wtorek, 19 stycznia 2016

Filus - Film został przez Google usunięty

Różnica pomiędzy śmiercią Goja i Izraelity wg. najnowszych badań prof. Engelking-Boni: 

oryginalny komunikat google jaki się pojawił po skasowaniu wideo z panią Engelking-Boni :
 

Chodzi o wycinek wywiadu pani prof. Engelking-Boni n.t.

"Różnica pomiędzy śmiercią Goja i Izraelity wg. najnowszych badań prof. Engelking-Boni:"

o wyniku jej badań nad śmiercią Gojów tzn. m.in. Polaków.

 
Published on Dec 27, 2012
Jeśli Goj umiera to jest to, cytuję wyniki najnowszych badań naukowych w Polsce: "śmierć naturalna, biologiczna, śmierć jak śmierć", podobnie jak .... no n.p. jak u bydła, po prostu zdycha, żebyśmy mieli wyobrażenie jaka to jest śmierć Goja naukowo zbadana, ale jek umiera Żyd, to o ho ho! To jest zupełnie inna śmierć, to jest "tragedia, dramatyczne doświadczenie, metafizyka, ... spotkanie z najwyższym", można określić to jako "spotkanie 3-go stopnia". Naturalnie nigdy by się Goje w Polsce nie dowiedzieli o tym jaka ich śmierć czeka, z rąk żydowskich siepaczy,  gdyby nie opłacili stanowiska profesora cennym badaczom żydowskim, jak pani Elngelking-Boni.

W tym miejscu należy podziękować Boni za jej znakomitą pracę, należy przy tym jednak skrytykować, że jej sformułowanie "nie wiem jak oni to (śmierć) przeżywali" wydaje się być błędnym, bowiem istotą śmierci jest, że się jej nie przeżywa.

To jest wyciąg z programu TVN z dnia 9.2.2011,

http://pppolsku.blogspot.com/2012/02/...

który to znakomicie spreparowane doniesienie propagandowe wyświetlił za pieniądze Gojów, którzy ochoczo wspierają tę gadzinówkę oglądając ekskrementy tego rodzaju jak tu przytoczone.

Red. Stanisław Michalkiewicz dostarcza na kopy inne przykłady tego rodzaju zwyrodnień, nie trzeba co prawda z nim czy ze mną się zgadzać, ale zastanowić nad kosekwencjami chyba warto. Dodam, że sam czasami neguję pana Michalkiewicza ale zwykle muszę mu przyznać rację.
Po tym jak rozgorzała dyskusja n.t. tej wypowiedzi, ok. 25.000 odsłonięć, zostało to wideo zlikwidowane razem z tym tekstem jak wyżej, i dyskusją dziesiątków komentatorów.Widocznie żydowskie kierownictwo TVN było zbyt zaniepokojone rozwijającą się dyskusją n.t. śmiertelnej "metafizyki" w żydowskim wydaniu. Nic straconego, oto inny przykład.

Wideo można też obejrzeć TU, nacisnąć foto.  

Jeśli nie funkcjonuje, to znowu żydowska policja zlikwidowała go.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz