środa, 7 września 2011

Podstawy demokracji: "Pomożecie ?! Pomożemy!! "

ONET: "On jest strasznie połamany. Była boża pomoc"

9.09.2011 23:40

Poznaj podstawy demokracji.

> szkoda pieniędzy na Jego leczenie, bo
> jest za stary. A miał dopiero 65 lat. Oto Polska właśnie!

Demokracja zachodnia opiera się na ekonomii i wydjaności. Co nie przynosi zysku jest odpadem. Tylko ludzie do 50-55 lat uważa się, za przynoszących zysk, starsi zaliczani są do odpadów społecznych, które dodatkowo jeszcze obciążają finansowo, sczególnie dotkliwie w lecznictwie.

Czy jeszcze nie kapujecie, ekonomia decyduje o wszystkim, zacofanie religii chrześcijańskiej jest naturalną przeszkodą w osiągnięciu świetlanej przyszłości pełnej demokracji rytualnej.

Warto przytoczyć opinię Jaquesa Attali, fransuckiego socjalisty, Żyda i byłego doradcy Mitteranda, bankiera, dziennikarza i myśliciela demokracji:

„Jak tylko człowiek osiągnie wiek 60-65 lat, żyje dłużej niż produkuje, i kosztuje społeczność (szczególnie społeczność finansistów) bardzo drogo ... Pomoc w uśmiercaniu (eutanazja) będzie istotnym instrumentem przyszłych społeczeństw, niezależnie od politycznych poglądów. Logika socjalistyczna, żeby od niej zacząć, pojmuje ten problem w następujący sposób:
logika socjalistyczna jest wolnością i istotną wolnością jest samobójstwo; w ten sposób jest prawo do bezpośredniego albo pośredniego samobójstwa wartością absolutną w społeczeństwie tego rodzaju !“


J. Attali ma rację, logika pomocy w uśmiercaniu (eutanazja) była najwyższym dobrem w narodowym-socjaliźmie i oto ten rodzaj socjalizmu wrócił po 50 latach znowu do Polski, ale tym razem są Polacy zadowoleni.

> Oto Polska właśnie!

To nie jest schczególnie Polska, Miller, SLD, POPiS czy ktoś inny, to jest zachodnia demokracja, tak namiętnie pożądana przez Polaków i zwolenników tatusia ofiary. Uczcie się tej demokracji, żeby przynajmniej po szkodzie był Polak mądry.ONET: Interpol wydał nakaz aresztowania Kaddafiego oraz jego syna i szwagra

I znowu: "Pomożecie ?!  Pomożemy!! "

09.09.2011 14:56

"Pomożecie ?!" zapytano NATO, odpowiedź była natychmiastowa:
"Pomożemy!! "

"że w trwającej od lutego wojnie domowej (operacji najemników NATO i bomobardowań NATO) w Libii zginęło co najmniej 30 tys. ludzi, a około 50 tys. zostało rannych", nawiasem mówiąc wszyscy zostali zabici/zamordowani w celu ochrony praw człowieka.

Najemnicy NATO otrzymają decyzją UNO z kwoty 1,5 miliada dolarów z przejętych (zrabowanych ?) libijskich kont zagranicznych 500 milionów żołdu za przeprowadzenie operacji przeciwko rządowi libijskiemu.

Poprzedni amerkański prezydent wyasygnował 300 milionów dolarów na detabilizację Iranu. śmieszna suma, jeśli uwzględnić, że w Iranie mieszka 10 razy tyle ludzi co w Libii. Naturalnie nie udało się wywiadom zrekrutować odpowiedniej ilości najmników, jak w Libii.

Wie ktoś z was, ile wyasgnował zachód na zdobycie dawnego PRL ? Byłoby nieźle się dowiedzieć, bo zadłużeni po Gierku wzrosło 13 krotnie, a taka inwestycja jak Solidaność musiała przynieść niezły dochód.

> http://pppolsku.blogspot.com/

Jak to się historia lubi powtarzać.


ONET: 

 A kogo to interesuje, że jakić pasożyt prezydencki uległ wypadkowi ?

9.9.11 15:10

"podrzędnym powiatowym szpitaliku, które zawdzięczamy miedzy innymi Bolkowi."

pomoc boża jest najpewniejszym wspaciem dla ofiar w takim szpitaliku. Inne rzeczy mogą być zawodne, ale ta jest ostatnią nadzieją.

w szpitaliku Bolka możesz napewno liczyć na jego motdlitwę, jestem wielkim sympatykiem Bolka

> http://pppolsku.blogspot.com/

chociaż nie wszystko mu się udaje, n.p. mówić po polsku nie bardzo potrafi, dobrze, że myśli, że on mówi po polsku. Nie każdy miał szczęście za komuny się uczyć, gdy mu się nie chciało.

Jedno mnie uspokaja, że syn nie w pracy uległ wypadkowi, połamany ale nie od pracy, to jest ważne.

Dlaczego tego półgłówka Wałęsę wstawiono na prezydenta ? Pokazano Polakom, patrzcie chamy, jaki matołek wami "rządzi". Naturalnie ten inwalida umysłowy nie rządził, to był pospolity figurant, o wszystkim decydowali tacy ludzie jak syn rabina warszawskiego Gieremek, czy podobny Mazowiecki, którzy światłe instrukcje sami otrzymywali też z zagranicy. I czyja jest teraz Polska ? Jak za Piłsudzkiego.

Nawet według obecnie obowiązującego w Polsce prawa, wszyscy członkowie rządu i kierownictwa parti tzw. "politycznych" należałoby oddać pod sąd za zdardę stanu.


 ONET: "Rząd Berlusconiego chce podnieść VAT"
      Włochy: będzie nowy program oszczędnościowy

 "Niech nam demokracja Bunga, Bunga !"

7. wrzes. 2011 13.33, 14:01, 16:05, 22:38

Skoro pan premier obrabia nieletnie, to dlaczego nie miał by obrobić d... swoim wyborcom. To jest przecież podstawowa zasada demokracji zachodniej.

Programm wyborczej tzw. partii politycznych brzmi niezmiennie:

"Wy nas wybierzecie, to ma wam obrobimy ..."

Rząd Berlusconiego potrzebuje bezspornie podnieść podatek, Viagra też podniesie panu premierowi

> http://pppolsku.blogspot.com/

Wyborcy, podnieście stopę waszym wybranym z narodu!


ONET: "Kto naprawdę rządzi w Polsce?"

Ot, zaprzańcy.

7. wrzes. 2011, 14:38

Po części masz rację, ale z drugiej strony nie należy ignorować tego systemu ogłupiania (medie, szkoła, świątynie) i zależności egzystencjalnej.

> http://pppolsku.blogspot.com/

Już małe dzieci zaczyna się indoktrynować:
"Kto ty jesteś ? Polak mały. Jaki znak twój ? ..."

Poza tym daje się ludziom przynętę, jak kiedyś murzynom świecidełka:
komórkowiec, telewizor, motor, auto, dom, urlop
dla których warto się siebie i zdrowego rozsądku zaprzeć.

A tak naprawdę, to rządzi Plską ogólna korupcja, patrz niżej:ONET: Coraz więcej skorumpowanych. "To dobrze"

7.09.2011 22:50

Krzywa rośnie

"W ostatnich pięciu latach liczba osób skazanych za bierną i czynną korupcję wzrosła w Polsce z 1,3 tys. do ponad 2,6 tys."

"Krzywa rośnie, no to zuchy z was." Brawo, i to jest solidarność, że każdy sprzedaje co się da, wybrańcy narodu, sprzedają naród.

Ta krzywa też.

Chodzi o krzywą zadłużenia:

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

> http://pppolsku.blogspot.com

"zadłużenie kraju:

1 miliard  $    po Gomółce

15 miliardów $  po Gierku czyli 15 x Gomółka
... i.t.d."


---
ONET: "Kto naprawdę rządzi w Polsce?"

Dłużyzm.

> A tak wlasciwie pieniadz ktorego nie mamy, czyli dlug > publiczny, splaty odsetek a co za tym idzie podatki, > sprawnosc ekonomiczna itd.
Bo to też nie jest żaden kapitalizm, to jest

DŁUŻYZM.


ONET:  Już milion osób odwiedziło w tym roku Muzeum Auschwitz-Birkenau

7.09.2011 23:38

Kto, co i  gdzie ?

Informacje z muzeum

> http://pl.auschwitz.org.pl/m/

Powszechne mniemanie, że Auschwitz był obozem zagłady żydów jest błędnym, jak wiele innych

> http://pppolsku.blogspot.com/

Infrastruktura obozu nie kwalifikowała go do tego celu. Auschwitz został założony jako obóz dla Polaków.

Głównym obozem zagłady żydów był Birkenau/Brzezinka, głównie dla żydów i jeńców sowieckich. Brzezinka została wszelako praktycznie po wojnie zlikwidowana, z tego względu zwróciły organizacje żydowskie swą uwagę na Auschwitz i przejęły go do swych celów przemysłu holokaustu.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz