sobota, 10 września 2011

demokratyczna WSPóŁPRACA ?

ONET: "Współpraca z USA nam nic nie dała"

WSPóŁPRACA ?

10.09.2011 11:35

Ho, ho, Janusza Palikota mówi o "współpracy".

> http://pppolsku.blogspot.com/

I najlepsze metoda na tę wspópracę jest znowu "współpraca" z Niemcami. Polska, przynajmniej agenci zachodu w Polsce, "współpracują" z USA i RFN już od dziesiątków lat. No mamy przecież w końcu tą drogą wywalczoną demokrację.

Polak nie jest nigdy zadowolony, nawet wtedy nie, gdy jego marzenia się spełniły.Kiedyś nazywano takich współpracowników zdrajcą albo po prostu adekwatnie kanalją, teraz są to demokraci i prominenci, nawet jeśli zaledwie są potomkami.

Rejtana nie ma w Polsce, wszystko zostało sprywatyzowane, nawet te głęboko katolickie dusze.

Właściwie po co uczyliście się czytać, jeżeli tylko te medialne śmiecie jesteście w stanie wyczytać ? W Polsce jedynymi ludźmi, którzy jeszcze zachowali zdolność samodzielnego myślenia są chyba tylko analfabeci. Ci szkoleni pędzą tylko za stadem, któremu przewodzą medie.

Ale jakiego durnia interesują takie wynurzenia:
"temat związków zawodowych w przestrzeni publicznej niemal nie istnieje. Tymczasem warto się zastanowić, czy mamy jeszcze prawdziwe syndykaty pracownicze, czy też piękne sztandary zostały zagarnięte przez cwaniaków, którzy żyją tylko naszym kosztem.

30 lat po utworzeniu „Solidarności”, wykres zaufania Polaków do syndykatów pracowniczych szoruje podłogę", POPiS „Solidarności” już się nie podoba ? Ale do wyborów maszeruje to stado wierzących jak zwykle.Więcej o tej współpracy:

Dłużyzm.

Kolonia USA

Prawo Większości

PiS może tylko przy udziale USA

TO JEST NORMALY ROZWóJ

i dla rozrywki:

Pierwszy raz muszę zgodzić się z tym medialnym pajacem 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz