wtorek, 22 listopada 2011

"Rosyiska" DEMOKRACJA

Pięknie pisze o tych "Rosjanach" (יִשְרָאֵל) ich prpopagandzista, jeden z teoretyków Uni Europejskiej, Hrabia Ryszard Mikołaj Coudenhove Kalergi, wierny sługa FED 1). Z tego samego źródła dowiadujemy się, że dyskretnie postanowiono dla nas włączyć do unii nie tylko Izrael, co rozumie się samo przez się, ale taże wszystkie kraje arabskie z basenu Morza śródziemnego. Należy przyjąć, że po Libii także w innych krajach arabskich tego rejonu będzie agent USA R. Sikorski  musiał robić porządek.

Inny "Rosjanin" w Polsce, Józef Hieronim Retinger, był jednym z organizatorów grupy Bilderberg  2) i unii europejskiej, która w efekcie jest dziełem tej grupy. Wyminieni wyżej "Rosjanie" odgrywają poważną rolę w organach wykonawczych wszystkich krajów europejskich, ministerstwo spraw zaganicznych należy już tradycyjnie od dziątków lat do ich stanu posiadania. To ułatwia organizację międzynarodowej sieci powiązań, także sieci terroru, (patrz sayanim 3) niestety artykuł sayanim został prze cenzurę Wikipedii już przed laty skasowany, obecna cenzura "rosyjska" w Polsce nie pozwoliła nawet na pojawienie się tego hasła w polskiej Wikipedii.

Deficyty "Rosjan" w Niemczech zostały uzupełnione już w latach 90-tych w ramach umowy pomiędzy kanclerzem (Kohl) i przedstawicielem Centralne Rady Judejczyków w RFN (Bubis) na dostawę kontyngentu w sile ok 0,5 miliona z byłych republik sowieckich i Rosji. Pogłowie tych "Rosjan" wzrosło tak radykalnie, że trudno mówić nadal o rządzie niemieckim.1) FED - prywatny bank z kręgu Rotschyldów, który emituje dolary. Cytowany Max Warburg był bratem jednego z organizatorów FED, Paula.

2) Bilderberg, organizacja najbogatszych osobistości i rodzin na świecie, które można traktować jako posiadaczy naszej ziemi. Te osobistości, jej reprezentanci, spotykają się raz w roku dla ustalenia postępowania na przyszłość, rodzaj spotkania dla capi di tutti capi (patrz capo di tutti capi) z poszczególnych regionów świata. Na tych spotkaniach prezenują się, zostają sprawdzeni i zatwierdzeni kandydaci na kluczowe stanowiska rządowe, jak n.p. Clinton (USA), Blair(Anglia), Merkel(Niemcy). Spotkania Bilderberg odbywają się z reguły w krajach, które są centrum przyszłych operacji, n.p. 2005 Niemcy, przed wymianą rządu Schroeder -> Merkel, 2008 USA, przed ostatecznym atakiem tzw. "kryzysu finansowego", 2009 Grecja przed atakiem finansowym na Grecję.

Unia Europejska jest produktem wielu dziesięcioleci przygotowań "posiadaczy świata", odwzrowaniem dwóch ich wcześniejszych koncepcji kontroli świata: USA i ZSRR. Ludy Europy zwabione pozornymi korzyściami, samodzielnie w tzw. "demokratycznych" wyborach nałożyły sobie kajdany unii. Jurystycznie jest Unia Europejska zorganizowana jako na wzór tyranii. Tzw. Komisja Europejska (KE) nie podlega żadnej kontroli, poza kontrolą grup zorganizowanych wokół Bilderbergów, tzw. Parlament Europejski nie ma żadnych zasługujących na uwagę pełnomocnictw dla kontroli KE, która rządzi dyktatorsko za pomocą dekretów, dyrektyw.

Jeden z uczestników spotkania Bilderberg tak ocenił ciężar gatunkowy grupy: "Gdyby ich majątek wniesiono w złocie die sali spotkań, to by się strop zawalił zanim całe złoto zostało wniesione."

3) sayanim - tak się określa nieetatowych pomocników Mosadu poza  Izraelem. Siłę Mosadu stanowią nie etatowi pracownicy, jest ich stosunkowo niewielu, tylko ta międzynarodowa sieć sayanim. Można na podstawie rozwoju w ostatnich 40 latach przypuszczać, że zarówno KOR jak też jej następczyni "Solidarność" były kontrolowane przez sayanim, jak Geremek, Mazowiecki, Kaczyńscy, podobnież rząd nazywany fantazyjnie "polskim": bandyta finansowy Balcerowicz, Suchocka, Buzek, Tusk/Sikorski i wiele wielu innych. Jednocześnie niektórzy z nich dostąpili prawa występu przez Bilderbergiem.

Hasło sayanim (plural) było so prawa opisane w Wikipedia, w wersji angielski, ale sayanim w cenzurze Wikipedia zlikwidowali to hasło. Należy przyjąć, że wolna encyklopedia Wikipedia jest wolna od wszelkiej kontroli za wyjątkiem kontroli służb specjalnych.

Wszyscy Polacy, którzy tak żarliwie wspierali sayanim z "Solidarności", jednocześnie "starszych braci" naszego ukochane polskiego papieża, mogą liczyć za tę przysługę dla "starszych braci" na wiele odpustów w niebie, w końcu Jan Paweł będzie się o to troszczył. Niewierzącym nie pozostaje żadna pociecha, zostali znowu zrobieni w durniów, żeby nie powiedzieć, ukręcili sami na siebie bicz.ONET: NIK: PKP fatalnie zarządza nieruchomościami


DEMOKRACJA, HURRRA!     22.11.2011  09.22

´´Chaos organizacyjny oraz brak uregulowań w PKP S.A dotyczących wynajmu powierzchni doprowadziły do tego, że  "koszty podstawowej działalności dotyczące nieruchomości przeznaczonych na cele komercyjne, przewyższały znacznie przychody uzyskiwane z ich zagospodarowania'. ``

To nie jest żaden chaos, tylko znakomicie zorganizowana przestępczość gospodarcza, której podstawą jest korupcja ośrodków władzy, których herszci zostali wybrani w wyborach. Wielki majster rabunku, nazywanego prywatyzacją, Balcerowicz, jeden z największych przestępców w historii Polski XX i XXI wieku, został powołany przez światowe koła finansowe wynagrodzony jednym ze stołków w grupe G30.

> http://pppolsku.blogspot.com/

Cóż, przeciętny polski wyborca takich reklamowanych produktów jak PO, PiS, SLD, PSL, Palikota, PJN i.t.d. i.t.p. naturalnie nie zna takich pojęć jak G30, koła finansowe, korupcja ... Więcej jak połowa uprawnionych nie wzięła w ogóle udziału w tzw. wyborach. Polacy są rozumniejsi, jak absolutna większość w Europie, która do dzisiaj onanizuje się tymi wyborami.

a propos HURA, Hure - niem. prostytuka.
Prywatyzacja jest formą prostytucji organów państwowych.

NIK otrzymał jak widać proste zadanie znaleźć uzasadnienie do jawnej prywatyzacji, bo ta niejawna, czyli opisane fakty nadużyć firm prywatnych w stosunu do PKP, nie wystarczają. O niejawność stara się "Renomowana kancelaria adwokacka", co znaczy, mająca powiązania z USA i Izraelem.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz