środa, 7 września 2011

Stąsknione talibańskie pedały

ONET: " Geje wracają do wojska"

Stąsknione talibańskie pedały

7. sierp. 2011, 11:38, 12:01, 16:03, 22:42

"Niektórzy tęsknią za wojskowym życiem"

Jeden z moich znajomych pedałów rzeczywiście zatrudnił się w wojsku, bo tęsknił za chłopcami. Wizytował jedną jednostkę za drugą i tęskinił.

Społeczeństwa znajdujące się w rozpadzie zawsze są bardziej tolerancyjne w stosunku do zboczeń seksualnych (staropolskie określenie dla orientacji), to jeden z symptomów degenracji społeczeństw, a UE jest napewno w poważnym stadium rozpadu.

> http://pppolsku.blogspot.com/

"Wojsko było moim życiem."

Wojsko kojarzy się raczej z śmiercią, ale każdy widzi to po swojemu.

"Teraz gejów chętnie wysyłają na misje - talibowie trzęsą portkami"

Czego medie w Polsce nie przyniosą, w Afganistanie jest homoseksualizm wśród mążczyzn daleko bardziej rozpowszechniony niż w Polsce. To napewno chodzi o nową strategię USA w Afganistanie, z tą dostawą pedałów dla Afganów chcą trafić widocznie do ich serc. Nowa strategia USA/Unii w Afganistanie:

"Przez homoseks do serc ludności."

Już widać szeregi afgańskich pedałów, którzy czekają niecierpliwie na dostawę nowej partii GI (GI=angl. "własność rządu", po polsku mięso armatnie) z USA. Wiedzą jak nalepży tego przeciwnika brać, od tyłu.

Co prawda homoseksualizm jest bezspornie zjawiskiem, które należy przyjąć do wiadomości, ale uczynić z niego obiekt szczególnego pożądania i prioretyzacji prawnej dowodzi, jak dalece to społeczeństwo uległo zarazie tzw. "demokracji zachodniej" i wszystkich wymsłów tej ideologii finansjery światowej.

Więcej o mediach, rządach i nierządach w Polsce

Prawo Większości

ONZ zezwolił morodować

Polska, kolonia USA

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz