wtorek, 6 września 2011

Kolonia USA

ONET: "30. rocznica posłania "S" do ludzi pracy Europy Wschodniej"


Motto: Głównym zadaniem bohaterów narodowych, jest  stworzenie atrapy ojczyzny dla Polaków.Szkoda, że zapominiano
 
7. sept. 2011; 11:57

Szkoda, że zapominiano w mediach, że tzw. "Solidarność" była produktem zachodnich tzw. niezależnych związków zawodowych, sczególnie AFL-CIO, naturalnie niezależnego związku,  którego niezależność ograniczała jedynie współpraca ze znaną amerykańską organizacją m.in. związkową ale nie tylko:  CIA., AFL-CIO uważany był za filę związku. zawodowego CIA. --- CIA jest związkiem o różnych zadaniach, z oficjalnym budżetem ok. 15 mld dolarów przed ok. 10 laty i to bez uwzględnienia dochodów z handlu narkotykami, n.p. afgańską heroiną w UE i Rosji i bronią już na całym świecie.

W latach 70-tych donosiły media PRL, że "S" jest finansowana przez NSZZ AFL-CIO z USA, a więc całkiem podobnie jak w tym samym czasie bohater narodowy płk. Kukliński, którego dane miały ułatwić USA wyniszczenie narodu polskiego.

Ta organizacja dbała o utworzenie niezależnych związków zawodowych we wszystkich przez USA okupowanych krajach, n.p. w RFN. Dla znających język niemiecki

Wideo "Germany made in USA" , tytuł arytkułu: "Germany made in USA - nowe państwo utworzone przez wywiad" (winno być raczej "RFN made in CIA", jakże to podobne do Polski przed i po "transformacji ustrojowej".  Miałby link znowu nie funkcjonować to szukać w  youtube "Germany made in USA")

ten filmik został opublikowany przeszło 10 lat temu (1999), a więc długo jeszcze zanim w Polsce przed oczyma zdezorienotwanych Polaków przepchnięto przekazanie władzy bandzie UE, a więc przejście pod zarząd imperium światowego.

Nie tylko związki zawodowe w RFN otrzymywały łapówki od NSZZ CIA, również tzw. niezależni demokratyczni politycy byli na jej liście płac, ze słynnych działaczy n.p. sojaldemokrat (taki niby Kwaśniewski/Miller) Willi Brandt, jak też działacze kultury, w tym wielu noblistów (warto przyjrzeć się korowodowi noblistów z Polski, zdawać by się mogło, że komitet Nobla jest też powiązany z CIA), otrzymujących bakszysz za pośrednictwem specjalnie w tym celu utworzonych niezależnych instytucji kulturalnych jak wydawnictwa. O tym, że nagroda Nobla jest dość dokładnie kontrolowana przez agenturę, musieli zaobserwować co bardziej spostrzegawczy, wystarczy wymienić takie nagrody, jak Gombrowicz, Wałęsa, Obama i wiele innych.

A ilu to polskich demokratów są przez tę organizację opłacani ? Pewnie niemało, jeśli pomyśleć, że

"Umowa o stacjonowaniu żołnierzy USA podpisana"

a także umowa na stacjonowanie rakiet i obozów tortur.

Dodajmy przy tym, że n.p. pan MSZ Sikorski-Twitter też nie bez przyczyny "studiował" w WBrytanii,  gdzie otrzymał dyplom na przywódcę Polaków, podobnież jak znany bandyta z Kosowa, niejaki H. Thaci "studiował" w Szwajcarii, gdzie otrzymał dyplom na przywódcę Albańczyków w Serbii.

Ale jeszcze o podwójnym poczęciu "Bolka", z jednej strony jako konfident został poczęty przez służby bezpieczeństwa PRL, z drugiej przez CIA. Cóż może to oznaczać. Sensownym wytłumaczeniem byłoby, że służby PRL w zwartym szyku przeszły na jurgielt CIA, już z tego względu niesposób prześladować obecnemu reżymowi Jaruzela czy Kiszczaka, oni są tak samo zasłużeni dla "transformacji ustrojowej" jak znani sprzedawczycy i agenci obcych państw Kuroń, Geremek, Mazowiecki, Buzek, Balcerowicz, Suchocka, Kaczyńscy, Tusk i wielu wielu innych.


Z uwagi na policyjną inwigilację komentatorów "GW"na, publikujemy nasze komentarze pod tym adresem.Tajna organizacja CIA odgrywała i odgrywa kluczową rolę w podboju świata, nazywanego też globalizacją. "S" z Geremkeim, Balcerwiczem i ich papieżem JP II dokonały wyłomu w bloku sowjeckim i były istotnym narzędziem w tym podboju.
---
Finansjera światowa z powstaniem FED przed 100 laty (1913), także innych tzw. banków centralnych albo "narodowych" dla UE dodatkowo EBC, otrzymała do rąki broń o niezwykłej sile niszczącej. Za pomocą tej broni udało się finasjerze realizować dwie wojny tzw. światowe i liczne wojny lokalne, zwakle wojny rabunkowe, jak np. ostatnia wojna o majątek libijski, jak również dwa kryzysy finansowe 1929 i 2007/8, obok pomniejszych kryzysów lokalnych, za pomocą których splądrowano takie kraje jak na przykład Turcja i Argentyna w ostatnich latach.

Działanie finansjery w Polsce ilustruje najlepiej zadłużenie kraju:
1 miliard  $    po Gomółce
15 miliardów po Gierku czyli 15 x Gomółka
ok. 230 miliardów $ aktualnie po "zachodniej demokracji" czyli 230 x Gomółk albo 15 x Gierek.

a dzisiaj.

Należy przy tym dodać, że Polska otrzymała już przed paru laty częściowe zwonienie z długów, inaczej byłaby pewnie już daleko powyżej 300 miliardów.

Szczególną rolę w rabowaniu majątku narodowego Polski odergrali tacy agenci zachodni jak Balcerowicz czy Suchocka, Buzek, Belka i ich otoczenie, chodzi o tzw. prywatyzację.

Prywatyzacja oznacza zawsze zorganizowaną przestępczość gospodarczą i prowadzi do kryminalizacji państwa i samej gospodarki. Naturalnie powstanie zawodowych gangów wspiera rozwój tej demokracji i jest niezbędne dla jej rowoju.

Czy syn wrszawskeigo rabina Geremek był bezpośrednio zaangażowany w rabunek majątku państwowego nie jest jasnym, był prawdopodobnie oficerem kontaktowych z wywiadami zachodnimi. Warto dodać, że sieci organizacji Izraelitów stanowią od tysiącleci infrastrukturę komunikacji i zarządzania i służą do koordynacj działań wszystkich operujących grup rozrzuconych po świecie w tzw. diasporze, "Listy Toledańskie" ilustrują to znakomicie. Osławiona sieć Al Kaidy jest kpiną w zestawieniu z tą a właściwie tymi sieciami międzynarodowymi.

Te sieci dysponują nieywałym potencjałem ludzkim, wzmocnionym przez tzw. sajanimów (ang. sayanim), współpracowników nieetatowych, którzy jako "krety" przygotowywani są długoterminowo do ich zaktywizowania, co znakomicie można było obserwować jak zostali obudzeni do operacji pod kryptonimem "Solidarność" obsadzając wszystkie kierownicze i doradcze pozycje. Wręcz przykładem godnym podręcznika jest operacja pod kryptonimem "Ruch Palikota".
ONET: "Umowa o stacjonowaniu żołnierzy USA podpisana"

Polska jest jedynie kolonią USA

Z Solidarnością zminieli się jedynie kolonizatorzy Polski. Jak to dobrze żeście swoimi składkami ich tyle lat wspomagali, a poza tym, jak mówią wszyscy demokraci w Polsce:

"Majątek gmin rabińskich należy oddać."

Armia USA musi zabezpieczyć tę zdobycz, i żeby to ładnie wyglądało i żaden Polak tej okupacji nie zrozumiał, każe się POdPiSać jakiś świch amerkańskim oddziałom usługowym z tzw. partii politycznych. Tyczne to może są ale napewno nie poli.

Poza tym są przecież wybory, w których można wybierać z amerkańskiej oferty takie produkty (mówi się też modnie "labels") jak:
PO
PiS
SLD
PSL
PJN
i inne produkty propagandy zachodniej.

> http://pppolsku.blogspot.com/

Libijska lekcja powinna obywatelom polskim przemówić do rozumku, tak karci się niegrzeczne kolonie kapitału zachodniego.
Maleńka różnica 10.02.2012, 10:30  (#Roznica)

"Lech Wałęsa odebrał w Chicago nagrodę przyznaną mu przez Fundację Biblioteki Prezydenckiej Abrahama Lincolna"
Bardzo dobra wiadomość, bo w takiej bibliotece są książki, coś dla pana Wałęsy.

Naturalnie są też różnice pomiędzy Lincolnem i Wałęsą, nie wiem który z nich był większy ?

1. Lincoln został zamordowany, jak zaczął się sprzeciwiać naciskom grup finansowych, także zagranicznych. Tego nie mogę sobie wyobrazić, żeby się pan Wałęsa sprzeciwił, a szczególnie finansjerze, a szczególnie zagranicznej. Czy jest ktoś innego zdania ?

2. Nie jest wiadomym, że Lincoln współpracował z wywiadem obcym, żeby osłabić własny kraj i umożliwić mu ten łup

http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

a nawet jak mówi p. Sikorski "Oddaliśmy też naszą suwerenność Komisji Europejskiej", tzn. Polska stała się prowincją UE, prowincją imperium.

http://wiadomosci.onet.pl/kraj/sikorski-to-ostatnia-perspektywa-budzetowa-w-ktore,1,5022554,wiadomosc.html

3. Lincoln nie kooperował z papieżem. Amerykanie byli masowo wykupywani dopiero w 60 lat po jego śmierci (1849), FED został n.p. założony dopiero w 1913, inaczej Polacy

http://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg

--- FED był zresztą spełnieniem marzenia założyciela dynastii Rotszyldów Amszela o władzy imperatorskiej:

"Dajcie mi kontrolę nad pieniądzem, a jest mi wszystko jedno, kto ustanawia ustawy."

O prowincji i tym wymarzonym imperium także w

http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

Dodajmy, że małżonka Amszela, matka pięciu synów i pięciu banków w pięciu różnych krajach, tak zdefiniowała pokój:

"Gdyby moi synowie tego nie chcieli, to nie byłoby wojen."

Któryż ze zbrodniarzy wojennych, nawet tych największych, może się mierzyć z możliwościami jednej jedynej rodziny.


28.04.2013

1 komentarz:

 1. "Ale jeszcze o podwójnym poczęciu "Bolka", z jednej strony jako konfident został poczęty przez służby bezpieczeństwa PRL, z drugiej przez CIA. Cóż może to oznaczać. Sensownym wytłumaczeniem byłoby, że służby PRL w zwartym szyku przeszły na jurgielt CIA, już z tego względu niesposób prześladować obecnemu reżymowi Jaruzela czy Kiszczaka, oni są tak samo zasłużeni dla "transformacji ustrojowej" jak znani sprzedawczycy i agenci obcych państw Kuroń, Geremek, Mazowiecki, Buzek, Balcerowicz, Suchocka, Kaczyńscy, Tusk i wielu wielu innych."

  -----------------------------

  You Tube ->
  -Dorota Kania o przejściu specsłużb PRL na służbę USA w 1988 r
  -Krzysztof Wyszkowski o determinacji USA w przepychaniu układu okrągłostołowego
  -Willa ''Zawrat'' obok rezydencji ambasadora USA jako miejsce planowania transformacji PRL
  -Gawkowski: Jaruzelski otrzymał list od Busha ze wskazaniem zasług dla polskiej niepodległości

  cda.pl ->
  -A. Wielomski o kulisach dojścia ''Puławian'' do władzy w latach 80. ''Po obu stronach okrągłego stołu siedział Geremek''

  Google & You Tube ->
  -układ Jaruzelski - Geremek

  neon24.pl ->
  http://krajskiomasonerii.neon24.pl/post/67217,czy-za-michnikiem-nikt-nie-stal
  http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/127263,pakt-jaruzelski-rockefeller-25-wrzesnia-1985-r
  http://powiewswiezosci.neon24.pl/post/139690,haracz-od-polakow

  OdpowiedzUsuń