środa, 14 września 2011

DEMOKRATYCZNY POdPiS SLD i PSL

ONET: "Piękniejsza od swastyki"

16.09.2011 19:40

System jest zawsze ten sam
> nie zrozumiałeś.

zrozumiałem, tylko też błazny nadworne chcą żyć i to raczej dobrze, a poza błaznowaniem często nic innego tak dobrze nie umieją, więc muszą się wysługiwać, i komu ?          

> polityka i prostytujące z nią religie są odpowiedzialne za
> ludobójstwo, wojny.

Trochę to uproszczone wyobrażenie, te które wymieniłeś są jedynie organami wykonawczymi, googluj "pieniądze", już od wieków jest to wiadomym. Jeśli znasz angielski to sobie objejrzyj Stpehen Zarlenga - "The Lost Science of Money: The Mythology of Money, The Story of Power", już tytuł jest obiecujący, ale zawartość jeszcze lepsza. Krótko powiedziawszy jest tzw. Monetatiwa, która steruje legislatywę, egezekutywę i judikatywę, a więc 4 nie 3 elementy władzy.

Ten model pasuje do każdego systemu, nawiasem mówiąc Marks zignorował monetatywę, dlatego tzw. "sozjalizm" był niczym innym jak tylko zmodyfikowaną formą kapitalizmu.


16.09.2011 14:03

MAŁPA czy Merkel ?

małpolanin na przykład pisze tak:


> wasze korzenie ! Dostaliście Ślaskie ziemie, i jak małpa
> zegarek spieprzyliście !

Spójrz na zachód, jak Niemcy RFN spieprzyli.
> http://www.staatsverschuldung.de/
Co prawda to jest po niemiecku, ale tyle mądrali jest w Polsce.
Zadłużenie przeszło 2 biliony Euro, prawie połowa Niemców nie posiada nic, z tego 10% posiada tylko długi. Krzywa pokazuje, że gdyby w Niemczech rządziły małpy a nie Merkel czy inni podobni, to sytuacja nie byłaby gorsza. A jak to nie wystarczy, to proszę zadłużenie w porównaniu do Polski,  dług publiczny: Polska 52%, RFN 83% prawie bankructwo.

> https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2186rank.html?countryName=Germany&countryCode=gm&regionCode=eur&rank=16#gm

Co prawda agenci kapitału w Polsce, POPiS SLD i innych,  pracują, żeby to wyrównać. Więcej też pod

> http://pppolsku.blogspot.com/

16.09.2011 13:20

Polska w przygotowaniu drugiej wojny.

kto wspiera swym talentem ludobójczy reżim jest
> degeneratem. kto prostytuje się z politykami po to aby
> zrobić karierę

Otwórz oczy, taka jest większość talentów jak nie wszystkie, które robią karierę, nie zauważyłeś ? W Polsce też, byłej o obecnej, patrz ludobojstwo w Afganistanie i Iraku.

> http://pppolsku.blogspot.com/

Jak się służy to możne bez talentu mieć talent, znamy wiele takich z telewizji i innych medi.

L. Riefenstahl była wszelako bardzo utalentowana, niektórzy mświą genialna, Holywood żył z jej pomysłów dziesiątki lat po wojnie, dlatego okupanci Niemec wydali jej zakaz zawodu. Także firmy z USA, w tym żydowskie, profitowały z cierpień więźniów nazistów.

No cóż, ONET nie informuje o tym, to też jest tylko tania propagandowa gadzinówka.


Bechtel & Cochabmba

Trwa bezwzględna walka o wodę pitną.

Bechtel kazał sobie palcić za deszczówkę, brak źródeł polskich, ew. tu

Bechtel jest reprezentowany też w Polsce, razem z Veolia i Suez, ta sama banda. Te wielkie koncerny usiłują przejąć kontrolę nad wodą pitną. Veolia, która we Francji opanowała ok. 80% rynku wody, przechwytuje infrastrukturę komunalną jak komunikacja i usuwanie śmieci, energetyka.ONET: "Gwatemalska hańba USA"

 14.09.11 09:45

"Komisja bioetyki Białego Domu ujawniła makabryczne szczegóły ..."

Co za sensacja, te historie są już znane od dziesiątków lat, i jak zawsze Polska 20 lat za murzynami.

Ktoś musiał kontynuwać eksperymenty dr. Mengele i innych, w Niemczech powstały w tym celu amerkańskie ośrodki badawcze, gdzie torturowano i testowano metody tortur, tak powstał nawet amerykański podręcznik tortur, który jest do dzisiaj w użyciu, nie tylko w USA, polska bezpieka została nawet wyróżniona: "Niezwykłe wyróżnienie dla BOR, pomoc USA"

> http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wspolpraca-bor-z-elitarna-sluzba-usa-w-podziece-za,1,4420011,wiadomosc.html

Ja bym więcej się interesował metodami badawczymi na więźniach USA w Polsce, tortury w Polsce noszą w końcu demokratyczny POdPiS SLD und PSL i innych partii politycznych także w służbie USA i UE.

Z reguły Polacy są nieprzystępni dla tego rodzaju informacji

> http://pppolsku.blogspot.com/

bo należą do jednej z wyżej podanych band PO...PSeL, mój blog odwiedzają zwykle ci, którzy za granicą nieco więcej zobaczyli, aniżeli bezbarwną polską rzeczywistość.

Niezliczone PiSmaki w Polsce z pianą na ustach potrafią jedynie zachłystać się historią mordów sowieckich (zwykle starozakonnych) bandytów w Katyniu. Było wiele Katyniów Polaków, tylko pod Monte Cassino wyginęło ok. 1000 Polaków, i Anders potrafił dalsze 1000 wyrąbać pod Loretto, tych samych żołnierzy co w Katyniu.
(#Gaza)
Ale co tu dużo gadać o torturach, w jedynej demokracji na Bliskim Wschodzie są one jako "limited physical pressure" dopuszczone przez sąd najwyższy, polowanie na dzieci i młodzież w Gazie, (przeciętny wiek mieszkańca Gazy wynosi ok. 17 lat, tzn. dzielni żołdacy izraelscy pobili dzieci w tym bandyckim napadzi na Gazę) znane jako "lanie ołowiu" znalazło pełne poparcie mozaicznych i chrześcijańskich moralistów w Polsce. Tortury i eksperymenty należą do najważniejszych prawnych osięgnieć demokracji, które nawet sąd najwyższy w Izraelu potwierdza.Bliskie nam torurowanie.

Nie wszyscy naukowcy są uczniami Talmudu. Z drugiej strony jest torturowanie bliźnich nam daleko bliższe, niż chcemy to przyznać

> http://pl.wikipedia.org/wiki/Eksperyment_Milgrama

szczególnie gdy inni cierpią,
inne lusterko:

> http://pppolsku.blogspot.com/Do ludzi podrzędnych

> Nic nie mowilem o talmudach

nie szkodzi, gdybyś znała talmut, to byłoby dla ciebie wiele rzeczy jasnych.

> Mowilem o nadludziach bez
> wzgledu na rase lub wyznanie

a czego się boisz mówić o talmudzie ? A czy naród wybrany to nie nadludzie nad tobą, jako chrześcijanka nie jesteś wybrana przez JHWH, a więc ? Wyznawcy Mojżesza są do ciebie nadrzędni, Jan Paweł II nazywał ich twoim "starszymi braćmi". Dobrze byłoby wiedzić, chrześcijanko, w co właściwie wierzysz.

> Tortury to dzielo zboczencow i prymitywow

Podręcznik amerykański tortur został sporządzony przez naukowców, po wielu eksperymentach na objektach tortur, nazwijmy oględnie. Także inne kraje mają naukowców od tortur. Więcej na ten temat i inne

> http://pppolsku.blogspot.com/

Nie bardzo to pasuje może do twojej wiary, ale do rzeczywistości.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz