środa, 26 września 2012

Teksty zablokowane przez cenzurę 1Tzw. holokaust jest sprawą wewnętrzną Judejczyków

    Bardzo ważna wiadomość

    Kogo mamy słuchać Izrael czy USA  

Szef żandarmerii UE Rompuy

UE jest sprzeczna z konstytucją


Chuligańskie burdy, czyli 11.11

Dlaczego Szczuka szczeka ?

Odczekać zezwolenia cenzury

Bitch = kurwa, czyli żydowski respekt wobec katolików

Zgnilizna, jest najlepszym określeniem dla tej społeczności

Ile tej tłuszczy ?

Dzieci na wojnie żydowskiej

Plagiat z Biblii


Papieskie słowo, nie sposób się nie wzruszyć

Zagazowani entuzjazmem głupkowym

Najważniejsze pojęcie w tym systemie: DŁUG


ZAGRANICA prestiżowo o Polsce czyli koleny SUKCES !!!

  a- Ciesz się pajacu

  b- Sikorski dla "Foreign Policy"

  c- Duży sukces Polski na wzmocnienie

  d-  Kolejny sukces dla Polaków

100 lat wojen światowych

Propaganda i cenzura:


albo Miller intelektualista
klik ma rację, czyli jak manipuluje onet

Lekcja demokracji.

Sejm jest organem

Wywiad czyli "Balabala"

Ta krytyka demokracji

Lichwa stała się cnotą

Chiny - interpretacja zjawisk

"GW"no: Tryumf gospodarki towarowej, czyli jak zarobić na trupie

OBCE TEKSTY:

"Ekonomia" czyli nic


Szef żandarmerii UE Rompuy

"dostaje się też Polsce, wymienionej wraz z Niemcami w grupie państw, które nie chcą, by "jeden żandarm europejski" kontrolował ich banki.

Komisja Europejska "pracuje pełną parą" nad stworzeniem tego"  "żandarma". Dla przypomnienia, już w latach 1939-45 mieli Polacy żandarma z III Rzeszy, potem Rzeczpospolita bez numeru była pod żandarmem ze wschodu, a III Rzecz... ma obok żandarma świata USA także nowego żandarma UE na karku.

Dla zrozumienia "zwalnia znów wzrost gospodarczy w UE, a budżety wymykają się spod kontroli"

http://pppolsku.blogspot.com/2012/04/wybrane-teksty.html#Formula


i innych dupereli propagandy systemowej, poleca się powyższy link z formułą kryzysu finansowego, która znakomicie wyjaśnia dlaczego jest jak jest i co nas czeka w niedalekiej przyszłości. Koła finansowe z pożądaniem spoglądają na możliwość wojny i czynią do tego przygotowania. Napady na Irak, Libię co prawda przynoszą nieco odprężenia, ale nie rozwiązują problemu, do tego trzeba wojny na miarę światową.

Sam Van Rompuya

http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

jest uznanym tajnym agentem "międzynarodowej wspólnoty finansowej" ("MWF") i należy jak wiadomo do jej służby specjalnej (niektórzy mówią watah) pod tajemniczą nazwą "Bilderbergów", jego zabiegi o oddanie Europejczyków pod kontrolę żandarmerii "MWF" jest łatwo pojąć, jeśli się zrozumiało prostą formułę kryzysu finansowego.

Jak potwierdza choćby zatwierdzony także przez polski parlament Traktat Lizboński (2007), chodzi o operację "MWF" opanowania populacji Europejczyków, planowaną i realizowaną od wielu, wielu lat. Ta żandarmeria finansowa ma zabezpieczyć wkład i procenty najbogatszych, jak to przedstawia link, temu celowi służą też wszystkie akcje ratunkowe i parasole, hasła o ratowaniu Grecji ... i banków są przeznaczone dla tumanów, którzy nie są w stanie pojąć formuły kryzysu.

Szef żandarmerii UE "Rompuy bije", łatwo jest bić rozborjone przez "demokratów" narody UE ?

Ten niewinny tekst został wielokrotnie zablokowany w ONETcie a to 25.09.2012 14:46, 15:02, 16:20, 16:32, 17:40, jak widać jest cenzura cenzura w demokracji wszechobecna.
UE jest sprzeczna z konstytucją    dotyczy tekstu

Szanowny panie Iwiński, jeśli już pan jest profesorem i chce się na ten temat wypowiadać, to niech pan wytłumaczy ludziom w pierwszym rzędzie, że tzw. "Parlament Europejski" żadnym parlamentem nie jest, jest jedynie fasadą parlamentu bez żadnych istotnych uprawnień ustawodawczych. Dla fasady nie będziemy sobie psuć głowy pytaniami, czy wybory są mniej czy bardziej fasadowe niż tzw. "PE". Podstawą ustawodawstwa w krajach UE nie są ustawy PE tylko ukazy Komisji Europejskiej o mocy prawa, które muszą w zadanym terminie być zrealizowane w prawie kraju UE.

Co prawda także nasz konstytucyjny sejm, rząd, czy sądownictwo mają charakter fasadowy, ale to jest konsekwencja jedynie tego, że organy przestępcze jak choćby tzw. partie polityczne czy różnego rodzaju służby państwowe mniej lub bardzie tajne, dopuszczają się nagminnie łamania prawa, zacznijmy od prezydenta, który podpisuje sprzeczne z konstytucją ustawy wzgl. ustawy n.p. do tworzenia legalnych organizacji przestępczych jak choćby "Amber Gold", dla którego ekstra zlikwidowano ustawowo bariery prawne albo łamania obecnego prawa (n.p. inwigilacja, walka z wyborcami i.t.p.).

Ale co to krytykować pospolitych złodziei jak Amber skoro ten rząd i parlament przekazał 300 miliardów majątku do dyspozycji tzw. "parasola UE" dla wierzycieli (ESM), oczywisty rabunek w biały dzień.


Skoro z parlamentem i rządem w Polsce wyjaśniliśmy, nie będziemy dużo pisać o sądownictwie, tym trzecim elemencie infrastruktury zorganizowanej przestępczości w Polsce, wskazujemy tylko link.

Nie będziemy tu wiele rezonować o przestępstwach w/w infrastruktury państwa. Zastanówmy się na całkowicie przez te gangi zalegalizowane umowy śmieciowe, za pomocą których zmusza się nieszczęśników, wykorzystując zwykle ich przymusową sytuację życiową, do pracy za darmo tzn. za opłatą poniżej kosztów własnych, tzn. pracownicy de facto subwencjonują pracodawcę. W tym państwie praw Polsce jest niełatwo wymagać od przedsiębiorcy aby dostarczał towar poniżej kosztów własnych, bo by i tak splajtował. Z Polakami w pracy zależnej udaje się ten szantaż.

Już ten maleńki przykład dowodzi, że państwo prawa Polska jest najzwyklejszą organizacją przestępczą, rabującą swych obywateli, niektórych wybrańców losu, jak ci na umowach śmieciowych, w sposób szczególnie bezczelny.


Nie od rzeczy będzie przypomnieć, że Wolna Polska jest państwem demokratycznym nawiązującym do takich samych tradycji II Rzeczypospolitej.


do onetu wysłane 02.12.2012 15:46, 21:54, wielokroć zablokowane, jak widać cenzura onetu dba o to, żeby ktoś nie zwietrzył, o co rzeczywiście w UE chodzi i dokąt ta banda zmierza.

Czyż nie jest to zabawne, wielu trafia do tego blogu po raz pierwszy całkiem przypadkowo, gdyż czytali historyjkę pijacką "klinem klin" autorstwa "anno Nim", a mój oryginał nie porusza nikogo. Kto by pomyślał, że ta sama metoda "klinem klin" jest podstawą naszej gospodarki, ba naszej egzystencji. Mam nadzieję, że przynajmniej niektórzy nie czują się rozczarowani tym blogiem. 

Jeśli już trafiłeś do tego blogu, to zastanów się nad motto w czołówce strony albo zajrzyj tu do tekstów, które może po raz pierwszy zostały opublikowane w języku polskim.  (03.12.2012)żyje już prawie 100 lat. Z jego kręgu pochodzą tzw. CDS, główne narzędzie w operacji rabunkowej "międzynarodowej wspólnoty finansowej" "kryzys finansowy". Mniejsi zbrodniarze sfotografowali się razem z Clintonem przy podpisaniu ustawy, która likwidowała tzw. ustawę Glass-Steagall, która dotąd uniemożliwiała bandytom finansowym rozpętać "kryzys finansowy".

Nigdy o tym nie pisano w "GWnie" ? A dlaczego miano by pisać, skoro publiczność zadowala się "GWnem", i myśli, że to jest wolna niezależna i demokratyczna prasa ? W III Rzeczy... jest ona taka sama, jak w jej wspaniałym wzorze II Rzeczpospolitej.


w tym blogu jest więcej na ten temat.

To jest już wręcz niesamowite, kiedy się obserwuje w Polsce te masy cieląt


które o niczym tak nie marzą, jak o tym, żeby stały się ofiarą na ołtarzu jedynego boga Mamona.

Tekst usiłowano opublikować w onecie 04.12.2012 09:04 , 09:11, 13:22, 13:38, 13:57, za każdym razem odrzucony, 
co znaczy, że zbrodniarzy finansowych, którzy odpowiedzialni są za mord i rabunek w wszystkich wojnach i kryzysach nie wolno nawet wyminiać w wolnych i niezależnych mediach o pociągnięciu do odpowiedzialności nie wspominamy nawet, por. też Izrael. Znany jest mi przypadek z RFN, gdzie też człowiek ze służb "z legitymacją dziennikarską" zabronił opublikować w internecie na "http://www.artfond.de/" informacji o w/w zbrodniarzu i innych, sprawozdanie na ten temat zaczynało się tak: "Ich hatte insgesamt zwei Telefonate mit einem freiberuflichen Journalisten ..." (Miałem w sumie dwie rozmowy telefoniczne z jednym wolnym dziennikarzem ...).

dodano 27.12.2012:

Muszą rozszerzyć ten tekst w wzmiankę o G. Bushu, także znanego zbrodniarza wojennego, ale zupełnie innej klasy, najwyżej na poziomie jakiegoś Goeringa czy Hitlera. onet uniemożliwł mi tę uwagę zamieścić w opublikowanym tekście. Już od tego poziomu jest życie ludzkie a nawet mord masowy żadną znaczącą rzeczą, jeśli chodzi o przeprowadzenie planu regulacji pogłowia, czy jak w przypadku G.Busha wykonanie takiego zleconego palanu.

Jednym z ważniejszych dzieł wyminionych wyżej był tzw. "kryzys finansowy", o tym jak się to robi, patrz link.
I jakby tego nie było dosyć, także ten mały skrzat polityczny Miller zasłużył na ochronę propagandy.Agent celem agenta      do tekstu

"Miller: byłem głównym celem akcji agenta Tomka"

Agent Miller celem agenta Tomka, jaka zabawna konstrukcja, nie tak urzekająca jak z agentem Brunonem B. z którym służby prowadziły grę od roku, ale zawsze.

"- Weronika Marczuk, która przyjaźni się z moją synową, mówiła, że w rozmowach z agentem Tomkiem nazwisko mojej rodziny często się pojawiało."

Do tej Story wprowadziły służby jeszcze dodatkowo element rodzinny, to zawsze wzrusza gospodynie domowe, nie należy zapominać o ich znaczeniu propagandowym. Mamy też "przyjaźń" w tym wątku, na "miłość" nie starczyło fantazji oficerowi służb, który tę reklamę Millera przygotował.

"- Weronika Marczuk, która przyjaźni się z moją synową, mówiła, że w rozmowach z agentem Tomkiem nazwisko mojej rodziny często się pojawiało."

Agent Miller pojawia się w rozmowach, jako wszechobecny duch, nie pojawia się jednak w rozmowach rodaków


z gadzinówek, jeśli chodzi o miejsca i sposoby tortur w Polsce: tortury w Polsce w duchu albo z duchem Millera.

Okrzyk reklamowy całego systemu propagandy w Polsce na rzecz Millera: "Miller: byłem głównym celem !!!"

miałżeby oznaczać, że kierujący Polską i jej służbami tajnymi zdecydowali znowu wyciągnąć z lamusa Millera i wyposażyć go "zewnętrzne insygnia władzy". W końcu taki doświadczony agent jak Miller wie, o co chodzi, i jak ma podskakiwać, kiedy jego mocodawcy tylko podniosą głos.

Ma ktoś jeszcze wątpliwości, że jego ubogie głosowanie w wyborach nie ma absolutnie żadnego znaczenia, że ten spend wyborczy niczym nie różni się od spędów na manifestacje w czasach PRLu ?

Wg. statystki band obecnie kontrolujących wybory, ponoć 48% Polaków jeszcze nie poznało się na tej starej ukartowanej grze organizacji przestępczych (UE, rząd, partie), albo bardzo polubili, jeśli się ich robi w tzw. wała


które kontrolują systematyczne plądrowanie naszego kraju, np. zadłużając kraj.

http://www.zegardlugu.pl/

"GWno" przejęło główne zadanie reklamowania Millera: ""Gazeta" opublikowała też fotografie funkcjonariuszy ", zgodnie zresztą z tradycją i zasadami współpracy "GWna" ze służbami specjalnymi.

opublikowano w onecie 04.12.2012 13:46, 14:51, za każdym razem zablokowany przez cenzurę onetu.
Chuligańskie burdy

To policja i służby są odpowiedzialne za organizację burd chuligańskich, jeszcze w roku 2009 krążył grecki materiał filmowy w internecie, który dowodził, że chuligani byli współpracownikami policji i służb.

Nie sądzę, żeby niezbędni byli chuligani z RFN dla zdyskredytowania manifestacji nierządowej 11.11, do tego wystarczą przebrani etatowi chuligani policji i służb, których w tempie przyspieszonym nauczy się paru słów po niemiecku, żeby wyglądali na "Niemca", jeszcze wypożyczy im policja kurtki z niemieckimi napisami, żeby to wyglądało prawdopodobniej. Jedynie niektóremu "Niemcowi" się może wymknąć w najpiękniejszej polszczyźnie: "Lej sk...syna!".

To dyskretne doniesienie o Niemcach w godnym zaufania źródle Onecie wskazuje na to, że sztab policji i służb już coś w tym celu opracował. Naturalnie TVN i inne organy związane ze służbami będą dbały o to, żeby do materiału dla pospólstwa takie wtrącenia jak "Lej sk...syna!" w wykonaniu "Niemców" nie dotarły.


Możliwości techniczne są w tym zakresie nieograniczone, w końcu nabiera się pospólstwo tak każdego dnia, co tak świetnie dowodzą wszelkiego rodzaju gadzinówki. Dla przypomnienia, gadzinówki to organy propagandy okupanta.

Ten tekst został wielokrotnie zablokowany w ONETcie 08.11.2012.
Dlaczego Szczuka szczeka ?

Skąd ta paniusia  zasuwa na raz tyle mądrości ?


"dwa duże marsze" dla jednej i tej samej "Niepodległości" i to w przeciwnych kierunkach

No to "GWno" i inne gadzinówki


będą znowu mogły do syta nam rozpowiadać o niepodległości a i Szczuka szczekać może przy tej okazji, w końcu po to jest.

Dlaczego Szczuka szczeka ? Ano takie zadanie otrzymała od służb specjalnych.

Ten tekst został wielokrotnie zablokowany przez cenzurę ONETu 10 i 11.11.2012.Odczekać zezwolenia cenzury   (jak pewnie nie jeden przypuszcza, cenzury syjonistycznej)

Zasada dziennikarstwa onetu jest prosta, odczekać i nie niepokoić bez potrzeby. Doniesieni, który już wczoraj po południu 17:27 było w onecie znane


zostało podane oficjalnie do wiadomości dnia następnego o godz. 6:32. To daje wyobrażenie, jak długie są procedury propagandowe emitowania doniesień w mediach, analiza, zatwierdzanie co wolno, co nie, odpowiednia redakcja, korektura władz kontrolujących i ich agentur. W efekcie powstaje produkt propagandowy najlepszej jakości. Nazywa się to informacją zatwierdzoną.

Rosja: "Moskwa sprawdza meldunki o ataku izraelskim na Syrię. Miałyby się potwierdzić, to jest to poważne naruszenie Karty-ONZ.", oryg. ("Moskau überprüftdie Meldungen ...")


"Rasmusen (sekretarz NATO): NATO nie wie nic konkretnego o ataku izraelskiego lotnictwa na Syrię"

Jezus, Maria, jeśliby nasi obrońcy z NATO rzeczywiście nic nie wiedzieli o tym, to byłoby świadectwo najwyższej nieudolności, ale pocieszmy, że kłamią z psy.


Rasmussen znamy też z innych kontekstów, gdzie m.in. też chodzi o Syrię, jej integrację w UE.

Proszę nie odnieść wrażenia, że rosyjska propaganda jest ciut lepsza niż polska, o dziennikarzach najlepiej się wyraził ich znany kolega,


patrz powyższy link w czołówce strony, jest inna, ma inne cele, dlatego pozwala ta propaganda może przepuszczać doniesienia, które w polskiej zawieszą się na "filtrze prawdy", jak wiemy w Polsce publikuje się też więcej o niecnościach rosyjskich niż w samej Rosji i odwrotnie. Zastanawiające jest może dla niektórych, jak dalece MAŁO różnią się doniesienia rosyjskie od zachodnich (w tym polskich),


ale to łatwo można tym wytłumaczyć, że Rosja respektuje kodeks obowiązujący centra imperium globalnego, którego jest w końcu częścią.

To już jest moja trzecia próba wysłania tekstu, poprzednie uwięzły w procedurze zatwierdzania tekstu, o czym już piszę wyżej.

31.01.2013 14:47, 15:06, 15:22, 16:13 ostatnia próba publikacji w onecie     Ten tekst został wielokrotnie (4 razy) zablokowany przez cenzurę ONETu, dodajmy, chodzi o cenzurę syjonistyczną w naszym kraju, okupowanym przez siły obce.
Bitch = kurwa, czyli żydowski respekt wobec katolików

Bitch albo nie bitch,                                        do tekstu onetu
*************

oto jest pytanie ?

A na te szczerze wyte: "Catholic bitches Radwańskie" (katolickie kurwy Radwańskie) miał  świątobliwy kochany papież tylko jedną odpowiedź: "To są nasi starsi bracia", nic dziwnego, że ich media nazwały go "naszym kochanym papieżem z Polski", czyż nie był ich ? Nie ma wątpliwości, że to są jego starsi bracia.

Nasze znakomite i kulturalne media


zadbały tym razem o to, żeby na angielskie słowo odpowiednio do potrzeb wysokiej kultury tych mediów wytłumaczyć, i tak sympatyczne słowo "bitch", o wielu znaczeniach, oznacza co prawda "s...ukę" ale jako przekleństwo znaczy tyle co w najczystszej polszczyźnie "k....wa". Onet śrubuje tę kulturę w/w mediów w górę, i nawet całkiem niewinne słowo "s...uka" nam grzecznie wykropkowuje, żeby nas katolików zbytnio nie urazić, bo jeszcze by kto pomyślał, że kibole z ludu wybranego używają takich nieładnych słów jak "k...wa" i to w odniesieniu do "katoliczek", to jest rzecz nie do pomyślenia. Naturalnie Radwańskie znają język angielski i co oznacza słowo "bitch" w tym kontekście.

Te wspaniałe i kulturalne media nie szczędzą wszakże wysiłku, żeby nam uświadomić, że katolicyzm, to jest w odróżnieniu od zabobonu talmudycznego, prawdziwy zabobon naszpikowany różnymi zwyrodnieniami, że jedynie prostytucja jak w biblii jest prawdziwą cnotą, którą tylko jeden jedyny lud posiadł, nie zapominając przy tym o jedynej prawdziwej szkole holokaustu


Dzięki naszym znakomitym poprawności politycznej mediom możemy nadal beztrosko uważać, że nasi przyjaciele z BWschodu nie tylko zasługują na nasze uniżone uznanie, całowanie ich po ... no wiadomo po czym, ale także na 65 miliardów dolarów trybutu nazwanego przez nicht dowcipnie "rewindykacją", o obronie przez nasze lotnictwo i wojsko, którego przedstawiciele zostali zabici w czasie nalotu naszych przyjaciół na ich stanowisko obserwacyjne ONZ w Kanie.

Nic nas tak nie cieszy, jak to, że żona ich ministra w MSZ Polski wydała książkę kuchni polskiej


co wzbudza zachwyt wszystkich w/w kulturalnych mediów, szczególnie zawodowych klakierów,


podobnie jak fakt, że kupcy są w drodze i wykupują co się tyko da za nasze zresztą pieniądze, które sprytni zgarnęli, gdyż nasi "polscy" wodzowie przefrymarczyli je w prywatyzacji a la Balcerowicz i późniejszych.


Naród, który się sam nie szanuje, tylko wskakuje do ... innym, nie będzie przez nich szanowany, bo po co ?

Jest niepokojącym, że żydowskie ekskrementy są przez media i ośrodki tzw. "kultury" dla ludności tubylczej, gadzinówki, wciskane jako najwyższe osiągnięcia kultury. Typowym przykładem jest stek ekskrementów zatytułowany "Pokłosie" i zadeklarowany dla tubylców jako arcydzieło roku, film ten można krótko streścić starą żydowską piosenką zaczynającą się od słów: 

"Siedziałem za wychodkiem
klepałem ... "

25.02.2013 10:29, 10:38, 10:55, 11:06 @@@@
Ten tekst został wielokrotnie (4 razy) zablokowany przez cenzurę ONETu, dodajmy, chodzi o cenzurę syjonistyczną w naszym kraju, okupowanym przez siły obce. 25.02.2013 10:29, 10:38, 10:55, 11:06 @@@@Zgnilizna, jest najlepszym określeniem dla tej społeczności         -> do żydowskiego tekstu

My uczyniliśmy dla waszego jidisz daleko więcej, przyjrzyj się słownikowi. Tych których wymieniasz, to są literaci a nie twórcy języka. Język tworzy zawsze społeczeństwo, literaci używają go tylko, tak ja i ty.

Jedno zawdzięczamy wam, to miasta, które zostały przez was zasiedlone, że skutek był taki:
"W mieście ...
Było trzy karczmy (żydowskie), bram cztery ułomki,"

i to w ciągu 2-3 stuleci zrujnowaliście te miasta, a wszystko przez to, że ten żydowski k...wiarz Kazimierz, nazywany dla śmiechu "Wielkim", sprowadził masowo tę swołocz do Polski i  nadał jej jeszcze przywileje. Czegokolwiek się bowiem tkniecie, to tylko zniszczenie, ostatnio Hiroshima, Wietnam, BWschód... no i ta karykatura państwa na BWschodzie, jak by diaspora nie wydusiła trybutu, to byście zgnili w gnoju, i to chociaż macie do roboty dowolną ilość palestyńskich niewolników.

Wy żeście rujnowali miasta w Polsce, a wasz kumpel rujnował Polskę efraimką,

- http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Buzek

rozprowadzając fałszywe pieniądze przez sieć przestępczą waszych handlarzy i karczmarzy, ówczesną Al-Kaidę: „Na zewnątrz piękna a wewnątrz zła, z wyglądu Fryderyk, lecz w środku znajdziesz Efraima.“, gdzie znajdziesz w środku jakiegoś "Erfaima", tam jest zgnilizna, rozkład. Wy nie potraficie niczego zbudować, spójrz na tzw. "ścianę płaczu", chyba najlepszy symbol waszych zdolności twórczych.

- http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

Już biblia dowodzi, że ta społeczność to ani religia ani naród, tylko jedna wielka międzynarodowa sieć przestępcza, czymże byłaby w końcu amerykańska mafia bez takich zwykłych bandytów jak n.p. Lansky, ale ci więksi to n.p. klan Rockefellerów i inne klany z tego kręgu.

25.02.2013  19:47 @


Ile tej tłuszczy ?
*************


"A moglbys skoczyc komus (nie Mnie) na czubekch? Uja. "

Nie skoczę ci, po co mam sobie brudzić g...nem ręce, inni zrobią to za mnie, niby twoi bracia.

Być może już niebawem będzie miał miejsce następujący dialog na Wall Street albo gdzieś obok:

"- John, a ile tej wyjącej tłuszczy się nazbierało na BW ? John, ty wiesz jak mi ich wycie tego bydła działa na nerwy.

- Ano będzie znowu 6 milionów, jaśnie panie.

- No to trzeba znowu komuś zlecić, aby im zrobił koło pióra ten ich holokolo,


bo nie będzie można z tą hołotą wytrzymać, któż jest w stanie tyle tego bydła utrzymać ?

- Jaśnie pan man ma zawsze rację, najwyższy czas..

- John, wezwij do mnie tego dyktatorka, no wiesz, tego naszego parobka co się robi na Adolfa, ten będzie najlepszy do tego zadania, powinien dobrze go zagrać.

- Do usług, jaśnie panie."


I kapłani będą znowu prowadzić dziatki ..., i znów będzie się ta tłuszcza rozglądać za "Sprawiedliwym wśród Narodów Świata", ale nie wśród swoich, bo tam takich nie ma, tam jest tylko taka sama swołocz.
26.02.2013 11:15 @@

Także ten tekst został wielokrotnie (2 razy) zablokowany przez cenzurę ONETu, onetowi zabroniono umieszczania odpowiedzie na chamstwo żydowskie. także ONET jest gadzinówką i jego zadaniem jest dostarczać Polakom g...no podobnie jak "GWno" 


I słusznie, że "Dzieci nie zabiera się na wojnę " do tekstu

"Ile izraelskich dzieci bawi się obok wyrzutni rakietowej? "

Dzielni izraelscy opiekunowie dzieci palestyńskich, tzw. IDFs (czyli żołnierze żydowscy), uzbrojeni w najnowocześniejszą broń, zamordowali w poprzedniej obławie na dzieci palestyńskie 2008/9 w Gazie ok. ok 1,5 tys Palestyńczyków, głównie dzieci i młodzież. To zresztą należy do tradycji IDF mordowanie dzieci, patrz fotografię ("Born to kill", urodzony aby mordować)

http://www.kawther.info/ga2/d/1320-2/born+to+kill_jpeg.jpg?g2_GALLERYSID=TMP_SESSION_ID_DI_NOISSES_PMT&9d7bd4

gdyż jedynie w ramach tzw. intifady (dzieci rzucają kamieniami na czołgi) zamordowali ci dzielni opiekunowie dzieci z Izraela (IDF) ok. 3-3,5 tys dzieci i młodzieży, o ekscesach zdeformowanych psychicznie przez oficerów w rodzaju Nethajahu czy Sharon nawet nie wspominam, gdyż to są ofiary indoktrynacji rabinów, jak znany morderca Igal Amir.

Dzieci palestyńskie bawią się obok wyrzutni, gdyż to są jedynie wyrzutnie rakiet do zabawy a nie dorosłe nowoczesne wyrzutnie do masowego niszczenia ludzi i materiału jak w Izraelu. Władze Izraela jak wiadomo pozwalają jedynie na dostawę broni zabawkowej do Gazy, można nawet przyjąć, że służby jak Agaf czy Shin Bet same dostarczają te zabawki przez swych konfidentów w Hamas, aby w odpowiednim momencie parę tych zabawek pofrunęło do Izraela. Jakoś zawsze się Izraelowi to udaje, co najlepiej świadczy o tym, jak znakomicie w/w organizacje kontrolują Hamas, czy tę ich bandę w West Bank.

pobudka3 zna naturalnie znakomicie, jak to wszystko tam działa, ale struga tu przed Gojami głupa.

"Dzieci z kredkami w tornistrze nie maja na polu walki"

Tu nie chodzi o żadne pole walki, nie usiłuj podnieść wartości tych działań bandyckich IDF, to są zawsze obławy w najlepszym hitlerowskim stylu, głównie na dzieci, bo w Gazie są prawie same dzieci, średnia wieku w Gazie jest ok. 17 lat.

"Dzieci nie zabiera się na wojnę " I słusznie, troskliwi opiekunowie dzieci palestyńskich z Izraela przynoszą wojnę do tych dzieci. Wysoko wyspecjalizowana medycyna transplantacyjna w Izraelu potrzebuje świeżych organów, Gaza jest znakomitym zagłębiem dla tej medycyny, w końcu znane dostawy handlarzy organów z kręgu premiera Thaci i jego kolegi francuskiego, lekarz, Kouchnera

http://balder.org/coudenpo

nie wystarczają dla ogromnego zapotrzebowania na organy.

Przyczynek n.t. genezy tej krwiożerczości

http://pppolsku.blogspot.de

patrz powyższy link.

Ten tekst został wielokrotnie zablokowany w ONETcie 20.11.2012, jakże wspaniale funkcjonuje cenzura syjonistyczna w ONETcie.

Plagiat z Biblii

Na głupawe uwagi herrmann (udaje Niemca i pana ludzi), po.udka, Gdanszczanin, he nie odpowiadam.

Do "zniszczenie Izraela jest religijnym obowiązkiem każdego muzułmanina" warto przypomnieć, że każdy Żyd uczy się w synagodze od maleńkości, że ma panować nad innymi ludami, ogólnie znane każdemu chrześcijaninowi, który zadał sobie trud czytania pierwszych ksiąg Starego Testamentu, tej propagandówki, której wiek szacuje się na ponad 2,5 tys. lat.

http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

A jak należy mordować i mord masowy święcić też uczą się już maleńcy. W gruncie rzeczy nazistów ścigano chyba nie za zbrodnie tylko za ten plagiat.

Ten tekst został wielokrotnie zablokowany w ONETcie 21.11.2012, jakże wspaniale funkcjonuje cenzura syjonistyczna w ONETcie.

Chwila szczerości noworocznej

A ponoć to w Wigilię ma miejsce cud, że zwierzęta przemawiają ludzkim głosem.

Ale cóż przemówiła A. Merkel w napadzie szczerości noworocznej, coś przecież trzeba pospólstwu powiedzieć na Nowy Rok i to może raz prawdę:

"Kryzys zadłużeniowy strefy euro jest daleki od zakończernia" prawdopodobnie "zakończenia", a jeśli tak, to jeśli pojmiemy jak taki kryzys funkcjonuje


można być pewnym, że operacja "kryzysu finansowego" tak solidnie przygotowana przez warstwę najbogatszych w celu ograbienia warstw niższych i wykonane na ich zlecenie przez takich pajaców jak ta pani czy Tusku, ta operacja nie zostanie zakończona, aż portfele najbogatszych na tyle się zapełnią, że jedynie jakaś większa wojna pozwoli ograniczyć liczbę pospólstwa, które tylko żre a mało co im korzyści przynosi.

"że podjęte reformy mające mu zaradzić ... (tzn. kryzysowi) - powiedziała kanclerz Niemiec Angela Merkel ", "mające mu zaradzić" ale naturalnie ich cel był zupełnie przeciwny, bowiem jeszcze większe zadłużenie państw, przedsiębiorstw i osób prywatnych ma jedynie za cel dalszy rabunek pospólstwa, więcej na ten temat w linku.

Wielu dało się zwieść nomenklaturą, to że Merkel nazywa się niemiecką kanclerką nie oznacza, że reprezentuje interesy RFN, polecenia to ona otrzymuje od tych, którzy ją wepchnęli na to stanowisko po wykopaniu jej poprzednika. Oficerowie prowadzący dali polecenie jej poprzednikowi, żeby się zmył ze stanowiska, po tym jak na spotkaniu Bilderbergów obejrzeli sobie dokładnie Angelę. Schroeder musiał zmusić swa partię, żeby odmówiła mu wotum zaufania, wyjątkowo rzadki przypadek, że rządzący kanclerz otrzymał wotum nieufności od własnej partii na własny wniosek, ale plecenie możnych dla Schroedera było jasne: "Won z fotela i zrobić miejsce dla Angeli!". "GWno" i inne znakomite media niewiele na ten temat relacjonowały, ale nie można za bardzo irytować ludku świeżo zmisjonowanego przez demokrację rytualną,
---

A. Merkel definiuje w swym przemówieniu do zebranych przedstawicieli międzynarodowej sieci Izraelitów AJC (4. Mai 2006 in Washington, a więc w rok po ustawieniu jej jako atrapy niemieckiego kanclerza) na ile została zobowiązana służyć maleńkiemu państwu na BW, podobnie jak jej poprzednicy: "Das entschiedene Eintreten für das Existenzrecht Israels und für das Recht seiner Bürgerinnen und Bürger, in sicheren Grenzen und im Frieden mit seinen Nachbarn zu leben, ist eine unverrückbare Konstante deutscher Außenpolitik aller Bundesregierungen. " (Zdecydowane występowanie w sprawie egzystencji Izraele ... jest nienaruszalną stałą niemieckiej polityki zagranicznej wszystkich rządów RFN.)


Nie ma żadnych wątpliwości, że służy też wiernie, por. z rządem w Polsce, pani wiernopoddańcza deklaracja odpowiada w 100% wypowiedzi pana ś.p. Kaczyńskiego.

01.01.2013 23:18, 23:50Ten tekst został wielokrotnie zablokowany w ONETcie 01.101.2013, jakże wspaniale funkcjonuje cenzura syjonistyczna w ONETcie. 
 


Nie sposób się nie wzruszyć papieskim słowem


kiedy otrzymamy takie wspaniałe błogosławione słowa papieża, znakomitego poplecznika naszego kochanego Jana-Pawła II. Z katolickim pozdrowieniem świątecznym dla wszystkich ludzi dobrej woli.


"GWno" potrafi nam kadzić nawet lepiej niż papież, już widzę, jak rzesza "GWna" rzuci się na kościół po tych wynurzeniach, ale czy słusznie ? Czy nie byłoby lepiej, żeby sami się zastanowili nad tym w CO ONI znowu wierzą ?

Ten tekst został wielokrotnie zablokowany w ONETcie 19.12.2012 13:58, 14:05, 15:15, 16:18,  cenzura dopuszcza krytykę papieża, ale broń Boże nie własnych proroków z "GWna".
Zagazowani entuzjazmem głupkowym


W tym stanie emocjonalnym nie można od potomków szwoleżerów Samosierry oczekiwać, że się zastanowią, o co właściwie chodzi, zresztą jeśli im napiszą, "wielki sukces Polski", to nawet jeśli chodzi o to, że zrobił największe g... na świecie, cieszą się niebywale. Niełatwo jest wyzbyć się mentalności parobka.

Wielkie koncerny zapewniły sobie już dawno koncesje za psi grosz i zyski popłyną za granicę i w Polsce nie powstanie nawet zbyt wiele miejsc pracy, bo technologia frackingu wymaga fachowego personelu zagranicznego. W Polsce za to pozostaje wszelkie ryzyko, ale można to powtarzać ile się chce, do ciasnych głów to nie dotrze, bo media systemowe o to zadbały.


No cóż, wielu nie pozostaje nic innego, jak nadal żebrać o jałmużnę u UE, bo tylko tego ich przez 20 lat nauczono.

W tym stanie emocjonalnym nie można od potomków szwoleżerów Samosjery oczekiwać, że się zastanowią, o co właściwie chodzi, zresztą jeśli im napiszą, "wielki sukces Polski", to nawet jeśli chodzi o to, że zrobił największe g... na świecie, to cieszą się niebywale. Ze słownika ludzi opętanych demokracją rytualną wymazano bowiem słowo

KONSEKWENCJE.

Byle dzisiaj, byle dzisiaj się nażreć.

Ten tekst został wielokrotnie zablokowany w ONETcie 21.11.2012, jakże wspaniale funkcjonuje cenzura w ONETcie.
Najważniejsze pojęcie w tym systemie: DŁUG   Komentrarz do

"DLACZEGO TYLU Z NAS MA ODMIENNE POGLĄDY"

całe szczęście, że jeszcze są ludzie, którzy mają odmienne poglądy niż main stream, gdyż pospólstwo (jeden z profesorów mówił o mentalności parobków) naprawdę nie wie a już na pewno nie rozumie, co się wokół a nawet z nim dzieje. Mówiąc pospólstwo nie zamierzam nikogo urazić a jedynie stwierdzić, że po wielu wiekach niewoli pańszczyźnianej (formalnie zakończonej po 1863, ale faktycznie trwa ona dla wielu do dziś) szkody są tak głębokie, że niesposób je usunąć przez parędziesiąt lat w dodatku pod stałą okupacją.

To jest odpowiedź na pytanie "dlaczego mądrzy ludzie są wciąż w mniejszości " ?

Z drugiej strony nie zapominajmy niszczącego oddziaływania GWna i jej podobnych mediów, patrz link.

,...wydaje mi się że powinniśmy walczyć o konsensus"

Z kim konsens, z okupantem ?


Moje rada byłaby, wyłączyć media systemowej propagandy TVP, przez GWno, NTV i jakie ekskrementy tam jeszcze są produkowane, jak to już za czasów tzw. "Solidarności" tak masowo potrafiono.

"Ale będzie nam brakować rozrywka !" To nie jest kultura, to jest chamstwo i prymityw co w tych mediach można spotkać. O stanie zniszczenia etycznego i kulturalnego w Polsce świadczy popularność trefnisiówPalikota, typowa kreacja propagandowa na poziomie od pasa w dół.

Zacząć w końcu rozmawiać i dyskutować we własnym kręgu społecznym i obserwować wydarzenia, przy czym analizować co się dzieje. Włączyć własny rozum, on jest więcej wart, niż tysiące tzw. ekspertów, gwiazd medialnych i.t.podobnej hołoty medialnej.

Wtedy nie ośmieli się ta banda nam wciskać pierdoły o zamachu na najświętszy sejm i nie mniej niepokalanego prezydenta. Nieudolnie sklecona inscenizacja przez służby specjalne.

Dla tych, którzy są na tyle dojrzali, aby przekroczyć Rubikon


przygotowałem parę słów pod rozwagę. Ty nie musisz mi ani wierzyć, ani się ze mną zgadzać, zastanów się nad tym jedynie, to wystarczy. Najlepszy barometr tego co się w tym kraju dzieje


jest dług publiczny, to jest TWÓJ dług. To nie jest dług Tuska, Kaczyńskiego czy innych tego typu ptaszków, to nie jest dług tzw. "elity" w tym kraju, to jest wyłącznie TWÓJ DŁUG, jedynie w tej sekundzie 26 969 PLN.

Ten tekst został wielokrotnie zablokowany w ONETcie 22.11.2012, jakże wspaniale funkcjonuje cenzura w ONETcie.


---
Komunizm okastrowany do tekstu

"Elementy ideologii komunistycznej (np. dotyczące sprawiedliwości) można spotkać zarówno u Platona, jak i Tomasza z Akwinu."

Wokół komunizmu jest wiele nieporozumień, wiele elementów komunizmu, czyli troski o całość społeczeństwa a nie tylko wybraną "jelitę"


co zresztą jest obowiązkiem KAŻDEGO państwa, można znaleźć w nie-/antymozaicznym chrześcijaństwie średniowiecza. W gruncie rzeczy wiele elementów komunistycznego myślenia zawdzięczamy naszym europejskim przodkom średniowiecza


to co obserwujemy obecnie w tym ruchu, to są jedynie żałosne resztki ocalałe przed atakiem mozaistów.

"Komunizm - ruch społeczno-polityczny wywodzący się z ideologii marksistowsko –leninowskiej"

Obok wielu mitów o komunizmie, straszy również ten

"Komunizm - ruch społeczno-polityczny wywodzący się z ideologii marksistowsko –leninowskiej"

Komunizm nie ma nic wspólnego z Karolem Marksem, gdyż on jako agent kapitału finansowego, broniący racji pobierania lichwy nie może mieć nic wspólnego z komunizmem, (zainteresowanym mogę wskazać odpowiedni tekst w "Kapitale"), o Leninie, tym znanym jako agent Niemiec agitatorze nie będę się wypowiadał, wywołać rewolucję i doprowadzić do likwidacji paru milionów ludzi to jest znakomite osiągnięcie, ale co to ma wspólnego z komunizmem, jedynie Stalin i Hitler, następni "komuniści" mogliby z nim konkurować, tylko w okręgu Kołymy w lagrach dokonano likwidacji wg. niektórych danych 2 miliony więźniów, oto mapa KZtów w ZSRR

Już czysto semantycznie cytat wymieniony wyżej jest czystą drwiną, ale pochodzi z medium propagandy reżymu takim samym jak "GWno" i inne, co jest też całkiem normalne.


Marksizm-leninizm jest zwykłą kastracją komunizmu, a właściwie jest wersja "komunizmu" na zlecenie kapitału (dodajmy finansowego) dla pracujących na niego parobów, czyli tzw. klasę robotniczą, reklama tej wersji "komunizmu" ze strony kapitału była tak znakomita, że parobki biorą to rzeczywiście za komunizm.


Powyższy link dostarcza parę danych o współczesnym "komunizmie" i kto się za tym kryje

http://pppolsku.blogspot.de/2012/03/lexde.html#Demokracja
ten "komunizm" jest flankowany przez następny fantom, fantom demokracji, czyli demokrację rytualną.

Jestem świadom, że te wypowiedzi są dla wielu troszkę obrazoburcze i swą nienawiść skierują w pierwszej kolejności przeciw mnie, a nie przeciw szubrawcom, którzy im tyle gnoju do łbów napędzili, ale to jest normalne, nawet królowie obcinali głowę kurierowi, który przynosił złą wiadomość.

A jeszcze jedno, wypowiedź jakiegoś Oleksego mnie nie interesuje i jest też dla innych bez jakiegokolwiek znaczenia.

Ten tekst został wielokrotnie zablokowany w ONETcie 10.12.2012 14:15, 14:43, 14:54, jakże wspaniale broni cenzura w ONETcie, żeby nie pojawiła się jakaś krytyka marksizmu, kto by to pmyślał, że w tej Wolnej Polsce marksizm podlega ochronie cenzury okupanta ??!!

ZAGRANICA prestiżowo o Polsce czyli koleny SUKCES !!!

Pod tym tytułem zamieszczam szereg paciorków z serii "Zagranica o Polsce i Polakach", nic bowiem tak nie porusza serca wzgl. dumy gadzinówek a i wielu wytresowanych przez nie Polaków, jak

                 "OPINIA ZAGRANICY",

nie trzeba wspominać, że jedna opinia z zagranicy, szczególnie ta "prestiżowa", może obalić tysiące opinii Polaków.

To jest wyraźny kompleks niższości i poczucia braku wartości, który uważam za bardzo niepokojący i niebezpieczny dla kraju. Nie jest ważne co ZAGRANICA o nas mówi, tylko jak ludzie w Polsce, a mądrych jest w Polsce wcale niemało, to widzą. Na ich opinie musimy zważać i ich musimy się nauczyć szanować, a nie tę bandę kabotynów, oszustów, złodziei i zdrajców, którzy zorganizowali się w swych partiach PO PiS SLD PSL i co tam jeszcze aż do zjawiska rozrywkowego wokół jakiegoś Palikota włącznie. To ostatnie zjawisko dokumentuje stan degrengolady społeczeństwa w efekcie tresury ze strony gadzinówek.

Redaktorom gadzinówek napływa zaraz ślina do gęby, jeśli gdzieś w zagranicznych mediach znajdą coś o Polsce i Polakach, bo mogą tym znienawidzonym tubylcom znowu coś dołożyć, albo ich kompleksy pogłębiać.

Mówiąc o mądrych nie myślę o "starszych i mądrzejszych", którzy od wielu wieków pasożytują na naszym narodzie i eksploatują go do wyczerpania.

Cenzura onetu wyspcjalizowała się w blokowaniu moich komentarzy na ten temat, co świadczy, za jak ważny cel uważają gadzinówki wpajanie Polakom tego kompleksu niższości i poczucia braku wartości, jest on kluczowym celem okupanta.


Ciesz się pajacu     komentarz do tekstu onetu

jak dopiero przed paru tygodniami.


Już widzę jak organy propagandy łowią łapczywie to uznanie z koncernu Springera, aby zaspokoić zakompleksionych entuzjastów, tak spragnionych, że ich ktoś ZA GRANICĄ znowu pochwalił, bo to jest najcenniejsze: ZA GRANICĄ.

"Welt am Sonntag" należy do najważniejszych koncernów propagandy i manipulacji społeczeństwa w RFN obok Bertelsmanna. Przy tych koncernach to takie produkty jak n.p. "GWno" są jedynie drobnym z przeproszeniem pierdnięciem. "WaS" obok "Bild" należy do najważniejszych instrumentów manipulowania pospólstwem, jak widać nie tylko niemieckim, także polskim, gdyż organy propagandy w Polsce służalczo przejmują takie humorystyczne odpryski z RFN.

Słyszałem jednego z profesorów w Polsce, który powyższe zachowanie, kundla merdającego ogonem i czekającego na nagrodę, kwalifikuje jako mentalność parobków. Być może, że wiele wieków niewolnictwa pańszczyźnianego obciąża do dzisiaj bardzo wielu Polaków, a jeśli tak, to niezbędna jest resocjalizacja całej rzeszy rodaków, gdyż parobek jest przeciwieństwem obywatela.

Ten tekst został wielokrotnie zablokowany w ONETcie 25.11.2012 21:38, 21:50, 22:10;  tkaże 01.12.2012  dwa razy odrzucony przez cenzurę onetu.
Elita, bezspornie elita  komentarz do tekstu ONETu

W przeciwieństwie do mych poprzedników nie mam żadnych propozycji odnośnie obsady kadrowej w rządzie polskim.

Już byłem zaniepokojony, bo od dłuższego czasu ONET nie podawał, cóż znowu przyniósł poranny oddech na blogu pana ministra. Już zacząłem podejrzewać, z nawyku do teorii spiskowych, że wyemigrował tam gdzie należy, tzn. do ziemi ojczystej swej małżonki, ale okazuje się, że znowu wypłyną, jak wiadomo "... zawsze wypływa", i to od razu w "prestiżowym magazynie" i nie jak sobie zaraz ktoś pomyśli w "Palyboyu", o nie, w "Foreign Policy", która należy do ważniejszych mediów w USA,


wolnych i niezależnych, jak n.p. GWno w Polsce, którego zadaniem jest kształtowanie opini publicznej n.t. polityki zagranicznej, tzn. co publiczność powinna myśleć o tym co organy państwowe wyprawiają za granicą. Washington Post Company kontroluje ten organ propagandy "Foreign Policy", przy czym WPC jest wyspecjalizowanym koncernem w zakresie manipulowania opinii publicznej w tym edukacji.

Sikorski został zasłużenie nagrodzony, gdyż zadania swego oficera prowadzącego, dyktującemu mu jak ma reprezentować politykę zagraniczną USA, wykonuje jak dotąd bez zarzutu. Nie dostałby nagrody z USA, to ja miałem go już na liście kandydatów największych jurgieltników USA w Polsce i miał by tę nagrodę jurgieltnika ode mnie.

Ale spójrzmy na tę listę z 2010


2. Strauss-Khan, IWF, wyrzucony ze stołka za gwałt
2. R. Zoellick z Banku światowego, jeden z architektów "kryzysu finansowego" i innych świństw,
5. Beniamin Bernanke, FED, jeden z architektów "kryzysu finansowego" i późniejszych świństw fiansowych
8. David Petraeus, odpowiedzialny za mordy w Iraku, Afganistanie, i zbrodnie CIA w ostatnim czasie
10. A. Merkel, także wierna wykonawczyni zleceń z Wall Street, por. wyżej Sikorski
13. feralna 13-tka to oboje Clintonowie, ten pierwszy zlikwidował ustawę Glass-Seagala likwidując ostatnią przeszkodę przygotowania przez bandy Wall Street "kryzysu finansowego", parobki z SPD/Zieloni z RFN dokonali tegoż w roku 2004
20. M. Elbaradei, zadanie: przygotować propagandowo napad na Irak i Iran pod pretekstem broni masowego rażenia
22. C. Lagarde, IWF, poszukiwana sądownie we Francji z podejrzenia o korupcję
79. Papandreu, premier Grecji, któremu udało się doprowadzić Grecję w 2009 do bankructwa

i jeszcze niezbędne komando Hebrajczyków, mała próbka
15. znany grandziarz Soros
25. znany przestępca wojenny H. Kissinger
47. J. Attali, ten który chce pozwolić ludziom żyć tak długo, jak długo produkują, w ten sposób rozwiąże on zagadnienie starzenia się ludności


patrz od „Jak tylko człowiek osiągnie wiek 60-65 lat, żyje dłużej niż produkuje, i kosztuje ..."

Można śmiało powiedzieć, typowa elita, z reguły przestępcy ale legalni. Jedynie państwo może zalegalizować przestępstwo, klasyczny przykład, fałszowanie pieniędzy przez bank centralny.

23.11.2012 20:34, 20:55, 21:06

Ten tekst został wielokrotnie zablokowany w ONETcie 23.11.2012, jakże wspaniale funkcjonuje cenzura w ONETcie.


To przepuścił onet:

Sikorski, minister sukcesu.

Mało kto przynosi Polakom tyle sukcesów, co minister Sikorski.

Ale jego ministrowa małżonka też, wspaniała akwizycja, przepraszam promocja, bardzo się nam opłaca  .


Duży sukces Polski na wzmocnienie   patrz donisienie

cytuję: "Polska zorganizuje konferencję klimatyczną COP-19, odbywającą się pod auspicjami ONZ. - To duży sukces dla Polski, który oznacza wzmocnienie naszego stanowiska w sprawach polityki klimatycznej – mówi w rozmowie z Onetem minister środowiska Marcin Korolec. "

Przyzwyczajeni przez banki do rachunku ekonomicznego, ile będzie kosztowało, ile przeniesie wzmocnienie ? Jeśli jak dotychczys, to będzie kosztowało dużo, a nie przyniesie nic.


ZAGRANICA będzie znowu dobrze o nas mówić: "No dobrze, że znaleźliśmy tych durniów, bo kto by to inny zapłacił ?"Kolejny sukces dla Polaków  w kraju.
=======================   do tekstu onetu Adam Daniel Rotfeld: Putin chce zwasalizować Ukrainę

"Wielka polska zasługa"

potwierdzają nam 

 "starsi bracia naszego kochanego papieża" z Centrum Menory: panowie ADa Rotfeld, a i oligarchowie z tego centrum Kolomojski, Poroszenko nazywany "Prezydentem".

Taka "Wielka polska zasługa"
 nie może być za darmo, toteż zapłacą za nią rolnicy i sadownicy w Polsce, ale za to, będą mogli jeszcze zapłacić na w/w panów i ich plemię kolejne 65 miliardów haraczu, z tytułu tzw. "rewindykacji".

Myślał by kto, że to już wszystko, gdzie tam, jak się ma fart, to się go ma

"Polska znajdzie się w elitarnym gronie NATO"

> http://wiadomosci.onet.pl/swiat/global-hawk-pomoze-armiom-nato-zobacz-jak-prowadzi-sie-wojne-przy-uzyciu-dronow/c5s7v

donosi nam wiernie onet.

> http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/teksty.html#ZAGRANICA

Należy te  sukcesy  Polaków dołączyć do innych, wymienionych w powyższym linku. Mało kto w Europie i UE ma tyle szczęścia, co Polacy

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html#Usmiech

"starsi bracia naszego kochanego papieża" chętnie to nam potwierdzą. Z tym optymistycznym akcentem

> http://wiadomosci.onet.pl/szukaj/forum,szukaj.html?qt=ProstoPoPolsku

można zakończyć tę relację o sukcesach.

20.08.2014   @@  10:00;  21.08.2014  16:09

Historia z historią, czyli kurwa kurwie łaba nie urwie    do tekstu onetu "Bolesny sekret sypialni Katarzyny"

O Katarzynie zostało wiele kłamstw napisane, zacznijmy od imienia, początkow ta nieco zubożała córka książęca nazywała się Sophie Friederike Auguste zu Anhalt-Zerbst-Dornburg i pochodziła z Niemiec, dzisiaj powiedzielibyśmy była Niemką. Z Niemec sprowadziła do Rosji całą rzeszę doradców, którzy uznali to zapewne za okazję zdobycia obfitego łupu jakim była Rosja dla Zachodu od czasów Piotra I, Zosia Fryderyka widziała też dla siebie znakomitą szansę, aby się w Rosji odkuć.

Już Voltaire rozumiał historię, jako "kłamstwo na które się wszyscy zgodzili", dodajmy wszyscy możni. Znakomity przykład stanowi przypadek "Bolka", który został ukoronowany na wielkiego demokratę i związkowca, ale dotyczy to też niezbyt zamożnej panny z Anhaltu, też była kreacją ówczesnych mediów.


Co jest słuszne dla "Bolka" nie mniej pasuje do Zosi nazywanej Katarzyną II.

"- Katarzyna Wielka jest znana z licznych romansów. Caryca romansowała m.in. ze Stanisławem Augustem Poniatowskim. "

Na Zachodzie, ale nie w Wolnej Polsce, bo ta nie należy przecież do Zachodu, jest od wieków wiadomo, że ta księżniczka, pochodząca z Niemiec, była najzwyklejszą kurwą, a jej kochankiem był być może Poniatowski ale tylko jednym spośród wielu w tym czasie, bo normalnie potrzebowała ona paru gwardzistów na noc, stąd wyselekcjonowano dla niej specjalną gwardię carską.

Słynny jest jej stolik, znakomicie wykonany, gdzie 3 penisy wspierają okrągłą płytę stolika, wręcz symbol Zosi Fryderyki Augusty.

Jednym z bardziej znanych jej kochanków, był Potiomkin, co prawda chromy ale "sielny jebak", to ten, który prezentował jej "wsie potiomkinowskie", oznacza dzisiaj między innym sprawozdania o sukcesach rządu "polskiego", szczególnie w Wolnej Polsce ale też PRLu.

"Bolesny sekret sypialni Katarzyny" autorowi tekstu i Grażynie Latos trzeba by wyjaśnić, że Zosia Fryderyka miła w ciągu jednego tygodnia więcej uciechy w swej sekretnej sypialni, niż oni nawet razem się bardzo mocno natężając nie osiągną w ciągu miesiąca a może nawet roku. W sumie tekst nie odbiega o normalnego poziomu onetu, czyli jest prymitiwnym podniecaniem niewyżytej seksualnie publiczności.

Naturalnie ani pani Thatcher, ani bezpłodna Merkel nie ma cienia szansy konkurować z tą kurwą Zosią Fryderyką w dziedzinie seksu, one są co prawda też, ale zupełnie innego rodzaju.

"Czy to nie ironia, że później został on królem właśnie  dzięki poparciu Katarzyny, która następnie wzięła udział w rozbiorach Polski? "

Nie wiem co za nieuk to pisze, ale faworyt carycy Poniatowski był jej agentem. Było to więc znakomite rozwiązanie zainstalować Poniatowskiego w Polsce, aby przeprowadzić zręcznie rozbiory. Na podobnych zasadach faworytów Balcerowicz, Geremek i cała rzesza premierów i prezydentów i innych elementów demokratycznych została zainstalowana w Wolnej Polce aby ją rozkraść czyli sprywatyzować


a w końcu podzielić pomiędzy zainteresowanych, por. też "rewindykacja". Szczególnie ciekawym polecam google ("zegar długu polskiego").

Wielkość swą zawdzięcza Katarzyna II zresztą podobnie jak Kazimierz w Polsce albo Piotr w Rosji temu, że importowała kadry z zagranicy, które ją później nazwały dla potomności wielkimi, za przyznane im przywileje i korzyści.

I jeśli mamy być szczerzy i uwzględnimy pochodzenie Zosi Fryderyki, to rozbiór Polski był dziełem trójki wykonawców ze strefy języka niemieckiego, dziełem niemalże familijnym.

tekst opublikowany w onecie wilokrotnie  05.12.2012 15:06, 15:14, ostatnia próba 15:57, za każdym razem zablokowany, najlepiej dowodzi, na jakie kłamstwo zgodzili się właściele onetu

Intelektualista Miller    do tekstu onetu

"Zaplanowany na maj Kongres Lewicy Społecznej będzie wydarzeniem bardziej intelektualnym i kulturowym niż politycznym"

Panie Leszku, my wiemy, że taki kongres nie jest niczym innym, jak spotkaniem lobbystów, politycy, n.p. pan prezydent


nie są bowiem niczym innym jak tylko lobbystami, to powinni sobie wziąć do serca także ludzie, którzy przez propagandę systemu


kreowani są na tzw. "lewicę" jak pan.

Z tą kulturą, to bym radził szanownemu panu lewicowcowi Millerowi nie przesadzać, pański serdeczny kolega, też przypisywane przez "GWno" lewicy, jest raczej za chamstwem,


przynajmniej jeśli chce się mieć sukces, i o panu, panie Leszku można też powiedzieć: "Ma sukces, jest ..."

Ale co to szkodzi podać się przy tym za intelektualistę ?


tekst opublikowany w onecie wilokrotnie  19.12.2012 13:58, 14:05, 15:15, 16:18, za każdym razem zablokowany, właściele onetu nie życzą sobie, aby czytelnik poznał walory intelektualne Leszka Millera.

być może tym razem wolno skomentować, także o 17:20 nie wolno było krytykować wadwicza pierwszego, czyżby był on członkiem tej elitarnej oficyny onet ?

"Tu na tym portalu od lat ten problem się nagłaśnia i jeżeli go nie czytasz to widocznie czytasz tylko Nasz Dziennik lub Gazetę Polską Codziennie, która jest najbardziej zakłamanym szmatławcem w Polsce."

wadwicz pierwszy czyta wyłącznie media jakościowe, jak GWno, czy onet


których sam jestem entuzjastą. Na pewno te media głównego nurtu wystarczą wadawiczowi pierwszemu jak też wielu innym uczestnikom wyborów demokratycznych w Polsce, którzy wybrali obecny rząd i nie mniej obecną "opozycję".


Jak widać są Polacy wcale nie głupim narodem, dość szybko pojęli ten system, daleko szybciej niż ludność w krajach zachodnich, ale też tej ludności rzuca się więcej ochłapów do żarcia, chociaż to się zmienia ostatnio. Naturalnie nie wszyscy pojęli, ale wadawiczowi pierwszemu i jemu podobnym oświetlają "prawdę i tylko prawdę" wymienione media wysokiej jakości, sprywatyzowane organy demokracji rytualnej, (niejasne pojęcia patrz słownik w blogu).

"KRRiT "gotowa jest nadal wyjaśniać wszystkie wątpliwości, lecz w sposób i w zakresie, który nie naruszy zasad konkursu" "

Bardzo ważne jest, że "w sposób i w zakresie, który nie naruszy zasad konkursu" odbywającego się w Polsce, (w języku niemieckim słowo konkurs oznacza nawiasem mówiąc bankructwo, zabawne) charakteryzujący się wzrostem


po pierwsze wzrostem długu publicznego, ale też nowej kultury


która wyraźnie uświadamia jak dalece chamstwo jest przeciwieństwem kultury. Przy czym ta nowa kultura demokracji rytualnej może polegać na zwartym bloku mediów systemu (mainstream), które każde doniesienie przedstawia w taki sam wysublimowany sposób a mianowicie "w sposób i w zakresie, który nie naruszy zasad konkursu", n.p.

"samobójstwo" jest zawsze "bez udziału osób trzecich"
"postępowanie z oskarżenia o korupcję" jest zawsze "umarzane albo przedawnione"
"katastrofa lotnicza" należy sprowadzić do "błędu pilota i to bez pomocy osób trzecich"
"bezrobocie jest zwalczane" jak wiadomo "przez zwalczanie bezrobotnych, którzy są leniwi"
albo jeszcze dowcipniej "eksport bezrobotnych i tworzenie dla niech miejsc pracy w W. Brytanii"
i.t.d.

wadawicz pierwszy ma trochę racji, oburzając się na Radio Maryja, brakuje w tej demokracji rytualnej niektórym nieco zróżnicowanych ocen wydarzeń i stanu rzeczy w tym systemie, "który nie naruszy zasad konkursu", to może pcha w objęcia RM tak liczną grupę Polaków, nieco zmęczonych jednostronnością mediów przed "transformacją ustrojową".


RM jest akurat tą platformą, która dopuszcza teksty red. Michalkiewicza, o których można śmiało powiedzieć, że wyraźnie "narusza zasady konkursu", co mnie najbardziej u niego zastanawia, że jeszcze nie popełnił "samobójstwa" i to "bez pomocy osób trzecich",


ale widocznie jego oddziaływanie nie zagraża obecnie rządzącym, o których z taką namiętnością mówi J. Pietrzak, jeden z bardziej znanych kabaretystów z czasów PRL, od min. 24:00 szczególnie interesujące. Czy "Polska to jest nienormalność." "nie naruszy zasad konkursu" ?


"Gen. Czempiński o dymisji Bondaryka: przyglądam się temu z niepokojem", a więc nawet nowa władza jest zaniepokojona.

tekst opublikowany w onecie wilokrotnie  03.01.2013 10:40, 11:25, trzecia próba 17:25, 17:43, za każdym razem zablokowany, właściele onetu nie życzą sobie, aby czytelnik poznał, że można mieć zastrzeżenia do hecy przeciwko RM, onet otrzymał też zadanie uczestnictwa w tej checy.

I tak to gwałt w Indiach, przyjmijmy, że ta wspaniale zorganizowana akcja propagandowa przez najwyższej jakości media


rzeczywiście się wydarzył, a nie jest jedynie wymysłem ośrodków doniesień syntetycznych, czyli służb, przyjmijmy to, i teraz wiemy jaki cel miała ta cała checa z gwałtem w Indiach, chodzi o kolejne narzędzie represyjne w rękach urzędu do ścigania gwałtów wszelkiego rodzaju. Wystarczy teraz, że znajdzie się jakaś usłużna k...wa, która ochoczo zadenuncjuje mężczyznę, i od razu ma urząd od gwałtów, n.p. urząd do zwalczania wstrętnej "mowy zawiści" legalną możliwość zlikwidowania takiego zawistnika.

Jest raczej regułą niż przypadkiem, że akcje propagandowe "uświadamiają" pospólstwu "zagrożenie", które musi być przez tzw. egzekutywę i legislatywę przy fachowej pomocy judykatywy przy tej okazji wyeliminowane kolejną odpowiednią ustawą represyjną.

Akcja ustawiania ustawy powinna przebiec równolegle w innych krajach UE. Z doświadczeni włoskiej demokracji "bungabunga" największe zagrożenie dla nieletnich grozi ze strony gwałcicieli na najwyższych stanowiskach państwowych, odpowiedników Tusku.

Przypomnijmy tu znane zasady postępowania z pospólstwem:


"5 – MÓW DO SPOŁECZEŃSTWA JAK DO MAŁEGO DZIECKA"

"6 – SKUP SIĘ NA EMOCJACH, NIE NA REFLEKSJI ", a dotrzesz do prostaczych duszyczek bez trudności.


tekst opublikowany w onecie wilokrotnie  16.01.2013  00:20, 00:36, 11:01, 18:23 , za każdym razem zablokowany, Cenzura.


Likwidacja narodu polskiego


dot. tekstu onetu

"Minionej doby z wychłodzeń zmarło pięć osób"

dość skromne żniwo pogromu likwidacji ludności tubylczej, którego koncept patrz w linku (Attali)

http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fa.html#Wygon

bzdura, naturalnie programu, ale w nawiązaniu do tematuchodzi o w końcu o szeroko zakrojony program likwidacji ludności tubylczej, w przekonaniu okupanta reprezentowanego przez pewną mniejszość,


mniej wartościowej. Obok pogromu zwykłej likwidacji


nie zapominajmy o niedożywieniu, ono też jest ważne dla pogromu likwidacji ludności tubylczej realizowanemu przez okupanta za pośrednictwem rządu, nazywanego w mediach propagandy okupacyjnej jak n.p. "GWno": "polskim".

dodane później:
Jak widać "polski" rząd likwiduje problemy socjalne, likwidując Polaków. Każdy z tych entuzjastów demokracji w Wolnej Polsce może sobie zadać pytanie:
1. Kto następny ?
2. Kiedy on/ona jest w kolejce ?

24.01.2013 11:51, 11:56, 12:07

tekst 3 razy wysłany do onetu  24.01.2013  11:51, 11:56, 12:07, za każdym razem zablokowany, syjonistyczny cenzor onetu był tym razem bardziej surowy niż zwykle, por. teksty co przeszły.

Onet zakceptował te teksty


klik ma rację, czyli jak manipuluje onet      odpowiedź na Pla go klik

ja mam teraz, tylko w tej chwili 27 535 zł długu publicznego, ale że stale rosną moje procenty, a nawet nasi "ukochani przywódcy" dbają o to, aby mój stan posiadania stale powiększać, to mam nadzieję, że do kwietnia jestem już posiadaczem 28 tys. długu, a razem z całą moją rodziną to ho, ho! Jesteśmy naprawdę bogaci.

http://pppolsku.blogspot.com/2012/04/wybrane-teksty.html#Formula

klik jest typową ofiarą tego systemu, nie ma co prawda pojęcia o tym jak ten system funkcjonuje, ale za to ma zdecydowane i niezbite przekonanie. Ale tak to jest jak się słucha/ogląda gadzinówki  władz okupacyjnych i czyta "GWno" i inne podobne.

http://wiadomosci.onet.pl/forum/izrael-prawica-i-lewica-zdobyly-tyle-samo-mandatow,0,797078,97961687,czytaj.html

I jak dobrze pójdzie, to za miejmy nadzieję 2-3 lata, mamy zadłużenie, że "międzynarodówka finansowa" będzie mogła u nas też zatańczyć sirtaki albo krakowiaka jak to akurat już czyni w Grecji, a wtedy żadne 650 tys. dzieci będą niedowżywione. ale parę milionów, w końcu to jest nasza przyszłość i ich.

http://wiadomosci.onet.pl/forum/,1,797322,98027134,czytaj.html

Jak wiadomo głód jest niezawodnym wskaźnikiem dobrobytu i demokracji. Tak jak zawszenie świadczy o wysokim poziomie dobrobytu i higieny.

24.01.2013  14:41, 15:16, 15:33


tekst 3 razy wysłany do onetu  24.01.2013  14:41, 15:16, 15:33, 16:20, za każdym razem zablokowany, cenzura onetu ma jasną linię, por. też   

Likwidacja, spotkał ją takiż los.


"Jedna nauka z tych wydarzeń w Grecji i Egipcie jest jasna, teraz będą panujący buntowników mordować !", to taka mała wskazówka dla tych, którzy wobec obecnego reżymu Tusku są niechętni.

Reżym Tusku ma znakomitą możliwość likwidacji problemów socjalnych i politycznych, przez zwykłą likwidację osobników, którzy te problemy stwarzają w Wolnej Polsce czyli likwidację oszołomów i eutanazję.


Wielu utrzymuje, że administracja państwowa jest źle zorganizowana, temu zaprzeczają świadectwa osób wprowadzonych n.p. płk. Przybył poświadcza, że przestępczość zorganizowana funkcjonuje znakomicie w państwie, można tyko przyklasnąć: "państwo zdało egzamin"

26.01.2013 10:50, 12:39, 12:53, 13:37, czyżby cenzura w onecie znowu uderzyła? Tak 14:20

tekst wielokrotnie wysłany do onetu, za każdym razem zablokowany.


do tekstu onetu Sejm zdziczeje

Sejm jest organem               

państwowym i tym samym takim samym organem rabunkowych, jak inne elementy struktur władzy w państwie. Ograniczenie kadencji na 4 lata i brak jakiegokolwiek rozliczania za czyny w czasie sprawowania władzy, zmusza niejako delikwentów do intensyfikowania rabunku, gdyż nigdy nie wiedzą, czy jeszcze raz zostaną dopuszczeni do żłobu i otrzymają okazję do plądrowania swych wyborców.

Rabunek też należy zorganizować, któż będzie się dziwił, że rabusie organizują się w bandy, którym ramy nadają z reguły tzw. partie, ten POPiS SLD PSL PJN do gabinetu niezwykłości Palikota włącznie. Są naturalnie także inne powiązania, pozapartyjne

> http://www.youtube.com/watch?v=khZWkHky7gw

rabunek bez takich organizacji byłby dość trudny, ale odpowiednie państwowe struktury organizacyjne, do tego opłacane bez sprzeciwu a nawet chętnie przez wyborców, gwarantują, że rabunek staje się dziecinnie łatwy, jeśli jeszcze dodamy, że znakomite i profesjonalne media głównego nurtu potrafią przekonać wyborców,

> http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html

że dokonane na nich przestępstwo jest nie tylko konieczne ale nawet im służy. Zresztą wyborcy przezornie opłacają te media dobrowolnie n.p. "GWno" albo pod przymusem (KRRiT), aby zagwarantować sobie ten tak cenny dostęp do doniesień i opinii służb informacyjnych.

> http://pppolsku.blogspot.com

Często spotykam się z dość aroganckimi opiniami niektórych czytelników, którzy swej prostocie umysłu uważają te rozważania za mój wymysł. To nie jest nic wstydliwego, gdy ktoś w swym pojęciu nie dorósł do tego, aby spostrzec co się w okół w kraju dzieje. Ale zakwalifikowanie powyższych uwag jako kretynizm, tylko dlatego, że nie pasują do własnych marzeń, jest nierozważnym. Dla chętnych zamieściłem powyżej link do blogu, który być może wyrwie ich z tej nieco naiwnej postawy, która zakłada, że rzeczy dla nich niewidoczne czy niewyobrażalne nie istnieją.


tekst wielokrotnie (6-krotnie) wysłany do onetu, za każdym razem zablokowany, a mianowicie 11.02.2013 18:15, 18:25, 20:07, 20:28, 20:57; 12.02.2013 09:31

do tekstu onetu ("Guardian": Amerykanie doradzali Irakijczykom torturującym więźniów)

Wywiad czyli "Balabala"
*************
jak mówią Niemcy, gdy chodzi o paranoję.

"informuje "Guardian", powołując się na wyniki swego śledztwa, przeprowadzonego wspólnie z arabską sekcją BBC "

śledztwo przestępstw wybranych demokratycznie przedstawicieli władz USA nie jest prowadzone przez organ państwa tzw. judykatywę, tzn. prokuraturę, widocznie ta nie jest w stanie, tylko przez dziennik "Guardian" i stację nadawczą BBC.

W gruncie rzeczy mogłoby nas to nie obchodzić, ale ta administracja USA jest organem, który wydaje polecenia organom państwa w Wolnej Polsce, a ci wybranie w demokratycznych wyborach reprezentanci nasi i państwa "polskiego" w podskokach wykonują te polecenia, tzn. ta nie kontrolowana przez nikogo grupa rządząca w USA rządzi obok 300 milionów Amerykanów także nami.

Warto się nad tym zastanowić, gdy się zasuwa razem ze stadem innych tego rodzaju baranów do urn wyborczych aby oddać swój głos w wolnych i demokratycznych wyborach.


"tłumić sunnicką rebelię.
... Pentagon zniósł zakaz przyłączania się w Iraku szyickich milicji do sił bezpieczeństwa, ... zaczęto rekrutować coraz więcej członków agresywnych grup szyickich. "

Tzn. wykorzystać jedną grupe do zwalczania innej, wg. sprawdzonej imperialnej zasady "dziel i rządź"


Warto więcej wiedzieć o imperium globalnym, jeśli chce się zrozumieć w co zostaliśmy wciągnięci przez proroków wszelkiej demokracji, wolności i miłości bliźniego. Czemu naturalnie służą także dyskretne obozy tortur w Polsce, założone na zlecenie tych samych specjalistów tortur co w Iraku.

"to, co działo się w Iraku, dziwnie przypomina dobrze udokumentowane przypadki łamania praw człowieka w Ameryce Środkowej w latach 80. przez paramilitarne szwadrony, którym doradzali i które finansowali Amerykanie."


Powyższy link przypomina niesłusznie zapomnianego "zawodowego mordercy gospodarczego" Perkinsa, który był aktywny właśnie w Ameryce Łacińskiej, kiedy to w/w "paramilitarne szwadrony" brały udział we wspieraniu jego działalności.

Dodajmy, że przełożony wymienionych w artykule podejrzanych o zbrodnie wojenne był GW Bush, przekonany chrześcijanin choć nie katolik, za to nawrócony alkoholik.

Jedno jest mi jednak niejasne, dlaczego w naszym kraju pozwalamy sobie na to, że ci podejrzani o niezliczone przestępstwa emisariusze z USA dyktują nam, co to jest
demokracja
wolność
prawa człowieka
i.t.p. głupstwa.

Czy jesteśmy w tym kraju rzeczywiście takim debilami, żeby nie pojmować tych rzeczy właściwie, i to bez pomocy wysłanników z USA czy też tych dziwacznych korupcyjnych konstrukcji nazywanych chętnie partiami politycznymi, tym POPiSie demokracji w wykonaniu także innych inscenizacji jak SLD PSL SP PJN czy w końcu grupy rozrywkowej a la Palikot ?

No dobrze, wiemy z "Guardian", że tzw. egzekutywa USA, ale także jej wspólniczka w Polsce, jest podejrzana o najgorsze przestępstwa, i co z tego w tym najlepszym z systemów nazywanym zresztą błędnie demokracją ? Być może także nasze państwo jest niczym innym jak tylko państwową przestępczością zorganizowanąo której nawet nasz kościół nie omieszka nas przekonywać, że to jest najlepsza forma zarządzania stadem tzw. obywateli, udzielając mu błogosławieństwa. I my wierzymy, głuptasy, w to wyznanie wiary, gdyż wszystkie media przekonują nas o tym z zawziętością zawodowców.

5-krotnie zablokowane przez onet 11.03.2013 13:16, 13.31, 13:50, 14:07, 14:23 @@@@@

Dzisiaj to ma onet jeszcze tę zabawność n.t. agentury. A niech Polak wie !

Nazwijmy to interwencją zbrojną          W.Brytania: zbrojenie sił antyrządowych w Syrii nielegalne
****************
"Wielka Brytania nie wyklucza żadnych rozwiązań w przyszłości", to może tylko oznaczać, że WB podobnie jak całe NATO, o Izraelu nie odważam się wspominać, parobki imperium na BW

> http://pppolsku.blogspot.com

jak Arabia Saudyjska i Katar tak czy tak, finansują wojnę zaborczą przeciw Syrii i prowadzą ją za pomocą najemników islamskich i niedużych regularnych jednostek własnego wsparcia, szczególnie technicznego, podobnie jak dokonano podboju Libii ale tym razem jeszcze bez wsparcia lotnictwa.

"Hague zapowiedział dostawy nieuzbrojonych pojazdów opancerzonych i sprzętu ratunkowego dla syryjskich sił antyrządowych."

Dla nie mających zbytniego rozeznania, pojazdy opancerzone nieuzbrojone są także pojazdy uzbrojone z których czasowo zdemontowano działko czy karabin. Na podobnej zasadzie otrzymał Izrael w podarunku od RFN dwa okręty podwodne bez wyrzutni dla pocisków atomowych, obecnie mają Izraelici zdolność zrażenia głowicami atomowymi każdego kraju na kuli ziemskiej.

Na wojnę przeciw Syrii "Londyn wyasygnował 138 mln funtów", jeśli dodamy jeszcze parę innych krajów, to wyasygnowano na wojnę przeciw Syrii kwotę rzędu miliardów dolarów. Co prawda osoby niepiśmienne rozumieją od razu, że te miliardy nie są "na rzecz położenia kresu rozlewowi krwi w Syrii ", ale jego zwiększenia, ale "młodzi wykształceni z wielkich miast", których władze umysłowe są determinowane przez media

> http://pppolsku.blogspot.com

widzą to na pewno tak, jak im usłużna i profesjonalna propaganda to wykłada, bez zmuszania ich do jakiejkolwiek refleksji.


13.03.2013 22:05, 22:52, 23:20, 14.03.2013 00:06, 09:39 @@@@@ (liczba tych @ wskazuje ile razy ten tekst został przez cenzurę onetu zablokowany)ale "młodzi wykształceni z wielkich miast",
*********************************************
jak pobudka, niekoniecznie w tym przapadku z polskiego miasta,
których władze umysłowe są determinowane przez media

> http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/fi.html

widzą to na pewno tak, jak im usłużna i profesjonalna propaganda to wykłada, bez zmuszania ich do jakiejkolwiek refleksji.

Ciekawe czy tym razem zezwoli mi cenzura odpowiedzieć pobudce.


Nie zezwoliła, ten tekst co prawda raz przeszedł 14.03.2013 16:45, ale został skasowany, jak się onet zorientował o co chodzi, jak widać ten "pobudka" z importu nadaje w onecie ton, czyli
"pobudka nas wydudka"


Tzw. holokaust jest sprawą wewnętrzną Judejczyków    komentarz do tekstu onetu  W Izraelu wybrano... Miss Holokaustu
*******************
"czemu alianci nie bombardowali komór gazowych i torów obozów koncentracyjnych? Czemu mieli zakaz bombardowania zakładów przemysłowych, dróg torów i mostów a w nalotach dywanowych bombardowali domy zwykłych ludzi?"

W nalotach na Hamurg została zaatakowana dzielnica pracowników stoczni, nie stocznia, w ten sposób wymordowano znaczną ilość ludności. Był do celowy atak na ludność.

"bombardowanie Londynu przez nazistowskie Niemcy, były możliwe dzięki pożyczce jaką Rockefeller dał w wysokości 20 milionów dolarów w paliwie dla IG Farben."

Ustalmy, że Rockefeller nie jest Gojem. W niekótrych publikacjach przypomina się, że już Anschluss Austrii stał się możliwy, rząd nazistów był praktycznie bankrutem, dzięki szybkiej pożyczce żydowskiego lichwiarza koło 5 mlilionów dolarów.  Rockefeller nie był jedynym, który bez- albo pośrednio finansował likwidację hołoty aszkenazyjskiej.

> http://wiadomosci.onet.pl/forum/merkel-niemcy-wyciagnely-wnioski-z-historii,1,799053,98181390,czytaj.html

Aszkenazyjczycy (przeszło 90% ofiar żydowskich w II Wojnie pochodziło ze Wschodu Europy) wiedzą o tym doskonale, ale nie odważą się nawet pisnąć słówka i zgarniają każdy ochłap, jaki im rzucą, bo więcej nie mogą oczekiwać od swych kapłanów. Zgadza się bowiem, że w holokauście zginęło pospólstwo (Sandauer). Eichmana ściągnęli, żeby zrobić hołocie wielką insenizację i zamknąć jej mordę.

Skoncentrowano znowu te kanoniczne 6 milionów na BW, tylko patrzeć. Oni się domyślają, co ich czeka, dlatego co cwańsi wynoszą się z tej pułapki.

Pospólstwo aszkenazyjskie jest w takiej samej cenie jak Goje.

Wygląda na to, że naziści wykonali tylko polecenie, jakie otrzymali z kręgów zarządzania światem

> http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#MWF

Aszkenazyjczycy są jedynie bydłem rzeźnym dla tych kręgów..

> http://wiadomosci.onet.pl/forum/merkel-niemcy-wyciagnely-wnioski-z-historii,1,799053,98181390,czytaj.html

Ale już wybór terminu "holokaust" przez centra władzy wokół Wall Street zdradza zbrodniarza, poza tym wiedzą jak się to robi

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/fb.html

---
no dobrze holokaust czyli "ofiara palna"

1. kto składa ofiarę ? Ci z Wall Street chyba, no bo kto inny ?
2. jakiemu bogu ? Mamonowi
3. dlaczego ? było za dużo tego rozpasania, urządzili nawet ZSRR, który dopiero po 70 latach udało się zlikwidować. Równie dobrze poradzili sobie z ruchem kibucim i podobnymi bredniami pospólstwa w Palestynie.

Holokaust jest sprawą wewnętrzną Judejczyków, niech załtawiają to między sobą,

> http://wiadomosci.onet.pl/forum/merkel-niemcy-wyciagnely-wnioski-z-historii,0,799053,98183703,czytaj.html

my nie mamy z tym nic wspólnego, niech nam nawet nie próbują zawracać d....

Przypominam, że załączone linki są istotne dla zrozumienia przesłania.

24.08.2013  @@@  18:18   20:38  21:54


Tekst trzykrotnie zablokowany przez onetOBCE TEKSTY: Teksty które umieszczamy, jeśli zostały zablokowane przez cenzurę. Uważamy, że cenzura nie powinna ograniczać wypowiedzi w demokratycznym kraju.

~~~~~~~~~~~~~~~~~~ 12.09.2013 wysłany do onetu 6-krotnie ////// 11:48 12:01 12:27 12:32 13:01 13:09, jako odpowiedź na własny tekst

"nic" patrz 0:25 prezentuje nam swą ""Ekonomia" spod budki z piwem. ".

"n/c" nosi wszelkie znamiona "skolonego" przez instytuty tzw. obecnie "biznesu", czyli ofiary tych organów MWF. O poziomie tego "skolenia" najlepiej mówi tytuł książki, niestety tylko po angielsku i niemiecku Stephena Zarlengi "Utracona wiedza o pieniądzu" (ang. The Lost Science of Money) w której dowodzi m.in., że gdzieś od 200 lat tzw. MWF


zadbała o to, aby w katedrach tzw. naukowych "biznesu" dawniej ekonomii dokonano zniszczenia wiedzy o pieniądzu. Za najbardziej zasłużonych w niszczeniu wiedzy o pieniądzu należy wymienić A. Smitha i naturalnie nieocenionego K. Marksa


któremu udało się nawet opisać kapitał bez użycia pieniądza. Szczególnie perfidna była praca tego ostatniego, który hecował robotników przeciw przedsiębiorcom, w gruncie takim samym robotnikom-organizatorom pracy, aby odsunąć podejrzenie o wyzysk od lichwiarzy.

Wiedza o pieniądzu sięga czasów starożytnych, jednym z ważnych uczonych był n.p. Arystoteles, wiedza o pieniądzu w średniowieczu była o niebo wyższa niż dzisiaj, wspomniane wyżej brakteaty dbały cały okres gotyku o stabilny rozwój i rozkwit gospodarczy i pozwoliły zniknąć na parę wieków zjawisku tzw. "kryzysu finansowego", to zjawisko pojawiło się dopiero w ok.150-tym roku renesansu dawnego pieniądza lichwiarskiego w XVII w. w Holandii, patrz tulipomania


Ofiara "skolenia" "biznesu" taka jak "nic" nie jest w stanie pojąć tych dość nieskomplikowanych zależności, które nawet dla gospodyń domowych nie powinny stanowić problemu, ale te nie są na szczęście "skolone" w nowoczesnej ekonomii czyli "biznesie"


Dodajmy, że pieniądz "fiat money" nie ma nic wspólnego z fałszowaniem pieniądza przez pachciarzy prawa bicia pieniądza, rzadziej przez samych władców, bowiem, to fałszowanie zmniejszało co prawda ilość kruszcu, tzn. wartość materialną pieniądza, nie pozbawiało go jednak wartości materialnej w odróżnieniu do "fiat money", który nie posiada żadnej wartości, także żadnej wartości wymiennej, jeśli wiara zostanie mu odebrana. To zdarzyło się w Polsce w roku 1939, kiedy polski złoty stał się po podbiciu przez III Rzeszę śmieciem.

Wyjaśnijmy w tym miejscu, że świat naukowców, znaczna ich część, nie uznaje nowoczesnej ekonomii za naukę, nie jest bowiem ona ani czymś eksperymentalnym jak fizyka, ani erudycyjnym jak wiele nauk humanistycznych. Tzw. ekonomia zaliczana jest raczej w poczet religii, także pieniądz fiducjarny oznacza pieniądz wiary, bowiem podstawą jego "wartości" jest wiara w niego. Nie inaczej dzieje się z tzw. papierami "wartościowymi", to są też papiery dla wirzących.

Prostoduszne uwagi "n/c" o pieniądzu wskazują, że nie "wyskolono" go niestety czym jest pieniądz. Nasz obecny system pieniężny, ważny jego aspekt, zdefiniował zresztą także Rotszyld, Amszel:

"Dajcie mi kontrolę nad pieniądzem, a jest mi wszystko jedno, kto zatwierdza ustawy."

Dokładnie tę sytuację mamy w przypadku FED, konsorcjum banków prywatnych z kręgu klanu Rotszyldów, które nie tyko wmusiło "wiarę" w ten ich prywatny pieniądz mieszkańcom USA, ale dzięki dwóm wojnom światowym mieszkańcom całego świata i zleca USA i innym centrom imperium


prowadzenie wojen o utrzymanie tej waluty. W ten sposób jest wypowiedź przypisywane małżonce Amszela, całkiem usprawiedliwiona. Dodajmy, że od 8 lat FED nie publikuje więcej, ile tego śmiecia (dolarów) wpuścił w gospodarkę światową do obiegu, wymiana pieniądza światowego wydaje się dlatego w najbliższym okresie konieczną, inną możliwością byłaby wojna o większym zakresie, ale dolar musi zostać wymieniony.

Nie należy się dziwić, że "n/c" wygaduje tu te bzdury, to nie jego wina, on jest produktem sytemu, jemu wpoili tak samo "wyskoleni" profesorowie, ekonomiczni zombies, te bzdury. Potrzeba niebywałej siły intelektu i moralności, żeby wyzwolić się spod wpływu tej zarazy. Udaje się to tak niewielu, S. Zarlenga jest absolutnym wyjątkiem, że głównie nieekonomiści muszą odkrywać absurdalność tego lichwiarskiego systemu pieniężnego, wymienić tu można Frederica Soddyego (laureat Nobla w chemii) czy poetę Ezrę Pounda, który krytykował FED, za co został osadzony w klatce a później u psychicznych.


Gadzinówka utrzymuje "osadzony w obozie jenieckim w Pizie (gdzie spędził 25 dni w otwartej klatce, co przyczyniło się do jego załamania nerwowego) ", nie chodziło o żadne załamanie nerwowe, tylko o pretekst ratowania jego życia, nie poszedł by do czubków, groził mu w USA stół elektryczny. Dodajmy, że tę samą klatkę zastosowała demokracja USA w KZ Guantanamo.

To, że "fiat money" jest rodzajem pieniądza fałszywego nie jest żadnym zaskoczeniem, bowiem ten system bazuje na przestępstwie i zbrodni


co poświadczają publikacje Johna Perkinsa, acz te nie są bezpośrednio związane z pieniądzem.

Jeżeli "n/c" dobiera się ze swą wiedzą do zniszczenia trzech WTC, to już jest wręcz żałosne, należało bowiem uważać nieco na lekcji fizyki, ale jak wskazano, ekonomia jest raczej czymś dla wierzących a nie wiedzących.

Już sześciokrotnie potwierdził onet: "Komentarz został wysłany
wkrótce pojawi się w serwisie", nie przepuszczono go ani razu.Ta krytyka demokracji   do tekstu Janusz Śniadek: władza wyłudza głosy, a potem ma wszystkich gdzieś
****************************
> http://pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Demokracja

byłaby poprawna, gdyby przyjąć semantycznie poprawne znaczenie pojęcia demokracji. Weźmiemy jednak semantykę obowiązującą w naszych profesjonalnych mediach

> http://www.blogger.com/blogger.g?blogID=2756809208975353420#editor/target=post;postID=2410504032128023637;onPublishedMenu=overview;onClosedMenu=overview;postNum=10;src=postname

demokracja jest wtedy, kiedy "większość" zatwierdza tzw. niezależny rząd i decyduje o ustawach w parlamencie,

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/10/onet-pkw-podaa-wyniki-wyborow-z-93-proc.html

to jest ta krytyka bezpodstawna, bowiem to, że "władza wyłudza głosy, a potem ma wszystkich gdzieś" jest zgodne z literą prawa a i duche demokracji rytualnej. Także tej demokracji odpowiada podziękowanie powyborcze burmistrzów zamieszczone w "NIE":

"A teraz możecie nas pocałować w d...   z podziękowaniem swym wyborcom
Nowo wybrani Burmistrze"


5-krotna próba publikacji: 04.10.2013  @@@@@  17:26,  17:45,  18:09,  22:54, jeszcze jedna próba 07.10.2013  15:29 psy cenzorskie, na pewno Goje szabasowe zablokowały każdorazowo


**********************************
której onet nie odważył by się pominąć, jak też inne znakomite i najznakomitsze media


bowiem "Pogrzeb Yosefa będzie ważnym wydarzeniem w historii Izraela" i Polski.

"Bóg postawił pogan na Ziemi, by służyli Żydom.",

uważniejsi czytelnicy talmudu a i Starego Testamentu, znają znakomicie to posłanie, a także inne, jak to się z Gojami należy obchodzić wg. Pisma świętego, oto znakomity przykład z dawniejszych czasów


i nic się nie zmieniło. Dodajmy, że mają przy tym błogosławieństwo naszego kochanego papieża dla jego "starszych braci".


który przecie zadbał nawet o to, aby lichwa "braci" nabrała oznak najwyższej cnoty chrześcijańskiej. W okupowanym kraju, to nawet bojkot wyborów


nie jest w stanie zwrócić czyjejś uwagi. Chociaż sprawa jest b. prosta


bowiem każda gmina żydowska jest przecie jak linku powyżej. I nie ma się co cieszyć, że jakiś drań wykitował, w każdym kahale jest takich zbrodniarzy na pęczeki.


07.10.2013 @@ 15:10, zablokowane, 2-ga próba 15:27, czyżby powyższe uwagi były tak trafne, że cenzor musiał je zablokować ? Chyba tak.Lichwa stała się cnotą

“banki działające w Polsce (w większości należące do zagranicznych właścicieli) zarobiły na czysto kwotę 16,21 mld zł ”

Zarobiły ? “generują sobie olbrzymie zyski”, żeby nie powiedzieć okradły swych klientów.

Lichwa, zabroniona w chrześcijaństwie, stała się dzięki zasługom naszego kochanego papieża, którego tak wielbimy, bez mała cnotą. Czyż nie powinien natychmiast zostać świętym, św. Janem-Pawłem od Lichwy ?

“Wysokie opłaty i prowizje”

Już to jest systemem rabunkowym, o oprocentowaniu to nawet nie wspomnę. Opłaty w bankach na Zachodzie są nieporównywalne, o wiele niższe. Za tymi opłatami nie ma żadnej ekwiwalentnej pracy. Polska stała się po “transformacji ustrojowej” dzikim zachodem dla awanturników finansowych, bankowych, parabankowych i pospolitych oszustów.

“Żyje się lepiej, ale nie zwykłym ludziom, lecz właścicielom Banków ”

To jest poważne nieporozumienie, to nie właściciele banków (dlaczego “Banków” z dużej litery ?) są tymi, którzy obrabowują społeczeństwo, to są właściciele wkładów bankowych. Banki posiadają bowiem jedynie niewielki procent pieniędzy, którymi operują, tzw. kapitał własny, do niedawna kształtował się on na poziomie do 3%, wg. Basel III miał być podwyższony chyba na 8%, ale z kreatywną buchalterią można to znakomicie ominąć. W fazie operacji “kryzys finansowy” Deutsche Bank (Bank Niemiecki, tylko się tak nazywa, bo wierzyciele są z całego świata) dysponował ponoć 1,6 % własnego kapitału 30 mld. euro przy wolumenie operacji 2 biliony. Banki są jedynie mechanizmem rabunku, one dokonują jedynie rabunku na zlecenie.

Dobrze byłoby zrozumieć przynajmniej tę podstawową własność systemu finansowego, inaczej nie sposób jest pojąć co się dzieje i absolutna większość nie ma zielonego nawet pojęcia, jak ten system funkcjonuje i jaki jest jego konsekwentnie realizowany cel .

Pracownika banku możemy śmiało porównać do “contract killer” (mordercy na zlecenie), on wykonuje jedynie zlecony mu rabunek, brudną robotę, zleceniodawcy mordu (gospodarczego) są zupełnie inni, cieszący się z reguły bardzo wielkim uznaniem społecznym, choćby ze względu na ich stan posiadania, że wymienię imię przed którym klęka prawie cała Polska: Soros.

O celu systemu wspomniano wyżej, zwróćmy jeszcze uwagę na zupełnie fałszywie rozumiane zjawisko tzw. “kryzysu finansowego”. Najprościej jest to tak opisać, obok gospodarki realnej, obejmującej realne procesy produkcyjne i usługowe musi istnieć gospodarka irrealna (nowomodnie powiedzielibyśmy wirtualna), w której żadne wartości realne nie mogą powstać. Ta “gospodarka” irrealna, to właśnie "gospodarka" pieniężna. Z uwagi na to, że pieniądz jest obłożony lichwą, nazywaną milutko procentem, wielkość gospodarki irrealnej musi rosnąć, z uwagi na mechanizm procentu składanego, wykładniczo, z początku powoli (kredytobiorcy mają wrażenie, że z korzyścią dla nich), później coraz szybciej, aż do całkowitego zdławienia kredytobiorcy.

Przez dłuższe okresy czasu rozwijają się gospodarki realna i irrealna równolegle, tzw. “kryzys finansowy” jest operacją MWF, polegającą na urealnieniu gospodarki irrealnej do realnej, ich konfrontacji. Z uwagi na to, że irrealna wzrosła liczbowo bardziej niż realna, to wierzyciele żądają wyrównania ich stanu “posiadania” realnymi wartościami, co im posłuszne rządy też czynią, ostatnio (2008) była to tzw. “pomoc” dla banków. Oficjalna wysokość tej “pomocy” rządów wyniosła ok. 4 bilionów dolarów, całkowita wielkość tego urealnienia “gospodarki” irrealnej była szacowana nawet na 40 bilionów, rzeczywista wartość musi leżeć pomiędzy tymi dwoma wielkościami.

Trzeba jeszcze raz wyjaśnić, że nie chodzi o żadną “pomoc dla banków” a jedynie pomoc dla najbogatszych klientów banków, chodzi o rodzaj świadczeń “socjalnych” na rzecz bogatych wierzycieli banków, banki są jedynie mechanizmem wypłaty tych świadczeń, czyli urzędem socjalnym dla najbogatszych. Kapitalizm jest więc w istocie system socjalnym ale dla najbogatszych, to wynika z konstrukcji tego systemu.

Jest interesująca zbieżność pomiędzy systemem niewolniczym a obecnym, w system niewolniczym starożytnej Grecji ok. 10% stanowili obywatele wolni, którym państwo służyło, 90% stanowili niewolnicy. Analitycy obecnego systemu szacują, że ok 10% społeczeństwa są ci którzy z uwagi na strukturę systemu muszą stale się bogacić, pozostałe 90% pracuje na nich, to jest możliwe jedynie dlatego, bo państwo służy najbogatszym, także obcokrajowcom.

Daję ten niezbyt lekkostrawny materiał pod rozwagę, aby cztelnicy uwzględnili go w swych rozważaniach nad systemem. Ciekaw jestem do jakich dojdą wniosków. Należy uwzględnić, że adepci ekonomii są na ogół skażeni do tego stopnia bzdurami tej religii, ekonomia ma wszelkie cechy religii ale niewiele cech nauki, że nie są w stanie urealnić swego rozumowania, są bowiem niewolnikami nierealności finansowej.

Zwracam czytelnikom uwagę przy tym na jedną z najlepszych interpretacji tzw. “kryzysu finansowego” w języku polskim i nie tylko, autor, jak można było oczekiwać, nie jest ekonomistą.


-------


----
zgodził bym się

Ad 8. Bernard Korzeniewicz

Najpierw maleńkie spostrzeżenie, które zwraca uwagę na to, że wojny są immanentnym elementem tego systemu pieniężnego, tzn. w tym systemie pieniężnym jest niemożliwością obejść się bez wojen, ci sympatyczni finansiści nazizmu są prez system pieniężny pędzeni do wojen i nie są w stanie temu zapobiec, niejako są przez system zmuszani do wywoływania wojen.

Silvio Gesell, który jak mało kto przejrzał nasz system pieniężny, tak prorokował w 1918 po zakończeniu I Wojny: “Wenn das heutige Geldsystem, die Zinswirtschaft, beibehalten wird, so wage ich es, heute schon zu behaupten, dass es keine 25 Jahre dauern wird, bis wir vor einem neuen, noch furchtbareren Krieg stehen!” (Jeśli ten dzisiejszy system pieniężny, gospodarka lichwiarska (pobierania procentu), zostanie zachowana, to odważam się już dzisiaj utrzymywać, że nie minie żadne 25 lat, a staniemy przed nową jeszcze straszliwszą wojną). Gesell był wynalazcą antylichwiarskiego systemu pieniężnego, który w eksperymencie w Wörgl był w stanie oprzeć się nawet kryzysowi 1929 roku, ten system był nawiasem mówiąc naśladownictwem średniowiecznych brakteatów.

Dodajmy, że tzw. odrodzenie (renesans) oznaczał likwidację systemu brakteatów i odrodzenie barbarzyńskiego systemu pieniężnego starożytności. Epoki późniejsze zadbały, jak dowodzi S. Zarlenga w książce pod znamiennym tytułem “The Lost Science of Money”, o zniszczenie tej średniowiecznej wiedzy o pieniądzu.

“Gdy wpływy nauki Jezusa w dawnym Izraelu wzrósl – sataniści rozwalili własny kraj dwoma bezcelowymi powstaniami.”

To wydaje mi się zbyt uproszczone,

a. powstania były już przedtem

b. Izrael został zlikwidowany, nie zapominajmy, że istotą ludu Izraela jest koczownictwo, bo istotne elementy społeczności przeniosły się do Rzymu i innych prowincji, tworząc swoistą sieć

c. Talmud był istotnie reakcją na chrześcijaństwo, które uznano za znakomitą religiją dla niewolnych i warstw niższych

d. lud Izraela nigdy nie zerwał kontaktu z chrześcijaństwem, ba stale na nie oddziaływał, w średniowieczu ten wpływ był chyba najmniejszy, stąd sukcesy tego okresu. Judejczycy zaczęli swą rekonkwistę Europy chyba gdzieś z likwidacją zakonu Templariuszy w XIV w.
Poza tym zgodził bym się z wykładnią wydarzeń, wydaje się logicznie uzasadniona.
“Naród Wybrany”

Pojęcie jest anachronizmem, pojęcie “naród”/”nation” jest świeżej daty w obecnym rozumieniu semantycznym, podobnie jak “partia” służy do rozdzielenia grup społecznych/ludów, aby łatwiej było nimi manipulować, skrótowy przegląd metod manipulacji. Z reguły używa się pojęcia “lud wybrany”, co pewnie jest bliższe oryginałowi.

-----Chiny - interpretacja zjawisk      Komentarz do tekstu poświęconego roli Chin w imperium

Powyższy tekst stara się zinterpretować zjawiska, jakie w ostatnich dziesięcioleciach obserwujemy na świecie, i które są mało przejrzyste wzgl. opierają się tradycyjnie serwowanej analizie politycznej. Likwidacja inteligencji w operacji "rewolucja kulturalna" w Chinach, porównywalna z podobną likwidacją w Polsce w czasie II Wojny, ma dopiero sens, gdy rozważyć fazę następną tej operacji, okres Tenga i związany z nią tryumf nowego chińskiego kapitalizmo-socjalizmu.

W początku lat 90-tych XX w. wynosił wywóz kapitału z USA, głównie do Chin, częściowo Indii 100 miliardów dolarów rocznie (Wolman, Colamosca - The Judas Economy ). Po zdynamizowaniu wywozu z UE musiała być w sumie tego wielokrotność. To tłumaczy też, dlaczego systemy socjalne w USA i UE uległy rozpadowi po tym drenażu kapitału.

Do podobnych wniosków jak tu, dochodzi się, jeśli przyjmie się interpreetację imperialną.

Cytowane w artykule osoby Sidney Shapiro Robert Lawrence Kuhn .

są bezspornie ważnymi agentami MWF dla rejonu Chin, ich zaangażowanie w projekt chiński od wielu dziesięcioleci (Shapiro, przeszło pół wieku) daje wyobrażenie w jakich okresach czasowych projektowane są operacje MWF.

Przypomnijmy może innego agenta MWF z Francji J. Attali, który zaproponował nam taką definicję globalizacji: "to jest koczownictwo pieniądza", lepszej definicji jeszcze nie spotkałem.

14.10.13, 14:30


-ten tekst został zablokowany przez cenzurę wolna-polska.pl (domena polska), jak już zwracałem uwagę wolna-polska.pl znajduje się za granicą, jest niewiadomym, kto ją założył, używa serwera ovh.ca, to byłaby Kanada, zarejestrowany przez
Name:              Henryk Klaba, Postal address:    310-625 av. du President-Kennedy,  Montreal QC H3A1K2 Canada Phone:             +1.5149875000, dość to dziwne
w niczym nie zmienia to faktu, że podawane wiadomości w tym konkretnym przypadku są dość dobrze sprawdzone a nawet przekonywujące. Tajne organizacje mają na swych usługach zarówno tzw. Tutherów, jak opozycję, terrorystów, krytyków i.t.p., którzy są przygotowaniem na przyszłe akcje, n.p. aby opozycji przyprawić tzw. głowę

Tryumf gospodarki towarowej, czyli jak zarobić na trupie  do tekstu w "GW"nie  Jak zakłady pogrzebowe mogą zarobić na zmarłym
=======================
Po tym, jak ciało zostało wypatroszone

- marucha.wordpress.com/2013/10/08/organy-do-przeszczepow-pobierane-sa-od-osob-zywych/#comment-285205
.
mamy do czynienia ze zmarłym, ale także zmarły jest kuszącym towarem

- pppolsku.blogspot.com/2012/09/wybrane-teksty-1.html#Formula
.
który także jest w stanie w gospodarce towarowej przynieść obrót a nawet zysk. Dla kredytodawcy jest wszystko jedno, czy zarabia na jeszcze żywym: organy, czy na trupie. Jego to nie interesuje

- pppolsku.blogspot.com/2012/03/lexde.html#Wolno
.
dlatego czwarta swoboda UE wydaje się być najważniejszą.

21.10.2013 19:49

Read more: http://wyborcza.biz/biznes/1,100896,14811710,Jak_zaklady_pogrzebowe_moga_zarobic_na_zmarlym.html?t=1382377763711&v=1&pId=24625632&send-a=1#opinion24625632#ixzz2iNdLOqvs
- cenzura "GW"na usunęło ten tekst, cóż ma "GW"no  przeciwko gospdarce towarowej ? -


Kogo mamy słuchać  
****************************
tym razem, USA czy Izrael ? Skoro "USA i Izrael różnią się w podejściu do programu nuklearnego Iranu "

Niestety, przeciętny Polak nie ma tak dobrze jak MSZ Sikorski, który instrukcje otrzymuje od oficera prowadzącego

> http://pppolsku.blogspot.com/2012/09/teksty.html#Elita

albo małżonki, a może to jest to samo ?

"Rozmowy ... miały być poświęcone izraelsko-palestyńskim negocjacjom pokojowym, lecz wiele wskazuje na to, że zdominował je problem Iranu."

Nie pierwszy i nie ostatni raz, to "granie w bambuko z Palestyńczykami i resztą świata" należy do tradycji
"raod map"
Oslo
"rozmowy pokojowe" wszelkiego rodzaju
Jom Kipur
USS Liberty  - http://pl.wikipedia.org/wiki/USS_Liberty_%28AGTR-5%29
...
Jeszcze jedna kpina na ten temat.


-4 razy odrzucony przez gadzinówkę ONET, 23.10.2013   @ @ @ @   17:42,  17:52,   18:23,  18:37-

100 lat wojen światowych

Dziś mija setna rocznica wybuchu I Wojny. Zjawisko I Wojny nie ma dla gadzinówek w Polsce żadnego znaczeni, wystarczy zajrzeć do „GW”na, które w dniu dzisiejszym stara się dowieść, że jest istotnie g..nem, czy innej gadzinówki onet. 100 rocznica I Wojny przeszły u tych szmatławców bez śladu.

I Wojna została poprzedzona powstaniem centrali przestępstwa finansowego FED, konsorcjum banków prywatnych, który stały się częścią administracji państwa, stąd dysponuje FED domeną „gov”, co jest najlepszym dowodem prywatyzacji administracji USA. Bank Centralny jak FED war wg. F. Lips, byłego bankiera banku Rotszylda, warunkiem przeprowadzenia wojny zasługującej na miano światowej.
100 lat po tej wojnie brak nadal racjonalnego uzasadnienia dla wywołania tej wojny, brak w nauce historii określenia jej celu.

Jeśli uwzględnić zasady funkcjonowania państwa demokratycznego zdefiniowane przez A. Rotszylda i doświadczenie naszego systemu lichwiarskiego, że wojna jest obok innych katastrof metodą stabilizowania systemu pieniądza lichwiarzy, wreszcie uwzględnimy zasady regulacji pogłowia ludzkiego wypracowane jeszcze XIX wieku (Malthus) i strategię w I Wojnie, tzw. wojnę pozycyjną, to musi się pojąć, że celem tej wojny była redukcja pogłowia ludzkiego.

Zarówno bitwa nad Sommą, jak Verdun z milionem ofiar śmiertelnych, przekonują, że celem tych bitew nie było osiągnięcie zmiany frontu czy jakiejś zdobyczy, a jedynie wyniszczenie tzw. siły ludzkiej. Petain wymyślił w tym celu pod Verdun system nazwany „paternoster”, transporty do twierdzy dowodziły zdrową siłę żywą, transporty z twierdzy wywoziły zabitych, rannych i kaleki. Już w czasie tej wojny pojęli żołnierze francuscy, że chodzi o ich zagładę, co wyrazili w refrenie
znanej Chancon de Craonne:

„nous sommes tous condamnés
Nous sommes les sacrifiés ”
(wszyscy jesteśmy skazani, jesteśmy ofiarami)

Po II Wojnie słyszeliśmy znowu o ofiarach, holokaust oznacza ofiarę palną, nie bez racji wybrano to określenie.

W efekcie doszło do buntu w szeregach francuskich przeciwko bezsensownemu wyniszczaniu żołnierzy w czasie tzw. bitwy na Chemin des Dames, pod dowództwem tegoż Petaina skazano na śmierć przeszło 500 buntowników.

W II Wojnie rozwinięto doświadczenia I Wojny w dziedzinie niszczenia materiału ludzkiego o przemysłowe obozy masowej zagłady (Oświęcim) i broń masowej zagłady (Hiroshima).

Jest obrazą dla inteligencji przeciętnego nawet człowieka powtarzanie w dniu dzisiejszym pierdół o tym, że mord w Sarajewie miał coś wspólnego z wybuchem I Wojny, ten mord był zaledwie inscenizacją dla mediów, która miała otworzyć medialny terror wobec przyszłych ofiar tej wojny, które zostały powołane pod broń, lub jako cywile musiały przejść przez piekło tego wymysłu naszej cywilizacji. W przeciwieństwie do ogólnego mniemania, uważamy poległych żołnierzy za ofiary wojny i jej prowodyrów.

Uważamy, że jest znamiennym, iż gadzinówki zostały zobowiązane do zignorowania tej daty, aby społeczeństwo nie wpadło na pomysł dociekać, jakie były właściwie przyczyny tej kolejnej zbrodni kręgów finansowych wobec społeczeństw świata. Te kręgi chciały nam uświadomić, nazywając tę wojnę mianem światowej, że z tą chwilą rozpoczęły swą globalną agresję. I Wojna Światowa jest ważnym kamieniem milowym tworzenia przez MWF globalnego imperium.

28.06.2014  22:40

Jako uzupełnienie poleca się artykuł red. Michalikiewicza: "Nacjonalizacja dusz nieśmiertelnych ".

--

5 komentarzy:

 1. Nic dziwnego, bo język, którego używasz jest prostacki i wulgarny, a porównania ze współczesnością nie mają żadnego ugruntowania i są pomówieniem. Także w osądzie Katarzyny opierasz się na plotkach i pomówieniach jej przeciwników, a nie na faktach historycznych, jej życie może było w pewnych okresach mniej grzeczne od przestawionego w artykule, ale kurwą to nie ona była, tylko wielu arystokratów z jej otoczenia. Słowo kurwa, oznacza sprzedajność dla uzyskania korzyści, ale to nie ona się sprzedawała. To już Poniatowski bardziej zasługuje na to określenie. Twierdzenie o zainstalowaniu władz przez obcych,to trochę mocno naciągane. Ciesz się, że nikt nie wyciąga konsekwencji prawnych wobec tego, tylko usuwa z publikacji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W zaścianku nie wiedzą, cóż, Polska to kraj kapusiów

   Anonim najwyraźniej przeoczył tekst: "Na Zachodzie, ale nie w Wolnej Polsce ...", w takim zaścianku jak Polska mówi się o Zosi Fryderyce z pełnym uszanowaniem, w końcu podarowała swego pokojowcy na króla, więc mało kto słyszał, co ta grzeczna dama potrzebowała do swego zaspokojenia. Nie można obnażać takiej niemieckiej świętości.

   "Słowo kurwa, oznacza sprzedajność dla uzyskania korzyści", ta co się sprzedaje jest prostytutką, widzę, że nie znasz różnicy: "Prostytutka do zawód a kurwa to charakter"

   To już następny, który mi grozi, w Wolnej Polsce roi się od kapusiów, wystarczyło 20 lat okupacji i są na kopy.

   Staram się używać języka dostosowanego do tematu, jakoś przy Pussy Riot nikt się nie zżyma z tych najkulturalniejszych.

   Usuń
 2. Pozdrawiam ! napisana cała prawda. Kraj przygotowany na przybycie pejsatych.Następny rozbiór Polski jest w trakcie realizacji.Polacy to jednak dziwni ludzie !

  OdpowiedzUsuń
 3. prostopopolsku,

  starałem się czterokrotnie zamieścić ten tekst w temacie o żydowskim krecie w Wenezueli, niestety za każdym razem onet odrzucił ten tekst, czy mógłbyś go umieścić w Twoich tekstach odrzuconych. To jest symptomatyczne, jakie teksty są odrzucane przez onet i komu onet właściwie służy, oto ten tryfny dla onetu tekst:

  O Janku wędrowniczku

  W tym forum buszuje od dawna ktoś pod kryptonimem Janek_z_Polski, jak widać jeden z tych Janków wędrowniczków, którym zagwarantowali Polacy nie tylko przeżycie w czasie wojny ale także wykształcenie. Najpóźniej jako wyrostek opuścił Janek wędrowniczek nasz kraj i z daleka, być może z małego kraiku dla wędrowniczków na BW usiłuje nam wpoić nienawiść do muzułmanów i straszy nas islamskim kominiarzem, z którymi to islamskimi kominiarzami nie mamy od wieków żadnych większych kontaktów. Za to Jankowi wędrowniczkowi pali się tam na BW tyłek i szuka znowu głupich, którzy będą jedo d... ratować.

  Janki wędrowniczki okupują nasz kraj od bez mała 1000-ca lat, już w pod koniec XI wieku przechwycili ci goście w naszym kraju bicie monety, aby tym łatwiej móc nas, którzy tę zarazę utrzymujemy od tysiąclecia, ograbić, zresztą tę licencję wydał im Piastowicz Mieszko, w gruncie rzeczy na pół Szwab. Tak to krok za krokiem, dokonywał się ten "Drang nach Osten" tych "Janków wędrowniczków", którzy do dziś ściągają z nas swój trybut pod fantazyjną nazwą "rewindykacji", bowiem ich nowa kolonia na BW żąda od Polaków, aby ci ich utrzymywali także na BW, po tym jak stąd po części, niestety tylko po części, wywędrowali.

  Ten  Janek_z_Polski melduje się tu u nas i gra "Stefka burczymuchę", taki zuch z niego, i szuka głupiego, który znowu jego tyłek obroni, a kysz zmoro nieczysta !!!

  OdpowiedzUsuń
 4. Bardzo fajnie napisane. Pozdrawiam serdecznie !

  OdpowiedzUsuń