki ponosi zarówno biorca jak i dawca.

Mało się starał  tekst został 2 x orzucony przez ONET

Widocznie się Buzek (należy z niemiecka czytać "bucek", znaczy kuśka) za mało się starał, skoro dostał tylko jakiegoś Jakobovitsa, bo naprawdę zasłużeni otrzymują order B’nai B’rith. Już widzę zazdrosne spojrzenia/komentarze niektórych polskich patriotów kiedy dodam, że n.p. Helmut Kohl, były kanclerz FRN dostał, aha!

Jego (Kohla) największa zasługa dla społeczeństwa "rewindykacji"


była naturalnie w dziedzinie finansowej, za "jego" rządów, to też taki jeden co "porządził", w ciągu 16-tu lat wzrosło zasłużenie państwa CZTEROKROTNIE, no niech spróbuje jakiś kurdupel z Francji albo nawet z Polski to powtórzyć.
---
Ale chciałem też przy okazji Museum Izraelitów dla Polaków, bo Niemcy też już mają coś takiego,


zapytać, czy będzie tam też miejsce dla zasłużonych fałszerzy polskich pieniędzy i innych żydowskich kanalii, wie Nathan Veitel Heine (Chaim) Ephraim, który razem z Fryderykiem II, królem pruskim, fałszował polską i nie tylko monetę (1757-1763). Efraim trafił ze swą fałszywą monetą nawet do mowy potocznej: „Von außen schön, von innen schlimm. Von außen Friedrich, von innen Ephraim.“ „Na zewnątrz piękna a wewnątrz zła, z wyglądu Fryderyk, lecz w środku znajdziesz Efraima.“ONET: Westerwelle: przemówienie Sikorskiego ważne dla Europy


29.11.2011, 14:59

czyli o optyce polskiej propagandy.

Szukam w ważniejszych mediach w Niemczech za Sikorskim, Tageschau

> http://www.tagesspiegel.de/
nic.

Handelsblatt, jedno z najważniejszych czasopism gospodarczych

> http://www.handelsblatt.com/
Sikorski nieznany.

Jest co prawda wiele o Sikorskim, ale chodzi o wydawnictwo muzyczne, to chyby nie Radek.

Jedynie w szmatławcu gospodarczym kontrolowanym prze USA: FTD

> http://www.ftd.de/
wzmianka o Sikorskim, za to nic o Westerwelle, nawet bonus gaya mu nie pomógł. Widocznie Sikorski przeznaczony jest w swej ważności tylko dla publiczki polskiej. O co chodziło Radkowi, no żeby Niemcy przejęły odpowiedzialność za długi innych krajów unii i opłaciły spekulantów, m.in. z USA, gdzie bije w końcu serce Radka. Także szmatławiec "Spiegel" odnotował petycję Sikorskiego, żeby Niemcy zapłaciły długi innych  i decydowały o innych krajach w Europie, także o Polsce, tak śmiały i dzielny jest Radek. Tym razem POPiS Targowicy ale bez Rejtana.

> http://pppolsku.blogspot.com/
Mało kto wie na zachodzie, kto to jest R. Sikorski, ot minister błazen, też w USA zajmuje się nim tylko jakiś podrzędny oficer prowadzący z wywiadu. Miejmy nadzieję, że Westerwelle wie, ale tak całkiem to nie jestem pewien.

Sikorski jest znanym nazwiskiem w USA, był konstruktorem śmigłowców

> http://pl.wikipedia.org/wiki/Igor_Sikorski
Parę nieporozumień     10.12.2011, 17:15

> Widać skutki braku kontrwywiadu w PL.

Kontrwywiad to jest, kontr- a więc przeciw PL, za to na rzecz zdobywców USA + UE, jaki zdrajca baja, że US-rakiety bronią PL a nie zagrażają jej.

> rząd i obsadzono go marionetkami, których zadaniem jest
> doprowadzenie Polski do rozbiorów.

do wyjałowienia gospodarczego i wcielenia w imperium UE i globalne

> Polacy znowu będą robić za tanią silę roboczą wielkiego
> brata!

Polacy już są parobkami i to nie brata, tylko "starszych braci", jak ich nasz kochany papież nazywał. Czy jeszcze tego nie postrzegacie, co was tak oślepiło ?


do zniszczenia kraju w którym mieszka. Po tym, jak 10 milionów Polaków poparło konstrukcję wywiadu USA, nazwaną fantazyjnie przez ich think tanks "Solidarność" i lata całe strajkami i w inny sposób zabiegało o to, żeby Polską zdestabilizować, i umożliwić agentom wywiadów zachodnich i bliskowschodnich tzw. sajanim (Geremek, Mazowiecki, Balcerowicz, Suchocka, Buzek, Kaczyńscy ... i.t.p. swołocz) przejęcia kontroli nad tym krajem.

W międzyczasie zainstalowane liczne okupacyjne organy ogłupiania i hecowania ludzi w tym kraju: POPiS SLD PSL ... do najnowszej kreacji Palikota, których kadry wyszkolili oficerowie wywiadów zachodnich i wschodnich, obecnie każda z tych marionetek jest sterowana przez tzw. oficerów wiodących wywiadów, którzy zlecają budowę baz dla ich oddziałów i technologii n.p. rakietowej. O więzieniach tortur nie potrzeba wspominać, te istnieją nadal, tylko lepiej ukryte.

Cóż to za suwerenny kraj, "wreszcie wolna Polska" kiedy łupieżcze oddziały wojskowe z innych krajów o wszystkim decydują i robią co chcą. Polska jest ich kolonią i rodzajem Generalnej Guberni UE.

Te 100 miliardów dla okupantów są zwykłym trybutem, który każdy kraj podbity musi płacić zdobywcom, budowa świątyń dla nich należy naturalnie też do programu trybutu.


Jest rzeczywiście tak ciężko to zrozumieć ? Być może, jeśli jest ktoś uniwersytecko "wyucony"(wytresowany) przez wymienione wyżej organizacje przestępcze.

Każdy z Was ma możliwość znowu przyłożyć rękę do tego aktu zniszczenia, wybierajcie agentów PO PiS SLD PSL PJN Palikota i innych ugrupowań profesjonalnych i żrejcie się między sobą jak dotychczas. W ten sposób najlepiej przyczynicie się do zniszczenia podstawy egzystencji własnej i waszych dzieci, do zniszczenia Polski.

aktualizacja  12.04.2014

11 komentarzy:

 1. kim ty jesteś?

  OdpowiedzUsuń
 2. Odpowiem ProstoPoPolsku:

  W szkole nauczono mnie czytać, też między wierszami. Jako, że nie odbieram żadnych medii, nie znam medialnych bzdur, to ułatwia zrozumieć wiele.

  Rekomenduje każdemu, wyłącz media, przestań finansowań propagandę systemu przez kupno takiego gnoju jak n.p. "Gazeta Wybiórcza", od razu będziesz wiedział więcej i możesz w końcu zacząć samodzielnie myśleć.

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziwnyn blog. Jakie są naprawdę intencje jego autora?

  99% to trafny opis i błyskotliwa analiza sytuacji politycznej w kraju i na świecie. Pozostały 1% to jakieś bzdury (bezrefleksyjny, powtarzany za Zachodnia propagandą prymitywny antykomunizm i pierdoły o spiskach żydoskich) które wyglądają na prowokację mającą na celu ośmieszenie wszystkich przeciwników obecnego systemu politycznego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Mar 19, 2012 12:04 PM

   "pierdoły o spiskach żydoskich", z tymi spiskami Izraelitów jest oczywista bzdura, gdyż nie może być mowy o spisku, skoro wszystko odbywa się z całą jawnością propagandy systemowej. Spisek jest czymś tajemniczym, napady Izraelitów na Polaków i Polskę są publiczne.

   "prymitywny antykomunizm", to że krytykuję zarówno Marxa jak Adama Smitha łatwo wyjaśnić, podobnie jak S. Zarlenga - "The Lost Science of Money" jestem zdania, że obaj mają wielki udział w zniszczeniu wiedzy o pieniądzu i Marx nie jest teoretykiem żadnego socjalizmu tylko kapitalizmu finansowego, który też chątenie wspierał i wspiera grupy marskistowskie. Można roboczo przyjąć, że Marx był antykomunistą. To brzmi dla wielu uszu niezwykle, ale są poważne wskazówki.

   Jeżeli to uważasz za propagandę zachodnią, to muszę cię rozczarować. Takie poglądy jest bardzo cieżko znaleźć w publikacjach zachodnich a w propagandzie dopiero.

   Być może zasłużę sobie teraz zamiast "antykomunizmu" na "antysemityzm". Abstrachując od samego pojęcia, które zupłenie co innego oznacza, niż mu propaganda systemowa usiłuje nadać, to co piszę nie jest tym "antysemityzmem", gdyż od dawna się zastanawiam, jak te następne 6 milionów na BW mogą uniknąć tej samej roli "ofiary palnej", jaką ich przdokowie otrzymali od "międzynarodowej wspólnoty finansowej", bo jak nie bez racji pisze Lisp, były pracownik banku Rotszylda, dopiero utworzenie banków centralnych (nie pominąć superbanku BIS w Bazylei) stworzyło możliwość wyniszczania ludności za pomocą tzw. wojen światowych.

   Intencje ? Są przejrzyste, sprowokować do zastanowienia się, ja nie piszę w końcu nic nowego, to są zanane rzeczy, z reguły nawet dostępne on line, może układ ist nieco inny.

   Usuń
  2. Winno być

   zamiast "Marx nie jest teoretykiem żadnego socjalizmu tylko kapitalizmu finansowego"
   winno być "Marx jest teoretykiem kapitalizmu produkcyjnego i był na usługach kapitalizmu finansowego i nie różni się tym od Smitha"

   Usuń
 4. Wiele Twoich spostrzeżeń jest absolutnie trafnych. Problem polega na fakcie braku realnej alternatywy, dla miłościwie panującego nam systemu wyzysku finansowego. Widzisz taką alternatywę? bo ja nie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Oprócz czytania ze zrozumieniem istnieje także PISANIE ZE ZROZUMIENIEM. Gorąco polecam edukację w tej dziedzinie !
  "amerkańskeigo", "drugirj", "Jes", "straszych braci" , "nach", "Cze", "n.p."- to tylko kilka "kwiatuszków"
  Żal mi cię. Zacznij się leczyć albo przestań chodzić do kościoła....

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziękuję bardzo

  zarówno anonimowi (18 stycznia 2014 21:23 ) jak i wszystkim innym, którym poprawność tekstu tak bardzo leży na sercu i którzy przyczynili się do wniesienia poprawek. Mam nadzieję, że po wniesieniu poprawek lepiej zrozumieją, o co w tekście chodzi.

  Nie podzielamy jednak jego przekonania, że jego rada "przestań chodzić do kościoła " może być pomocna w wytrzebieniu tego rodzaju błędów. Wszystkim błądzącym w podobny sposób, rekomenduję pójście do kościoła, aby tam w spokoju i z dala od mediów zastanowić się nad swą egzystencją i jej celem.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chaotycznie, niedokładnie i skrótowo jest tu popisane co pozwala sądzić o wybiórczości autora i chęcią "sterowania" czytelnikiem. Np. jeśli chodzi o kanon 1543 to nie do końca papieże JPII i Benedykt byli autorami "osiągnięcia" polegającego na likwidacji lichwy. Dobrze Pan wie Panie Autorze, że zapis o lichwie został po prostu pominięty ( dlaczego? nie będę pisał, bo to już wywód na temat powiązań gospodarczych i działań rynku ), a już w 1917 roku Kodeks Prawa Kanonicznego dopuszczał "legalną" lichwę i to właśnie ten zapis został pominięty. Z częścią innych Panskich wywodów mogę się zgodzić, ale proszę dbać o prawdę i szczegóły

  OdpowiedzUsuń
 8. Wielka wyrwa w świadomości

  Pomimo krytyki dostarczył nam ten komentarz satysfakcję, bowiem autor rzeczywiście zajął się tematem, co chcieliśmy też sprowokować.

  Należy wyjaśnić, że podjęliśmy się tego blogu nie ze względu na lukę ale prawdziwą wyrwę w świadomości Polaków, którą można określić krótko:

  Gdyż nie wiedzą, w co wierzą.

  Spędy ludności na występy naszego ukochanego papieża dowodzą tego najlepiej.

  W wielu punktach chcemy przedmówcę poprzeć: "Chaotycznie, niedokładnie i skrótowo". "pozwala sądzić o wybiórczości autora i chęcią "sterowania" czytelnikiem", w tym miejscu ma rację, ale czy mamy inną możliwość aby tę "wybiórczość" przeciwstawić wybiórczości gadzinówek ? W przeciwieństwie do nich przytaczamy ostrzegawczo już w nagłówku Swintona.

  Czy nasz przedmówca widzi na serio inną drogę walki z zarazą ogłupiania, jak eksponowanie zakłamań systemu propagandy okupantów ?

  Podobnie zgadzamy się, że "już w 1917 roku Kodeks Prawa Kanonicznego dopuszczał "legalną" lichwę", warto przypomnieć, że "już" w 1913 powstał FED, to jest naturalnie wielowiekowy proces, ale o tym wspominamy gdzie indziej. W niczym to nie umniejsza zasług dwóch papieży, którzy jak poprzednik pisze, pozwolili niezauważalnie dla ok. 1 miliarda członków kościoła wreszcie zniknąć kanonowi 1543, okradając w ten sposób chrześcijan z jednej z ich największych i najważniejszych wartości. Nawiasem mówiąc luteranie zostali okradzeni z takiego kanonu już przed ok. 200 laty, ale kadry kościoła ewangelickiego od samego początku (od Lutra) rozumiały się jako posługacze możnych.

  OdpowiedzUsuń
 9. Nieco faktów, m.in. dotyczących zawładnięcia budowanych przez moją rodzinę w mojej wsi już od 1298 roku kościołów przez sowiecką mafię (Busseck vel Buzek, Szczynukowicz vel Komorowski, Koj, Bartyla i.t.p.)

  Pierwszy murowany kościół w bezpośrednim sąsiedztwie (ok. 50 metrów) mojej wsi fundowali w 1170 r. (z pochodzącego z mojej wsi srebra) Jaksa z Miechowa (znany później jako Jaksa z Kopanika, budowniczy miasta znanego dziś jako Berlin) wraz z Piotrem Włostowicem i Bolesławem IV Kędzierzawym - kościół nie przetrwał, na jego ruinach stoi dziś jeden z jego następców znany jako kościół Św. Małgorzaty w Bytomiu.

  Drugi murowany kościół, zaledwie 250 metrów od mojej wsi, kazali sobie w 1231 roku wybudować okupujący już ten piastowski gród krzyżacy - kościół przetrwał i jest znany do dziś jako kościół NMP w Bytomiu.

  W 1298 roku książę Władysław I Łoktek (Łokietek) usiłując odwiedzić swego kuzyna Kazimierza Bytomskiego nie zostaje wpuszczony przez krzyżaków okupujących miasto do grodu i zatrzymuje się w mojej wsi - Rozbarku. Z wdzięczności Władysław funduje we wsi, przed krakowską bramą miasta, istniejące do dziś, kościół i szpital Św. Ducha. Druhowie księcia Łokietka, Serbski książę z Górnych Łużyc - Pernus z Pirny i pochodzący ze spokrewnionej z Arpadami węgierskiej szlachty rycerz Zych (Zah - ta rodzina stanowiła kadrę oficerską Łokietka, wspomagając go również na wygnaniu) zostają na Rozbarku. Pernus zakłada na Rozbarku ród Spyra, a Zych u północno-wschodnich granic Rozbarku wieś Żychcice dowodząc niewielkim garnizonem stacjonującym w miejscowości nazywanej do dziś Wojkowice.

  Ród Spyrów (występujący od 15-go, czy 16-go, wieku w Czechach i w Małopolsce też pod nazwą Pernus) utrzymuje przez cały 700-letni okres niemieckiej okupacji Śląska Polską kulturę i język odważając się nawet, mimo krwawych represji, wybudować w 1908 roku polski kościół Św. Jacka Odrowąża - obecnie kontrolowany przez sowieckich agentów w sutannach i stanowiący oprócz pralni mózgów również pralnię t.zw. funduszy europejskich.


  W 2013 roku towarzysze Szczynukowicz vel Komorowski, Busseck vel Buzek, Bartyla (UA), Skalska (UA), Koj (urząd miasta-prokuratura-katolicki kościół sowiecki) i.t.p. osobiście zajmują się zredagowaniem "oficjalnej" ukraińskiej wersji historii mojej wsi i mojej rodziny, jak widać na załączonych zdjęciach. Ja w tym czasie, po conajmniej czterech eksmisjach (w tym dwóch z własnego domu) i trzykrotnych okaleczeniach w obozie koncentracyjnym, jestem już po raz któryś od kilku tygodni przezornie torturowany zaledwie kilkaset metrów dalej.

  http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/bytom-rozbark-historia-dzielnicy-i-parafii-sw-jacka,2681806,artgal,t,id,tm.html
  http://bytom.naszemiasto.pl/artykul/prezydent-bronislaw-komorowski-w-bytomiu-zdjecia-wideo,1870963,artgal,t,id,tm.html

  Więcej informacji:
  http://sbb-music.jimdo.com
  http://niepoprawni.pl/blog/jazgdyni/zniszczyc-pelna-pychy-europe

  OdpowiedzUsuń