poniedziałek, 31 października 2011

Pod rządami zorganizowanej przestępczości

ONET:  Hakerzy atakowali serwery polskiego MSZ

31.10.2011   22:15

> Jak się Pan na czymś nie zna to niech się Pan nie odzywa

Dokładnie to samo chciałem napisać, aczkolwiek o Radku mam wyrobione zdanie:

W gruncie rzeczy ludność ma więcej pojęcia, niż ci co nimi "kierują". O tym świadczy bojkot wyborów. Za jakie grzechy są Polacy rządzeni przez takich debilów ?

Do blogu

> http://pppolsku.blogspot.com/(#Bandyci)

Jedynym kryterium kwalifikującym ludzi na stanowiska "polityczne" są ich kwalifikacje przestępcze, najłagodniejsza formą jest zwykła korupcja. Jakąż wartość może mieć dla okupanta Polski (finansjery światowej)  ktoś z jakimś kręgosłupem moralnym i co gorsza kompetentny ? Jedynie takie kolaborujące kanalie jak Balcerowicz, Radek, Tusk, Kaczńscy, Kwaśniewski, Geremek, Suchocka, Waltz i inni członkowie zorganizowanej przestępczości mogą zainteresować okupanta.


ONET: NYT: Fala uderzeniowa z Grecji może załamać gospodarkę świata

04.11.2011  9:11

Też taki mit dla prostaczków:
"Niemcy ratuja nie Grecję ale swoje banki, za pomocą unijnych pieniędzy. Grecji bardziej opłaca się zbankrutować jak Argentynie."

Co prawda ratują banki i to nie tylko niemieckie, ale w tym celu biorą kredyty, Niemcy (obywatele) zostali zadłużeni w tylko ciągu jednego roku 2010 o przeszło 200 milliardów Euro, co bez mała odpowiada całkowitemu zadłużeniu Polski.

To są bandy światowej finansjery, które całą operację prowadzą. Wkrótce też jest kolej na Polską.

W tej aferze nie chodzi wcale o Grecję tylko o resztę UE.

> http://pppolsku.blogspot.com/

Nie oczekuję, że przeciętny wyborca POPiS SLD i innych grup zorganizowanych to zrozumie.ONET: USA nie wpłaci 60 mln USD na UNESCO

Who is who ?    (opublikowany dopiero po dodaniu idiotycznego wstepu 1.11.11 22:41, 5 razy odrzucony)

1.11.2011 0:05

A propos zorganizowanej przestępczości światowej:

> http://pppolsku.blogspot.com/

"Rzeczniczka Departamentu Stanu Victoria Nuland powiedziała dziennikarzom", pani Nuland jest w tym źródle

> http://thezog.wordpress.com/who-controls-the-state-department/

określana jako "Ashkenazi Jew", czyli żydówka z Europy wschodniej, może pochodzą jej prodkowie z Polski, to mogła by być Polką, jak n.p. Zbigniew Brzeziński.

Są wszelako wartości, na których można polegać, Israel Shamir cytuje Dr.Pierce:

> http://www.israelshamir.net/shamirImages/Shamir/PardesGerman.pdf

"Nein, Juden sind nicht die einzigen Betrüger, aber sie sind sicherlich die grössten. .." (Nie, żydzi nie są jedynymi oszustami, ale oni są napewno największymi. Jeśli słyszy się o oszustwie na 100 000 dolarów, to może być ktokolwiek. Jeśli się o oszustwie na 100 milionów dolarów słyszy, to wiadomo, to musiał być żyd.)

Natralnie jest Israel Shamir okrzyczany przez propagandę jako antysemita, porównaj Ezra Pound.NIE TRYLIONY!!

> Ameryka Jest Juz Zadluzona Na Ponad $ 54,5 Tryliony !!!

Nie tryliony, tylko biliony, oni nazywają bilion trylion. także wyskość się nie zgadza, bo powinna oficjalnie wynosić ok 10 bilionów dol.

Nie 54,5, zadłużenie rządu centralnego jest podane jako 63% co odpowiada 9-10 bilionów dol., należy do tego doliczyć zadłużenie poszczególnych stanów, to wyjdzie się pewnie na podwójną kwotę:

"data cover only what the United States Treasury denotes as "Debt Held by the Public,"

> https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/geos/us.html

a więc powyżej 100% dochodu narodowego, czyli 15-20 bilionów dolarów, w gruncie rzeczy są USA bankrutem w tym samym stopniu jak Grecja, ale otrzymują najlepszy ranking "AAA", dla porównania Polska ma ok. 53%. Jak widać, można jescze wiele z Polaków wycisnąć. Najpierw trzeba oddać majątki tej międzynarodwej organizacji, która chce, żeby Polacy podarwowli jej to, co kiedyś pdobno należalo do Aszkanzów w Polsce, a więc rodaków pani Victorii Nuland i Z. Brzezińskiego.

> http://pppolsku.blogspot.com/

Tam więcej.


(#Pomozecie)
POLSKA NIERZąDEM STOI
jak za Targowicy


ONET:  Najlepsi i najgorsi ministrowie w ocenie "Polityki"

02.11.2011   ( 14:17; 14:44; odrzucony przez ONET) 15:13

POmożecie ?

i tłum wyborców ryczy zachwycony:

"POmożemy, że PO może robić co chce"

Ta scena przypomina zanany występ poprzedników obecnego rządu, jeszcze za komuny (Gierek), tak funkcjonuje realna demokracja:

> http://pppolsku.blogspot.com/

tzn. za komuny była dokładnie ta sama demokracjia co dzisiaj, tylko dług był mniejszy, kto by to POmyślał ? Czy to wogóle pasuje PO do myślał ?

"Mocnymi punktami rządu zostali uznani następujący ministrowie: Radosław Sikorski (ocena 7,5)" ten sam, który ma głęboką wiedzę o hakerach, patrz w Onet:  "Hakerzy atakowali serwery polskiego MSZ", ale ubaw.

Pan Sikorski ma pełne poparcie swoich Panów i Pań z USA, którzy pociągają za sznurki tego pajaca, dlatego też wszystkie "wolne medie" robią mu klakę, "Polityka" włącznie, że się chce żygać.

Naiwiasem mówiąc dołożył sobie Radek żonę z zagranicy, jak inne pajace amerkańskie: Juszczenko, Saakaszwili i jeszcze paru innych agentów.

Ten POPiS demokratyczny z pomocą SLD i innych pozwolił wyśrubować zadłużenie Polski z 1 Mrd. dol. za Gomółki, ok 15 Mrd. Gierka na 895 miliardów NPL, ok. 350 miliardów dol. dzisiaj. Aby co poniektórym ułatwić obliczanie, za demokracji wzrósł ten dług ok. 10-krotnie, w stosunku do Gomółki przeszło 300-krotnie.

> http://www.zegardlugu.pl/

Każdy Polak jest zadłużony na 23,5 tys. NPL.

NO to żeście POmogli, demokraci.Ile za pogłowie 40 milionów Polaków ?

02.11.2011  15:38

odpowidź na Video.

Módlmy się, żeby Bóg się nad nami zmiłował i nas uwolnił od tych bandytów, którzy nas wyprzedają żywcem i tym razem nie ma żadnego Rejtana. Ile mogą dostać politycy prowizji za sprzedaż pogłowia ludzkiego ok 40 milionów Polaków ?02.11.2011 16:10

Po pierwsze chodzi o dolary, po drugie o ok 230 miliardów, po trzecie nie tylko PO lecz cały POPiS demokracji w wykonaniu SLD, Solidarności i innych, naturalnie nie wyłączajmy "starszych braci" naszego kochanego papieża Jana-Pawła II.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz