sobota, 14 września 2019

Troska Rotszylda o jego NWO

Cytowane za sputniknews.com (11.08.2018):


Lord Rothschild troska się: porządek światowy jest zagrożony

Autor: Iwan Daniłow

Lord Jacob Rothschild skierował swoje tradycyjne przesłanie do inwestorów swojego funduszu RIT Capital Partners. Nie tylko podaje swą ocenę wyników finansowych, ale także zastanawia się nad sytuacją w światowej polityce i ekonomii.

RIT Capital Partners to rodzaj szpicu góry lodowej słynnego na całym świecie imperium finansowego należącego do rodziny Rothschildów i jedna z niewielu struktur (tego imperium), która prezentuje swe wyniki finansowe  opinii publicznej. W pewnym sensie jest to również reklama niezwykłego finansowego sukcesu Lorda Rothschilda: od 1998 r. Fundusz inwestycyjny osiąga całkowity zysk w wysokości 2400 procent. O takie wyniki byłyby zazdrosna każda inna struktura finansowa na świecie, a ze względu na „szczególną” reputację rodziny kontrolującej fundusz, poświęca jej uwagę niemal cały świat, jeśli się na jakiś temat wypowiada. Listy lorda Rotszylda otrzymują co prawda tylko jego inwestorzy, ale w końcu poznają także media ich treść. Jakiś czas później zostaną one również opublikowane na stronie internetowej RIT Capital Partners.

Z list z 30 czerwca 2018 r. wynika, że Lord Rothschild jest raczej sceptycznie nastawiony do „bezprecedensowego ożywienia” światowej gospodarki po globalnym kryzysie finansowym i obawia się o porządek światowy, który do tej pory działał ns korzyść jego finansowego imperium.

Właściwie wskazywał Jacob Rothschild, którego partnerami biznesowymi są znane osobistości, takie jak Warren Buffet i Henry Kissinger, od dawna wrażliwość globalnej gospodarki i krytykował działania zachodnich banków centralnych, które nie były w stanie nic lepszego wymyślić przeciwko światowemu kryzysowi finansowemu, jak zwalczać go przy pomocy prasy pieniężnej. Już w 2016 roku napisał, że banki centralne przeprowadzają „największy eksperyment monetarny w historii ludzkości”, podkreślając, że jego „niezamierzone konsekwencje” mogą być nieprzewidywalne.

Ponadto Rothschild poinformował inwestorów, że ze względu na wysokie ryzyko skoncentruje się na zachowaniu ich kapitału, niezależnie od krótkoterminowej  rentowności inwestycji RIT.

Z czterech ostatnich listów lorda Rotszylda można wywnioskować, że fundusz de facto przewidział wyniki referendum w sprawie Brexitu, z góry likwidując aktywa w funtach. Co więcej, w liście do inwestorów w 2016 r. Rothschild oświadczył, że wybory prezydenckie w USA będą „bardzo stresujące”, podczas gdy absolutna większość ekspertów oczekiwała, że Hillary Clinton wygra z łatwością.

Ciekawe kogo dziwi ta wyjątkowa zdolność przewidywania Rotszyldów, co się w ich NWO wydarzy.

14.09.2019

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz