piątek, 28 października 2011

Tortury w Polsce; Poeta był więziony w klatce

ONET:  Szokująca relacja więźnia krwawego reżimu


28.10.2011 20:07


Poeta był więziony w klatce

Przykra historia, ale jeden z największych poetów XX wieku Ezra Pound był więziony w klatce a la Guantanamo przez armię USA już w 1945 roku: "osadzony w obozie jenieckim w Pizie (gdzie spędził 25 dni w otwartej klatce", w tym czasie zakończył sw największe dzieło "The Pisan Cantos". Tak obchodzą się barbarzyńcy z kulturą.

Guantanamo ma długą tradycję demokratyczną.

Demokracja USA ma niezwykłe metody obchodzenia się z inteligencją, E. Pound był jednym z największych amerykańskich poetów 20-tego wieku. Był także inicjatorem pierwszej książki o amerkyńskeij organizacji przestępczej, która masowo fałszuje pieniądze tzw. FED, patrz E. Mullins. Co prawda nie można w wikipedia.pl znaleść Mullinsa, ale jego książka "The Federal Reserve Conspiracy" czyli "Konspiracja Rezerwy Federalnej" jako pierwsza wyjaśniała obywatelom amerykański, 40 lat po powstaniu FED, że ten bank emitujący dolary jest przedsiębiorstwem prywatnym a nie instytucją państwową. W gruncie rzeczy jest FED przestępczą organizacją rabunkową, która systematycznie od 100 lat plądruje obywateli USA i innych krajów uzależnionych od prywatnego pieniądza: DOLARA.

Kto zna angielski, może się spróbować w Mullinsie. Jest rzeczą zreozumiałą, że po tych publikacjach zarzucono Mullinsowi natychmiast, zgodnie z obowiązującą od przeszło stu lat  procedurą:  antysemityzm, jak każdemu który pyta, dlaczego ?

Niestety w Polsce wie mało kto o tym, ale nie ma zmartwienia, Amerkanie też nie wiedzą o tym z reguły, co już H. Ford przed stu laty stwierdził. Na szczęście aktualny reżym w Polsce (ten POPiS SLD,PSL, Palikota ...) dba także o to, żeby Polacy pozostali durniami i wierzyli w ich bajeczki o demokracji.

To można w sumie powidzieć, że Syryjczycy przedszkolaki  w porównaniu z kadrami z USA.Napewno prawda, w końcu CIA ...

Napewno prawda, w końcu CIA zlecała Syrii torturować swoich więśniów i wysyłała ich do Syrii w tym celu, także do Egiptu i innych demokratycznych krajów nie wyłączyjąc samej Polski.

No, jak się za to na Polskę wkurzą i ją napadną, to  Tusk też nie pożyje za długo, patrz Libia.

> http://pppolsku.blogspot.com/

Ale kto tu jest zaszokowany ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz