wtorek, 6 września 2011

Unii za to grozi

ONET:   Tusk: kto tego nie rozumie, wypadnie z wielkiej, globalnej gry


Zabawna gra.    2.12.2011 11:32

> Jesteśmy Kolonią Mocarstw Światowych żeby korporacje miały zbyt na swoje towary.


Dokładnie, tylko jedno sprostowanie, nie chodzi o żaden Mocarstwa Światowe tylko o tzw. "rynki finansowe", które jak wiemy nadają ton i ustalają, co ich rządu mają robić. Te "rynki" określają niektórzy też jako "międzynarodową wspólnotę finansową" (ang. entire financial community), patrz u MFW:


> http://www.imf.org/external/np/tr/2008/tr101108.htm


"międzynarodowa wspólnota finansowa" jest rodzajem globalnej sieci władzy, podobnie jak międzynarodowe sieci terrorystyczne nie jest związana z żadnym krajem. Te tzw. "mocarstwa światowe" są jedynie organami wykonawczymi, jak n.p. USA, czy jej satelita Polska, cz y Niemcy, a właściwie cała UE. Na pewne własności systemu zwrócono uwagę w:


http://pppolsku.blogspot.com


Wprowadzeni do własności korporacji


> http://www.youtube.com/watch?v=Pin8fbdGV9Y


niestety tylko po angielsku.


"Globalizacja spowodowała, że solidarność stała się praktyką dnia codziennego. Kto tego nie rozumie, wypadnie z tej wielkiej, globalnej gry "


O "Solidarności" i jej powstaniu patrz pod "Kolonia USA"


> http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html


no to stała się praktyką. No proszę, chodzi o grę, już Z. Brzeziński pisał, że Polska jest jedynie jednym polem na szachownicy gry, a na polu stoją pionki, bo chyba Tusk nie jest taki głupi, by przyjąć, że on jest więcej niż gońcem, konikiem nie jest napewno. A w co grają właściwie z nami ?


~ol, szukasz potwierdzenia twej interpretacji, to jest ona detalicznie opisana przez amerykańskiego naukowca Imanuel Wallerstein - "World-Systems Analysis", mała książeczka, dostępna w google books


> http://www.google.com/books?hl=pl&lr=&id=5vGr7kRsXBkC&oi=fnd&pg=PP9&dq=Imanuel+Wallerstein+-+%22World-Systems+Analysis%22&ots=TbHbSwkRix&sig=faimAS2zH2YMYQi6R9bt8TpRS2g#v=onepage&q&f=false


nie trzeba nawet kupować.


Tusk: "Mamy za sobą wiele różnych spotkań, na różnych forach i szczeblach, dziesiątki i setki w ostatnich miesiącach."


Znaczy: nażarliśmy się za darmo i odebraliśmy instrukcje.ONET: "Stanom Zjednoczonym nie grozi recesja"


Unii za to grozi

Nie, USA nie grozi żadna recesja, za to Unii. I kiedy wszyscy mają recesję, to w końcu nie ma jej nikt.

Plądrowanie Unii przez rabunek Grecji, Hiszpanii, Irlandii, Portugalii i Włoch, które już zawsze były plaite, powinno zniszczyć gospodarkę Europy i wtedy są wszyscy w d...ie.

USA nie mają żadnej recesji, one są prosto po polsku plajte.

Wg. finasjery światowej: "kraje europejskie ... będą musiały pogłębić swoją integrację finansową", żeby plądrowanie Europy było bardziej efektywne. Dzięki obciągnięciu Grecji, Irlandii, talko patrzeć, jak fiansjera uderzy na Włochy, podskoczyło też raptownie zadłużenie Francji, Niemiec i innych krajów, które stanowiły trzon finansowy Europy.

Integracja finasowa w tych warunkach oznacza tylko jedno, integrację zadłużenia. Ta sprwa jest nagrana przez finansjere od dziesiątków lat, Unia Europejska jest ważnym etape w dziele znisczenia.


Napad na Polskę

Achkolwiek...

> wzajemnych ale finansiści żydowscy na to nie
> pozwolą.Ameryka zaś to zaraza prędzej UE padnie a w USA
> będzie zawsze OK

Aczkolwiek jest w tym wyznaniu dużo prawdy, dwie rzeczy wydają się niezbyt poprawne:

1. finansistom (nie tylko żydowskim, tam są też Goje na podrzędniejszych pozycjach) jest Ameryka dość obojętna

2. finansjera, nazwijmy ją "światową", przygotowuje od dziesiątków lat UE do tej sprawdzonej formy narodów zjednoczonych, prównaj ONZ i USA.

> http://pppolsku.blogspot.com/

Jest to sprawdzona forma rabunku tych narodów, i pozwala na koncentrację władzy w rękach finansjery światowej. Dostępne techniki komputerowe, nadzoru i kierowania tłumem (kamery, smartphone, prześwietlacze, medie, policja i wojsko) czynią możliwym stworzenie totalnej kontroli i sterwania bydełka ludzkiego.

Spójrzmy na tzw. "wybory demokratyczne" w Polsce, menu jest od dziesiątek lat ustalone, wymienia się jedynie od czasu do czasu tzw. partie "polityczne", przy czym agenci tych partii są instruowani i prowadzeni przez dokładnie te same siły.

Mało kto zdaje sobie w Posce do dzisiaj sprawę z tego, że n.p. "Solidaność" była założona i kierowana przez wywiady zachodnie, szczególnie CIA. Ludzie nieświadomi tego finasowali swoimi składkami ten de facto napad sił obcych na Polskę.

Polecam:

"Jeszcze raz do matołków. "
"Mord jest czymś naturalnym w demokracji"


Jak żyd oduczył konia żreć

żyd chiał oduczyć konia żreć, żeby był bardziej ekonomiczny ( jak Unia, a może to są ci sami specjaliści?).
I koń oduczł się prawie żreć, nie żarł już więcej, ale zdechł.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz