środa, 14 grudnia 2011

Oszałamiająca demokracja

Inne teksty ProstoPoPolsku są też poświęcone demokracji, która oszałamia.

Spis treści

Heroina ważna dla Demokracji.

Bohaterowie i ich pomocnicy. (3.09.1939)

I jeszcze Chiny nam doszły. 

Parę sprostowań

Dla prostaczków 


Ptaszki przemysłu holokaustu

    Ptaszki pana prezydenta

Demokracja à la Francaise
   
    HOLLYWOOD dla Sarko

Zapamiętaj:


Heroina ważna dla Demokracji.   14.12.2011,  9:46    do tematu


Legalizacja dostaw z Afganistanu, który jest największym producentem opium na świecie. Wg. CIA, największej firmy dystrybucji narkotyków na świecie, 80-90% heroiny Palikota w Unii pochodzi z afgańskeigo surowca, także część produkcji pochodzi z laboratoriów tego kraju.

Nasze władze mają nie tylko możliwość, przez odziały polskich najemników w Afganistanie, zagwarantowć niezbędną prodkcję maku opiumowego w Afganistanie, ale także patriotyczny idemokratyczny obowiązek zapewnienia dostaw dla własnej ludności. NIe ma zachodniej demokracji bez dostaw narkotyków.

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html

a wię dalej w tym duchu."I rym cym cym ..."

Wizardzie
Wyborcy
"Kto nie Pali Kota, pali marichuanę!"

Tylko tak osiągniemy tę wspaniałą demokrakcję, która nas oszołomi. Niestey, nie jest wiadomym, co trzeba zażywać, żeby Palić Kota, co zażywa Palikota też nie. Ten ma ostatnio tylko oszałamiające pomysły.---


Bohaterowie i ich pomocnicy.


Od 3 sierpnia 39 otrzymali Pomoc nasi bohaterowie. Polska miała w końcu pakt z Francją i Wielką Brytanią o pomocy wzajemnej, i w rzeczywistości, już 3 września wypowiedziały te kraje wojnę Niemcom. Francja, o czym niewiele się mówi, napadła na Niemcy, żeby odciążyć polskich sojuszników. Sami Francuzi nazwali tę ich pomoc "śmieszną wojną" (drôle de guerre), może dla Polaków nie była aż tak zabawna, ale dla innych, patrz "hołota polityczna".

> link

Co prawda "polski" rząd, który już wtedy wiedział co się święci z tą pomocą, i którego potomkowie znowu rządzą po "polsku" i demokratycznie, wyrywał już w tym czasie przez Rumunię do "sojuszników", żeby stamtąd znowu nami dyrygować, szczury wywiewają najpierw. Moi dziadkowie opowiadali mi też jak wypatrywali pełni sojuszniczej nadziei te angielski i francuskie pomocnicze samoloty, nie widzieli ich nigdy. W tej sytuacji była obrona bohaterskiego Władysława Raginisa bez żadnego znaczenia, żeby nie powiedzieć bez sensu, o czym ten biedak i ofiara swego "polskiego" rządu naturalnie nie mógł wiedzieć. I w ten sposób "polski" rząd wystawił kapitan Regnisa i innych Polaków do wiatru.

Jakoś spadkobiercy tego dawnego "polskiego" rządu, czy to się tyczy PiSu z jego tarczą rakietową i wojną w Afganistanie, czy PO z jego służalczością dla USA (wojny w Iraku, Afganistanie, Libii), czy SLD z jego ochoczym tworzeniem ośrodków tortur dla obecnego okupanta i wojną w Iraku, chcą znowu wystawić Polaków do wiatru, tak jak już rabin Geremek to zaplanował. Ten uśmiech Jana Pawła prześladuje nas od lat:

> link

I teraz te szczury, które wróciły do kraju, jak został odbudowany, chcą wyróżnić kapitana, który przez nich zbałamucony, wysadził się w powietrze, o jak ładnie. Z niejakim rozczarowaniem patrzę na to, jak się Polaków systematycznie ogłupia.
prostopopolsku:


Dość krwawa ta nowa demokarcja w Egipcie, ale my też możemy się przygotować na lepsze czasy. W końcu Unia, ten autorytet moralności i demokracji nie toleruje takich rzeczy:

Ashton: "Trzeba przerwać przemoc wobec cywilów"

> link

o przepraszam, to w Syrii nie wolno mordować cywilów, w Egipcie wolno. Pani Ashton-Bilderberg rozróżnia pomiędzy cywilami, których reżym powinien mordować, bo zagrażają zachodniej demokracji, i cywilami, których nie wolno. Bardzo uczuciowa jest ta rodzina Bilderberg.

Jaruzelski, który jest odpowiedzialny za uchronienie Polaków przed większą maskarą, tzn. pomocą sowiecką, jest naturalnie przestępcą wojennym, jeśli pakistański rząd prosi USA o taką pomoc, to jest to akt najczystszej demokracji, naturalnie obowiązywałoby to też dla obecnego rządu "polskiego", gdyby on
poprosił o pomoc USA, żeby przywołać Polaków do spokojnej demokracji zachodniej.

> link

Jakimż jełopem musi być polski wyborca, żeby nadal wybierać ten POPiS demokracji SLD, PSL ... aż do nowego zjawiska Palikota włącznie, jakby tych zajawisk nie było już dosyć.

prostopopolsku, 18.12.2011, 9:05

"Gratuluję."

Lwico Lewicy, ja nie mam ci co gratulować, tej nadal ogramnej liczby matołków w Polsce? Ponoć ok. 48% Polaków (jeśli liczby nie sfałszowano, w co wątpię) i innych w Polsce wzięło udział w tej parodii wyborów demokratycznych, a więc co prawda mniejszość, ale zawsze szkoda, że aż tyle chwyta się tej brzytwy. Więcej o Polsce i jej przyczynach

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/08/prostopopolsku-archiv-bis-882011.html

Pewnym wytłumaczeniem tego stanu rzeczy jest, że desant takiej ogromnej ilości naganiaczy ze znajomością języka polskiego został przerzucony do Polski z USA, Bliskeigo Wschodu i innych podbitych krajów, i systematycznie od dziesiątków lat ogłupia polskie społeczeniństwo, o okradaniu go już nie wspominam. Szczególna rola przypada temu POPiS-owi demokracji zachodeniej w wykonaniu zorganizowanych band SLD, PSL, .... i odatnio Pali Kota. Naturalnie od połowy lat czterdziestych działała w Polsce tzw. "piąta kolumna", szczególnie w organach centralnych.

Kto zna jeszcze dzisiaj apel Chełchowskiego z 1956 roku ?

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/11/o-rosjanach.html

Prawie nikt, teraz muszą Goie odbudowywać świątynie na komendę z USA i zainstalowanych przy nowych świątyniach klubów kierowniczych w Polsce.

prostopopolsku  do takjaktak
17.12.2011, 13:45 
Przyznaj takjaktak, o szarii nie masz zielonego pojęcia, bo powtarzasz tu tylko komunały propagandy systemowej, dokładnie tej samej, która żeruje na tym, że bibilia, nazywana też Tora, opanowała cały świat, jak mówisz. O pewnach szczegółach, ogólnie zananych, ale nie tobie, patrz

> link

Szarija jest całym system, tak n.p. są banki szarii, to są dokładnie te, których nie dotknął kryzys finansowy, albowiem szarija zabrania pobierania procentu. W podanym linku jest też dyskutowana sprawa procentu

> link

Nawiasem mówiąc jest islam ostatnią religią, która zabrania pobierania procentu, papieże, a dokładeniej Jan Paweł i Bendedykt zarzucili to, dlatego są tak lubiani przez pewne kręgi, islam z kolei nie lubiany, one chcą wykupić wszystko, ciebie też:

> link 
---    prostopopolsku do ~idiota nie kochający :


19.12.2011,  13:30
 
Mój Boże, déjà vu

Już znowu ci sami gospodarze "gospodarują", jak też w I i II Rzeczpospolitej.

W I Rz. tak wygospodarowali, wg. Krasickiego:

"W mieście, ponieważ zbiór pustek tak zowiem,
...
Było trzy karczmy, bram cztery ułomki,
Klasztorów dziewięć i gdzieniegdzie domki."

"- A czije to były domki ?
- A wiadomo czije, a nasze, a gospodaszy."

Być może różni się PRL, ta Rzeczpospolita bez numeru, rzeczywiście tylko tym od I, II i III Rzeczpospolitej, że ci nasi odwieczni gospodarze, przynajmniej od czasu Kazimierza Warchoła "Piastowicza", nazwanego przez ich panegiryków Wielkim, w PRL nie aż tyle mieli do powiedzenia co dzisiaj w III Rzeczpospolitej mają i ją wygospodarzają:

> link

Symbolem tego gospodarowania niech będzie droga Kraków-Katowice, której asfalt się tak znakomicie i kunsztownie fałdował, naprawiona przez społeczeństwo, została natychmiast sprywatyzowana.

Prawie cała infrastruktura w Polsce została wybudowana w PRL albo jeszcze za Niemca (autostrada), ta ostatnia zreperowana za kredyty Unii, które Polacy jeszcze dziesiątki lat będą spłacać, żeby
można lepiej transportować na zachód polską tanią produkcję i drogi zachodni ramsz do Polski.

Idioto nie kochający, daję ci pozytywną ocenę, oh, żeby więcej takich idiotów było w Polsce! Ale tu tak wielki POPiS mądrali SLD PSL aż do Pali Kota. Boże, nie wzywam do Ciebie o zmiłowanie, boś zawsze przysłał nam tylko tych gospodarzy, jak Cię o pomoc prosiliśmy. 


Tę całą historię z kapitanem można krótko określić:

i znowu czynią "gospodasze" durniom awanse. Dokładnie ci sami gospodasze "szondzom" w Niemczech, Francji, Hiszpanii w całej EU, o kraju naszego kuratora USA nie wspominając.Patrz również:

"Fałszowanie pieniędzy w Polsce zapoczątkowało Żydostwo"Wyjaśnienie.  do  Onet   18.12.2011, 9:28


"Rząd w Trypolisie" zainstalowanych przez USA/EU/Israel bandę " z trudem walczy o rozbrojenie rozlicznych grup milicji, które pomogły" wyżej wymienionym USA/EU/Israel "obalić Muammara Kadafiego," tzn. przejąć wyżej wymienionym majątek Libijczyków, "ale teraz nie chcą złożyć broni." tzn. oddać zrabowanego majątku wyzwolicielom z zachodu.

Tu warto zacytwoać wyzwolicieli:

> https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2186rank.html?countryName=Libya&countryCode=ly&regionCode=afr&rank=133#ly

"133      Libya      3.50% PKB"

tzn. Libia była najmniej zadłużonym krajem na świecie, miejsce 133, Polska dla porównania

"47      Poland      52.80% PKB"

a wIęc 15 razy większe, ale to jest zrozumiałe, Polska została już wyzwolona przed przeszło 20 laty a bandy wyzwoleńcze sabotowały gospodarkę krajową już od lat 80-tych, KOR nawet wcześniej, ze znakomitym sukcesem, w Polsce można było na nowo utworzyć obozy tortur na wzór Barezy. Patrz też artykuły w :

> http://pppolsku.blogspot.com/
prostopopolsku 
 
Brzeziński: "USA zapędziły się w ślepą uliczkę"
 

Ciekawe odkrycie doradcy wielu prezydentów i jednogo z najbardziej słuchanych doradców z kręgu Rotshilda/Rockefellera, o praktycznie nieograniczonym wpływie na to, gdzie "USA się zapędziły". Przynajmniej tupetu mu nie brakuje.

Kiedyś była piękna tradycja, że wypowiedzi takich jak Breziński można było powiesić na gwoździu, niestety, dzisiaj używa się zwykle papieru toaletowego. Szkoda.

Cóż, pana Brzezińskiego nie musimy szukać daleko od nagrodzonego nagrodą pokojową Nobla Szymona:

> link

a napewno jest on cieniem innego pokojowca Obamy.

I jeszcze Chiny nam doszły.     22.12.2011, 9:10

według nieoficjalnych danych, z Chin mamy tylko takie, mają Chiny armię ok 40 tysięcy hakerów, którzy nic innego nie robią jak penetrują sieci komputerowe na całym świecie. Przy czym pomocnym są inoformacje tzw. insiderów, którzy pracjują w USA czy Unii. Takie zdanie:

"Hakerzy z Chin sforsowali w zeszłym roku zabezpieczenia systemów komputerowych"

jest o tyle zabawne, że każdego dnia obowiązuje "Hakerzy z Chin sforsowali ... zabezpieczenia systemów komputerowych" w roku przeszłym i latach zaprzeszłych i w przyszłości.

USA mają ponoć zaledwie 10 tys. hakerów, których my nazywamy obroną. Ale nie obawiajcie się o naszych przyjaciół, w Europie stacjonuje NSA, w Polsce pewnie też, w Niemczech i Turcji napewno. Jej stacje nasłuchowe podsłuchują informacje telefoniczne i komputerowe w sieciach, i analizują je, przy czym informacje szpiegowskie o firmach sprzedwane są firmom USA, Izraela i podobnym.

> http://pl.wikipedia.org/wiki/National_Security_Agency

Byłoby to komuś za mało, to jeszcze dochodzą możliwości systemu Microsoft, linux (niektóre edycje są wykonano nawet przez słupby, dlatego darmowe), informatorzy z rządów i służb podbitych krajów, jak n.p. w Polsce Leszek

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/bb.html

czy Andrzej

> http://wiadomosci.onet.pl/forum/olechowski-pis-zrobil-rzecz-durna-to-absurdalna-hi,0,568373,76296283,czytaj.html

czy inni

> http://wiadomosci.onet.pl/forum/brzezinski-usa-zapedzily-sie-w-slepa-uliczke,0,564414,75280592,czytaj.html

A naiwniakom do wiadomości, już tzw. fire wall daje dostateczne możliwości wdarcia się do systemu. KAżDY system jest zagrożony !


"Nasze" rządy    22.12.2011, 9:25

"Szokujące dane. Bezdomni żyją o 30 lat krócej wczoraj, 19:06 RZ / PAP"

Co w tym jest szokującego ? Mieliby żyć dłużej, czy jak ?

"Z raportu organizacji charytatywnej Crisis wynika, że średnia długość życia bezdomnego w Anglii wynosi 47 lat, podczas gdy średnia dla obywateli tego kraju to 77 lat - informuje BBC. Uzyskane rezultaty skłoniły rząd do udzielenia potrzebującym dodatkowej pomocy."

Wsapniały rząd, udziela pomocy, po tym jak ten sam rząd od przeszło 30-tu lat (Thatcher) stara się rozbudować warstwę biednych i bezdomnych i to ze znakomitym wynikiem.

Nazywa się ta metoda teza i antyteza, rząd stwarza problem aby potem zaproponować społeczeństwu fiansowanie łagodzenia problemu. To nie jest moje odkrycie tylko Chomskiego, jak zauważą POPiSowo zwolennicy SLD PSL ... do Palikota włącznie, żyda zaliczanego do naukowców z "lewicowego" spektrum.

Technika Tezy-Antytezy-Syntezy została już rozpracowana przez Hegla, dla tych, którzy nie mieli okazji chodzić do przeddemokratycznej szkoły.

Jak mawia przysłowie: "nasze" rządy na grządy.Szkoła podstawowa.   22.12.2011, 13:00

" - W tej chwili nasze bezpieczeństwo jest na szali - stwierdził ... PO Robert Trzaskowski ... w Afganistanie."

Ta wiadomość trochę mnie zanipokoiła, nie uczył się pan Trzaskowski w szkole podstawej gdzie właściwie leży Afganistan, bo przecież jak sam uważa, jesteśmy tam nie z jakiejś potrzeby, tylko (z "pewnych zobowiązań", których wypełnianie pozwala wzmocnić bezpieczeństwo kraju). Czy chce on przez to powiedzieć, że jakbyśmy nie zaangażowali się w tę zbrodnię, to bylibyśmy tak samo zagrożeni albo nawet więcej jak Kadafi i Libijczycy ?

To może być nawet słusznym, bo w Polsce muszą się znajdować pod rządami tego POPiSu demoracji takich dalszych band jak SLD PSL ... do Palikota włącznie, niejakie głowice atomowe, niezauważone przez wszystko wiedzące media z "Gazetą Wyborczą" włącznie.

Pan Trzaskowski sugeruje pewnie, że gdybyśmy nie towarzyszyli grzecznie naszym towarzyszom demokracji i pokoju z USA to mogliby nam coś z nich odpalić. O nacisku finansowym ze strony władców Polski z bliskiego wschodu, tak jak to miało miejsce w Gercji, nie trzeba nawet wspominać.

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html

No cóż "nasze bezpieczeństwo na szali" ofiarowali nasi demokraci przed dwudziestu laty, przygotowując to uprzednie 20 lat od Radomia poprzez Gdańsk i ciągły sabotaż rodzimej gospodarki w latach 80-tych, a już dzieci się uczy, nie należy robić kupy we własnym domu, chyba że się chce dom opuścić do Irlandii albo na Bliski Wschód. Zmienne dzieje "Solidarności"

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/09/kolonia-usa.html

Jednego napewno nie uczą w szkole podstawej zarówno Trzaskowskiego jak też większości aktywnych w tym forum, samodzielnego myślenia, uczą za to pałszczenia się przed każdym, który macha ogonem, do którego przywiązano pęczek banknotów.---"Czasem naprawdę trzeba udawać głupca, aby nie rzucić czymś w TV"

Nie bądź głupcem, nie włączaj, to funkcjonuje nieźle, od razu wiesz więcej, jeśli cię to cały gnój z TV nie prześladuje. Robię od lat.

Michalkiewicz, niezła strona, językowo na niezłym poziomie, dobrze, że ma na to pieniądze. Co prawda niektóre wypowiedzi wyglądały nieco sprzecznie, ale zawsze można dla tego znaleźć jakieś wyjaśnienie.

Jego podejrzenie, że co poniektórzy dziennikarze pracują dla służb, albo że służby pracują dla względnie za dziennikarzy jest słuszne. Byłoby rozrzutnością dla każdej władzy, gdyby dziennikarze, szczególnie ci od artykułów wstępnych, nie wiedzieli co należy pisać.

Ale historia jest nieco dłuższa, już wyzwolicielka Polaków "Solidarność" razem z dzielnymi Kaczyńskimi była założona i prowadzona dokładnie przez te same siły, które obecnie dbają o "zwrot mienia"


Dla porównania w Niemczech, jest dokładnie tak samo, a tamtejsza "S" nazywa się DGB i jest dokładnie tego samego pochodzenia, dla znających języki: "Germany made in USA".


Czego Polacy w swym zaślepieniu nie rozumieją, wielu jak nie większość Niemców zresztą też, Niemcy a dokładnie RFN znajduje się nadal pod okupacją, różnią się nawet od "wolnej Polski" tym, że nie mają nawet prawa do konstytucji, jak Polska, tylko otrzymali od okupantów tzw. ustawę podstawową (Grundgesetz). Schäuble, wystawiony w RFN na tzw. ministra finasów stwierdza to bez ogródek: "Und wir in Deutschland sind seit dem 8. Mai 1945 zu keinem Zeitpunkt mehr voll souverän gewesen."
(I my w Niemczech (rozumiane RFN) nie byliśmy ani jednej chwili w pełni suwerenni po 8. maja 1945 )
 patrz mowa na 21 Kongresie Banków we Frankfrucie nad Menem, w linku tekst oryginału:

> http://www.bundesfinanzministerium.de/Content/DE/Reden/2011/2011-11-18-european-banking-congress.html

W RFN nadal stacjonujä wojska okupacyjne ok. 60 tys, z tego 3/4 z USA, reszta Brytyjczycy, wyposażone m.in. w broń atomową.

Oznacza to, czytelniku, i tak jest w istocie, nie ma żadnego pańtwa Niemcy (Deutschland), choć ten termin jest prawie wyłącznie stosowany w mediach, jest jedynie RFN (Bundesrepublik), założona przez władze okupacyjne i rozszerzona przez  wchłonięcie NRD, które też nadały jej, ze wszystkimi szykanami demokracji, tzw. "ustawę podstawową/główną" (Grundgesetz), która co prawda obiecywała, że po zjednoczeniu RFN z NRD otrzyma ta nowa kraina konstytucję, ale obiecanki cacanki, okupant się rozmyślił, no bo skoro mieli otrzymać konstytucję UE (Traktat Lizboński), to po co im do czorta jeszcze jakaś ekstra konstytucja, z tym byłby tylko kłopot.

Nie ma wiele sensu mówić o polityce niemieckiej, bo pani Merkel jest prawnie i faktycznie jedynie rodzajem gubernatora niemieckich ziem okupowanych i wykonuje jedynie zlecenia, co polskim wyborcom powinno być dobrze znane z własnej ojczyzny, gdyż ich sytuacja niewiele się różni, choć nawet mają konstytucję.

Obecny wicekanclerz tak mówi o pani Merkel: ""
obecny wicekanclerz Gabriel, mówi wręcz do swych towarzyszy partyjnych (SPD): „Merkel ist Geschäftsführerin einer NGO” (Merkel jest kierowniczką pewnej organizacji nierządowej, i niczym więcej), w świetle jej niedawnego zaproszenia dla muzułmanów, wydaje się to zgodne z prawdą. Byś możne wyjaśnia to także błazenadę od 26 lat w Polsce, którą nazywa się dumnie rządem.
aktualizacja 10.03.2016


Zwycięzca wyborów bez wyborców.

Bezczelność jest widocznie jedynym programem tzw. partii politycznych, nieważne czy to POPiS SLD jest czy PSL ... aż do kultowego Palikota: "partia to ja".

"Libicki: PiS-owi zostały tylko szaleńcze marsze"

Można by rzec, PO jest już marszem szaleńców, bo to co ten rząd marionetkowy wyprawia nie ma nic wspólnego z Polską i jej obywatelami. Jeżeli tzw. politycy są zatrudnieni jako parobki obcych mocarstw, czy interesów kupców świata

> link

O obecnym rządzie wiemy, że został wybrany w wyborach, w których nie wzięła udziału nawet połowa wyborców, ok 52% zbojkotowało te wybory, nazwane w mediach systemu władzy demokratycznymi, trąbienie w świat przez komando Tuska, że zostało wybrany i upoważnione do nakładania na Polaków kontrybucji EU w wysokości 100 miliardów jest politycznym chamstwem.

> link

Naturalnie, wielu, szczególnie zdezorientowanych i zagubionych w gąszczu propagandy systemowej bredzą tu sowicie o UE i innych dobrodziejstwach, bo w swym zaślepieniu nie są nawet w stanie pojąć, co się wydarzyło w Grecji, gdzie cały naród został przez EU zarekwirowany i teraz ten sam proceder powtarza się na reszcie UE po tej próbie generalnej.Erec Izrael nie włada wszystkim   23.12.2011, 14:00

Erec I. nie włada wszystkim, to też są jedynie 6 milionów parobów, który zostaną dokładnie tak samo złożeni na ofiarę jak poprzednie 6 M, nazwane trafnie "holocust" czyli "ofiara ognia", już raz poświęcono ich, o czym wspominam w


W Polsce podskakują, bo ich poszczuto na rodzimych mieszkańców. Jaki pies by nie szczekał w takiej sytuacji ? Jak w moim blogu dowodzę, zmiany w latach 80-tych były przygotowywane przez dziesiątki lat, przy czym służby zza Atlantyku wykonywały podstawową robotę. KC PZPR był już dziesiątki lat przed rozpadem obsadzony przez zorganizowane grupy, taka zabawna grupa KOR i paru innych "bohaterów": Kuroń, Modzelewski, Michnik prowadzili robotą "u podstaw", o "Solidarności" też w blogu. W każdym razie pełno było


I nie zapominajmy o naszym kochanym Janie Pawle, który przecież 3 razy musiał nas odwiedzić, żeby oddziaływać na milionowy spęd plebsu, żeby się żarł między sobą, obecny POPiS demokracji w wydaniu też innych grup jak SLD PSL i inni aż do Palikota służy temu samemu celowi. Liderzy tych grup usiłują się jak mogą przypodobać, żeby zasłużyć się na stanowiska tzw. "rządowe" w wyborach a tzw. wolne medie zadbają, żeby im się to udało, jeśli tylko grupa dostanie pozwolenie od władz okupujących.


---    27.12.2011, 23:12

Może i nie ma nasza opozycja w Rosji "ani jasnych celów, ani liderów, ani programu" za to ma wsparcie na zachodzie i Polsce. Miejmy nadzieję, że Putin i jego zausznicy to mają program i cele.

Za to zachód ma określone cele  w Rosji, w końcu był tym zajęty Jelcyn i Gorbaczow ze znanymi osiągnięciami, a zapmoniałem jeszcze Berezowskiego i tego so siedzi biedaczek tak jak ta Timoszenko. Także dla Polski są jasne cele:

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/cc.html

Tylko tak dalej bracia Polacy !  A i Polki !


---


Polacy bez ojczyzny   9.02.2012, 17:09  (#bezojczyzny)

40%, nawet jeśli ta liczba jest przesadzona, to wcale nie mało mamy bezdomnych Polaków, o których nie troszczy się żadna ojczyzna:
"do 40 proc. bezdomnych w niektórych schroniskach to Polacy oraz że jeśli imigranci uporczywie wracają do Holandii, to powinno się ich deportować."

Wołano przed dziesiątkami lat Polaków na saksy, żeby odwalali cięższą robotę, to do dzisiaj także w UE nic się nie zmieniło, z tym że doszli jeszcze wagabundzi, którzy bez możliwości stałego zatrudnienia, usiłują za granicą jakoś przetrzymać, żeby nie musieć wracać do ojczyzny. Jako bezdomni w Polsce ryzykują zamarznąć na śmierć, tak jest im w wolnej ojczyźnie dobrze.

Wzruszające są przy tym wynurzenia władz polskich: ´´Pomysł PVV jest "szkodliwy i obraźliwy" i nie służy spokojnej debacie - ocenił w rozmowie z PAP rzecznik prasowy polskiej placówki duplomatycznej Janusz Wołosz.`` Dla mnie jest szkodliwym i obraźliwym, że obywatele Polski w całej Europie traktowani są jak bydło, jedynie nasi "starsi bracia" odkryli naszą wartość, za co powinniśmy być wdzięczni im i naszemu kochanemu papieżowi:

http://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg

To nam daje poczucie wartości, co szczególnie potrafił PiS nam pięknie przedstawić.

"minister ds. socjalnych i zatrudnienia Henk Kamp reprezentował "dojrzałe, wychodzące nam naprzeciw" stanowisko, akcentując potrzebę zwalczania nieuczciwych biur prac tymczasowych."

Ja bym to pozytywnie ocenił, bo od "polskiej" duplomacji p. Radka nie ma co oczekiwać. Jeszcze mam przed oczami reportaż z Włoch, gdzie Polacy pracują skoszarowani w obozach karnych pracy (pomidory w Apulii), a ich nadzorcy nazywają się odpowiednio do tego: Capo. Zainteresowanie polskich władz duplomatycznych jest tak wielkie, że do dziś nie wiadomo, co stało się z osobami, które w tych lagrach nagle znikły z listy żyjących. Dla komendanta policji w Apulii były warunki w lagrze dla Polaków dopuszczalne, "bo w Polsce też nie znali nic lepszego".

"odkąd w maju 2007 roku Holandia otworzyła swój rynek pracy dla nowych państw członkowskich UE, w tym Polski, do kraju przybyło ok. 200 000-350 000 imigrantów zarobkowych.", co to jest 300 tys., w Irlandii miało być 500 tys. i to tylko Polaków.

Po tym jak z Polski wyemigrowało na saksy 2 miliony, mogła demokratyczna paria, wtedy PiS, święcić swe sukcesy w likwidacji bezrobocia. Rząd w polskiej ojczyźnie ma sukcesy, ale tylko gdy patriotów w ojczyźnie nie ma.To znamy z kraju    9.02.2012, 17:32  (#Toznamy)

"nie inwestowaliśmy ich w nowe i konkurencyjne technologie. Wszystko szło na konsumpcję. Rezultat był taki, że ci, którzy coś produkowali, zamykali swoje zakłady i zakładali firmy importowe, bo na tym dało się zarobić". Dodajmy, że zachodni tzw. "inwestorzy" otrzymywali polskie firmy za bezcen od niejakiego Balcerowicza i jego zorganizowanych w grupy wspólników.

Balcerowicz, rodzaj parobka MWF, otrzymał zadanie wypełnienia podstawowego celu systemu, tzn. przekazania własności społecznej grupom (MWF), które jedynie są powołane do posiadania w tym systemie. Jego krytycy widzą w tym czysty rabunek, to się zgadza, ale prywatyzacja, to rabunek chroniony ustawowo. Legislatywa zadbała bowiem o to, że ten rabunek podniesiony został do rangi dobrodziejstwa. Także gadzinówki wypełniły swe zadanie, przekonały społeczeństwo, że ten rabunek dokonuje się dla jego dobra, bowiem ono nie jest w stanie tak efektywnie objeść się ze swym majątkiem, jak to czynią specjaliści z międzynarodowej sieci MWF.

Wielu identyfikuje L. Balcerowicza z największą zbrodnią na narodzie polskim w wieku XX-tym, jeśli chodzi o kwotę rabunku, którego dokonano na narodzie polskim, to chyba bije na głowę rabunek jego poprzedników, nazistów, w czasie II Wojny. Jak długo Balcerowiczowie, ta cała swołocz związana z kreacją wywiadu USA "Solidarnością" nie zostanie skazana, tylko swobodnie bezczelnie nadal uczestniczy w rabunku mienia, tak długo są perspektywy Polaków dość problematyczne.

Jeżeli Balcerowicz i jemu podobni z głupoty prowadzą do katastrofy narofowej, to należy ich odosobnić i umieścić w zakładzie  zamkniętym dla osób chorych psychicznie, jeśli jednak nie, a system prawny nie przewiduje karania tego rodzaju zbordni, to narodowi nie pozostaje nic innego, jak te kanalie zlikwidować, inaczej zagrożona jest egzystencja całego narodu.

To celowe niszczenie gospodarczych podstaw egzystencji narodu polskiego (sabotaż gospodarczy) jest kontynuowane i to przy wsparciu rządu nazywanego w mediach "polskim", znowu wykupywano cukrownie (konkurenci z RFN, "Suedzucker") i je ze szczętem zamknięto, żeby w Polsce nie produkować buraka, za to cukier dostarczany jest bezpośrednio z Niemiec i kosztuje dwa razy tyle co tam. Kiedyś nazywało się taką oświeconą ekonomię balcerzańską sabotażem gospodarczym, a dzisiaj są to sukcesy w imię świętej UE.

Podobnie jak Grecy wpadli Polacy na pomysł, że najlepiej jest jechać na saksy, cóż, kiedy nie zawsze to się udaje i tak w Holandii "do 40 proc. bezdomnych w niektórych schroniskach to Polacy".

http://pppolsku.blogspot.com/2011/12/ee.html#bezojczyzny

Widocznie Polacy nie czują jak ich tyłek leją, bo w ostatnich wyborach do sejmu jeszcze prawie połowa głosowała na te wagabundujące bandy demokratyczne PO PiS SLD PSL SP PJN Palikota ... czy jak się ta mafia nie nazywała.

http://pppolsku.blogspot.com/2011/10/onet-pkw-podaa-wyniki-wyborow-z-93-proc.html

Kto was tak ogłupił ?
Solidarni    10.02.2012, 23:15

Jeszcze żeśmy się od "Solidarności" nie otrząsnęli a tu już następna agentura wywiadu USA usiłuje przeforsować ustawę dla przedsiębiorców USA. No cóż, u SP nawet nazwa jest zakłamana, to jest raczej SA (Solidarna Amerykanka) a nie Polska.

"Kupując" broń zezłomowaną z USA finansujemy tych sprzedawczyków z tzw. SP.

link

Wywiad USA opłaca tych zdrajców naszymi pieniędzmi. Z ACTA będzie nas wywiad USA już legalnie szpiegował i układał profile dla każdego obywatela tej mało ważnej prowincji światowego imperium finansowego

 link

Naszym największym grzechem jest, że wydaliśmy bezmyślnie nasz kraj tej zbrodniczej finansjerze światowej i przekazali rządy zorganizowanej przestępczości. System prawny w Polsce jest obecnie częścią infrastruktury kryminalnej ucisku. Wygląda na to, że etykieta "Solidarność" jest zarezerwowana dla zdrajców w tym kraju.---
Dla prostaczków   11.02.2012, 9:26

umieściła SA sformułowanie:

´´zająć się ratyfikacją ACTA, opowiedzieć się przeciw tej umowie i "raz na zawsze zamknąć ten temat"``

jak widać wielu wzięli na lep. Jeżeli ACTA zostanie poddana procesowi ratyfikacji, to "większość" rządowa w sejmie przegłosuje tę ustawę, tzn. ratyfikuje ją, niezależnie co SA (SP) publice dzisiaj zapowiada. Nawiasem mówiąc jej posłowie będą głosować za, jeśli im dobrze zapłacą.

Dla zrozumienia, jak funkcjonuje demokracja polecam oficjalną wypowiedź jednego z ważnych agentów UE i "międzynarodowej wspólnoty finansowej", J.C. Junckera, którego Luksemburg profituje z oszustw podatkowych w całej UE, prowadząc dla spekulantów specjalne konta

link

jak widzisz Max, UE jest nieco bardziej skomplikowana, niż sobie to niektórzy wyobrażają, albo nawet byliby w stanie sobie wyobrazić.

Na dodatek:
Komisja E. która jako dyktator wydaje dyrektywy państwom członkowskim, bo jak powiedział Sikorski,

"Oddaliśmy też naszą suwerenność Komisji Europejskiej", tzn. nie ma już właściwie Polski

link

jest ustalana w dość nieprzejszysty sposób, a tzw. Parlament Europejski z reguły musi ją tylko zatwierdzić. Tzw. Parlament Europejski, bo to żaden parlament nie jest i nie ma też absolutnie żadnych uprawnień wnioskowania ustaw, to jest w rękach naszego tyrana Komisji Europejskiej.

Rozważ te parę faktów, może posuną cię nieco dalej. Rekomenduję poza tym mój blog

link

tam można znaleźć ogólnie dostępne informacje dodatkowe, które nie znajdują miejsca w oficjalnej propagandzie. Ale jeśli ktoś uparcie chce, może nadaj wierzyć w krasnoludki.
Popatrz:  11.02.2012, 13:51

"Zostaliśmy ograbieni z dorobku wielu pokoleń" i to w dużej mierze tych, które pracowały pod reżymem niedemokratycznym, ale demokracja miała za to co prywatyzować. Ja też zauważyłem, że w większości te zakłady do prywatyzowania powstały po wojnie, a infrastruktura też, o kadrach to nawet nie wspominam.

O "SA"

Zadłużenie kraju było po Gomółce ok 1 miliarda dol, dzisiaj jest ok. 230 miliardów, a przy tym prawie wszystko zostało sprywatyzowane, czy już także ludność stała się czyjąś własnością jest jeszcze nie wyjaśnione

http://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg

Wielu Polaków już w takim stopniu utraciło zdoności rachunkowe, że nie rozumieją różnicy pomiędzy 1 i 230, niektórzy nawet sądzą, że te 230 miliardów to ich własność, bo są w końcu w "wolnej Polsce".Jeśli zapomnimy propagandę...    11.02.2012, 18:53

Nie chcę się wdawać w szczegółową dyskusję, ale są podstawy aby sądzić, że upadające imperium usiłuje ratować swój pieniądz, ropa odgrywa przy tym rolę drugorzędną, to jest jedynie rodzaj bonusu. Droga do Teheranu prowadzi jak wiadomo przez Damaszek, naturalnie jest bardziej wyboista niż do Trypolisu

Szczęśliwie dla byłego imperium, udało mu się wprowadzić swoich agentów w kluczowych krajach UE: Francji i Niemczech, także peryferyjne kraje jak Polska, są zarządzane prze ich konsulków, to pozwoliło osłabić konkurencyjną walutę euro i drgawki byłego imperium będą trwały dłużej, ale jest jedynie kwestią czasu, aż stanie się łupem.

Nie jest to przeciętnemu Polakowi nasyconemu gnojem "informacyjnym" propagandy zrozumieć, co poświadczają liczni czytelnicy całkiem sensownego tekstu "Poinformowanego"

no cóż, własne braki intelektualne usiłują ludzi przypisać innym.

Poza tym interesujące porównanie "klossa":  link

ale z porównaniami nie należy przesadzać, wtedy przecież zostało wyniszczone te słynne 6 milionów, które my do dziś zdyscyplinowanie opłakujemy, że zapomnieliśmy o innych 50 milionach ofiar. Przy czym ich krewniacy (tych 6 milionów) z zachodu dobrze się przy tym obłowili. III Rzesza wypłacała zyski od ich kapitału do końca wojny. Zyski były odprowadzane do USA i innych krajów za pośrednictwem BIS *) Po wojnie z kolei liczne patenty i technologie powędrowały za wodę, łup był niezły.

BIS na czas jeszcze przed II WŚ otrzymał tę funkcję. Wiele firm z USA czy W.Bryt. a jeszcze więcej prywatnych akcjonariuszy nieźle się na tej wojnie obłowiło. Ustalenie tych wspólników Hitlera jest w Europie we wszystkich krajach zabronione pod groźbą kary, na żądanie okupantów Niemiec.

Tym razem jest co prawda nieco inaczej, aczkolwiek na Bliskim Wschodzie zebrano znowu te 6 milionów. Wygląda wszakże na to, że zarówno mechanizmy jak i siły finansowe są te same, które pozwoliły wymordować 10-20 % mieszkańców Polski. Gdzie są ci Polacy, ponoć "mądry Polak po szkodzie", jakoś ich  nie widzę w tym forum.


*) BIS - Bank for International Settlements (Bank Wyrównań Międzynarodowych) z siedzibą w Bazylei, nazywany też "bankiem banków", znany mało komu w Polsce, acz jest to jeden z najważniejszych instrumentów finansjery światowej. Tak n.p. wytyczne dla banków na świecie, odnośnie między innymi pokrycia kapitałowego, pochodzą od tego banku i noszą imię Bazylei, ostatnio Bazylea III.


---
Ptaszki przemysłu holokaustu

Ptaszki pana prezydenta

Komorowski: "Patrzę na niebo, słucham ptaszków"

Nikt nie miał złudzeń, że pan prezydent się nie słucha, nazwijmy ich "ptaszkami". A jakie to ptaszki podpowiadały panu prezydentowi ten słynny tekst w Jedwabnem ?

"Dziś w jej imieniu oddaję cześć ich cierpieniu i raz jeszcze proszę ich o przebaczenie"

Naturalnie nie wiem, jakie zbrodnicze czyny ma pan Komorowski sobie do zarzucenia, że musi się kajać, można sobie wiele wyobrazić u polityka, jednakże tupetu mu nie brakowało, bo w następnych wierszach dobiera się do wiecznych ofiar bez ogródek:

"Naród ofiar musiał uznać tę niełatwą prawdę, że bywał także sprawcą."

I w gruncie rzeczy nie bez racji, znana była brutalność policji żydowskiej w getcie w stosunku do swych najbliższych w czasie II WŚ, a cynizm zarządu gmin żydowskich, które przygotowywały selekcję do komór gazowych, jest też przykładem zbrodni wojennych, które nigdy nie zostały osądzone, bo odpowiedzialnym udało się uratować w Izraelu, a Izrael nie wydaje żadnych żydowskich zbrodniarzy. Znane są sprawozdania polskiego podziemia, które musiało przez swe ostrożne (inaczej byłby to antysemityzm) groźby przywoływać do porządku policjantów żydowskich w getcie, aby ówczesnych żydowskich obywateli Polski traktowali bardziej po ludzku.

Nie jest znany ani jeden przypadek ukarania któregoś z w/w sadystów policji żydowskiej, którzy znęcali się nad bezbronnymi obywatelami polskimi w czasie II WŚ, przeciwnie, wszyscy oni dochrapali się "zasłużonych" w ten sposób rent. Podobne dotyczy żydowskich konfidentów Gestapo i innych żydowskich zdrajców społeczności żydowskiej.

Wielu mieszkańcom Izraela są to związki dobrze znane, ale jak długo JA

link

potrafi wycisnąć ze starych i nowych kajających się Gojów pieniążki, żaden głos "sprawiedliwy" się nie podniesie, a inscenizacja Jad Vashem i inne służą do formowania następnych pokoleń, aż dziw, że ta społeczność "przemysłu ofiary palnej" była w stanie wydać kogoś jak Finkelstein czy paru innych.

I tak patrzymy w osłupieniu na

link

naszych "starszych braci", naturalnie "starszych i mądrzejszych", w końcu wiedzą jak "rewindykować" po mistrzowsku z cudzej kieszeni. Temu służą też demokratyczne struktury

link

tak wspaniale rozwinięte w fazie demokratyzacji kraju, i bezspornie pan prezydent jest częścią tych wspaniałych demokratycznych struktur.

link

Powyższy link prowadzi do innych tekstów.
---


HOLLYWOOD dla Sarko   ONET nie przepuścił tego tekstu ani razu (4x)

ładna historia, ale to nie była akcja sił specjalnych, tylko program reklamowy dla Sarko


byłoby szkoda, żeby po tylu zamachach obecny prezydent nie miał żadnej korzyści,

"Po zamachach może wzrosnąć poparcie dla Sarkozy'ego"

nie może tylko powinno, po to się robi taki Hollywood dla motłochu, w końcu chodzi o to, żeby wybory były nie tylko wolne i demokratyczne, ale też wynik właściwy,
---

bo z zasadą demokratyczną wielkiego demokraty XX wieku Józefa Dżugaszwili "Stalina":  

"Nieważne kto wybiera, tylko kto liczy głosy"

mogło by się tym razem coś nie udać, a byłoby szkoda. I już szczerzy znowu zęby ten kurdupelek CIA z Francji na zdjęciu.

Merah jest podejrzanym o zabójstwo, i tak też pozostanie, a nie zabójcą. O tym czy był zabójcą czy nie, nie rozstrzygają media czy pan prezydent, tylko sąd, ale większość tak czy tak nie rozumie różnicy.

---

Urodzony by mordować     ONET nie przepuścił tego tekstu ani razu (2x)
   to jest odpowiedź na krwiożerczy tekst Starego Grzyba (patrz niżej), jego przeszedł

wg. wzorców


i nowa seria IDF


podobnie jak ten francuski kurdupel robi wielką imprezę reklamową


łatwo rozpoznać inspirację Starego Grzyba, jak też jego rodaka Sarko. I jak mówi rzetelny antysemita: zawsze wynurza się głowa jakiegoś ...

Te zamachy miały miejsce w odpowiednim momencie przed wyborami, prawie tak dokładnie zsynchronizowane, jak te zamachy na BW na zamówienie Szabak czy Aman.


---

Odpowiedź andjoach-owi

Nieco inaczej

"którą szczęśliwie po rekonkwiście Izabella Kastylijska i król Ferdynand docenili i zachowali dla potomności.... "

chyba nie mieli czasu niczego zrujnować, bo jeśli zobaczysz Mezquita w Kordobie, to stwierdzisz, że przebudowa (ich następców) nieco zepsuła oryginał. Ale co gorsza, chrześcijanie zaczęli rujnować systemy nawadniania, coś podobnego można było obserwować na Mazurach po rekonkwiście w 1945, chodziło o irygację.

Nieznajomość technologii czy techniki i brak doradztwa fachowego zawsze prowadzą do zniszczeń, i nie ma się z czego śmiać, gdy murzyni w Płd. Afryce popełniają te same błędy z majątkiem białych w dzisiejszych czasach. Kultury technicznej trzeba się nauczyć, z reguły jednak najpierw ma się władzę wykonawczą a dopiero później wiedzę. Ale u nas jest inaczej, my mamy od wieków naszych "starszych i mądrzejszych", to nawet nie ma potrzeby, aby "Polak był mądry po szkodzie".

Nie zważaj na tego "Starego Grzyba", on tu jest chyby służbowo, a o kulturze i życiu też nie ma zbyt wiele doświadczenia, jak to student, który sobie jako pismak tu pewnie dorabia.

link

On tu jest jakby pod ochroną.

Cesarstwo Rzymskie było już w stanie rozpadu, jak się zjawili Goci, było wiele przyczyn rozpadu, wymienia się nawet klimatyczne, ale bezspornie fiskalne.

Ten opis z barbarzyńcami zgadza się w wielu przypadkach, weźmy choćby ostanie dwa imperia

link

Zjednoczone Królestwo i USA i ich podboje wysokich cywilizacji: Indie, Chiny, Bliski Wschód i w naszych czasach Europa (kontynentalna). Wiele też wchłonęły z podbitych krajów, UK nawet islam, USA n.p. technologię chemiczną, do tej ostatniej interesujące skojarzenie

link

Niektóre powiązania są zaskakujące.


---
Apartheid

"czy chodzi o " nur für Juden"? W warszawskich tramwajach za okupacji były napisy "nur für Deutschen"
Podobne podziały były w autobusach w niektórych stanach USA jeszcze po II wojnie światowej".
...
Segregacja rasowa nie ominęła także sportu. W baseballu istaniały osobne ligi, dla białych i czarnych."
Czy szkoła żydowska to nie pewnego rodzaju segregacja rasowa? Takie małe getto, dobrowolne bo dobrowolne, ale jednak?"

Intersujące pytania.
W Polsce nie mówi się o aparheidzie tylko o "rewindykacji", ale jeśli wierzyć pani profesor, to są rzeczywiście różnice jeśli chodzi o pojęcie śmierci, a sczególnie metaficznie.

http://wiadomosci.onet.pl/forum/najwyzszy-alert-antyterrorystyczny-po-raz-pierwszy,0,628014,82018830,czytaj.html

Okupanci i eksperci zawsze potrafili naukowo uzasadnić apratheid, przy czym religia nie była całkiem bezużyteczna, n.p. mieszkańcy kontynetów, które nie mają nawet swojej nazwy i przezywa je się Amerkami od Florentyńczyka Vespucci, nie byli lata całe uważani za pełnych ludzi, dopiero biskup Bartolomé de Las Casas miał przeprowadzić postępowanie sądowe, które dowodziło, że są ludźmi jak wszyscy chrześcijanie i mogą być misjonowani.

---
Historia parobków mocarstw
 

"Nie łudźmy się - to co zrobił ten muzułmański idiota w Tuluzie, grozi nam wszystkim."

A co zrobił, a co nam grozi, wiesz ?

Z mediów wiemy tylko, że uważany był tylko za podejrzanego, a jako świadek został przez siły Sarko zamordowany (strzał w głowę jest sprawdzoną metodą likwidacji świadków) i mamy tylko oświadczenia podwładnych Sarko, ale czy można im wierzyć ? O co tam chodziło, nie dowiemy się pewnie nigdy. Czy potrafisz odróżnić podejrzanego od winnego/skazanego ? Podejrzanego ustalają organy ścigania i media, winnego skazuje sąd. Czy można wierzyć propagandzie systemu ?

link

"Dla takich jak on, a mułłowie tego nie potępiają, zarżnąć dziecko to zasługa."

Dla takich jak ci, co wymordować 200 tys. ludzi tylko jedną bombą też, patrz Hiroshima, a ile tam było dzeci ? Nie wiem na ile jesteś ty (i inni w tym forum) w stanie się uwolnić od wzorców propagandy.

Są poważne podejrzenia, że ten prawdopodobny mord na Merahu

"władze i policja bronią się przed krytyką ws. Meraha"

link

był częścią tzw. WALKI wyborczej Sar-koziego, który w ostatnim czasie mocno stracił na popularności

link
.
Co nawet Onet potwierdza:
"Po zamachach może wzrosnąć poparcie dla Sarkozy'ego"

link

I jeszcze jedno hasło propagandy wyborczej:
Sarkozy: zgoda na pośmiertne małżeństwo zabitego żołnierza
link

ale czy to jest we Francji prawnie w ogóle dozwolone nikogo nie interesuje, jak może nieżyjący powiedzieć: "Tak, chcę pojąć za żonę." ?

"Europa jak Europa, ale my, w Polsce tu i teraz powinniśmy sobie odpowiedzieć, czy chcemy gościć muzułmanów."

Co prawda nie ma w Polsce żadnych muzułmanów, ale ich religijnych sąsiadów z BW nie mamy jakoś dosyć, i żądamy ciągle nowych, a nawet rząd polski opracował program "rewindykacji", żeby ich zaopatrzyć w środki na kupno

link

co prawda nie bez zręczności kierowana jest emocja w tym forum na muzułmanów, ale zajmowanie się gośćmi, których w Polsce praktycznie nie ma, jest być może odwracaniem uwagi, od gości, z którymi mamy dosyć problemów, a może są to ci goście, którzy każą się dobrodusznej polskiej młodzieży zajmować islamem. To niech ta młodzież poczyta sobie najpierw ze swego Pisma Świętego

link

może uda jej się przy resztce zdrowego rozsądku odkryć o co i komu w tej emocjonalnej "dyskusji" właściwie chodzi. Jest boleśnie słuchać tę antyislamską hecę, bo my nie mamy tam nic do wygrania, podobnie jak pod Wiedniem (Sobieski) staliśmy się pośmiewiskiem i w efekcie łupem trzech mocarstw, w tym mocarstwa wiedeńskiego, o które się oddziały Sobieskiego biły (1683 ). Pod Wiedniem przygotowano już pierwszy rozbiór (1772), a przecież od wieków obowiązuje: "Wrogowie naszych wrogów, są naszymi przyjaciółmi." Czy nie stać Polaków na więcej mądrości politycznej, jak grać zawsze tylko rolę parobków mocarstw i to na zlecenie "starszych i mądrzejszych" ?


---

Oj, dzieci, dzieci, to był Killer  ONET zablokował ten tekst 2 razy odpowiedź na tekst

"strach pomysleć co by się jeszcze tam dzialo gdyby nie dobrze wyszkolony snajper"

To nie był snajper, to był killer, z jakiej odległości strzelał ten snajper i to w część ciała, głowę, której trafienie jest bardzo ryzykowne.

Ten cały opis nie trzyma się ani kupy ani d... Naturalnie dla publiczności, która nie ma o działaniu zielonego pojęcia, dla dzieci i młodzieży z doświadczeniem gier komputerowych, jest to może wystarczające, ale jeśli było polecenie z góry, "świadka zlikwidować", to wtedy strzela się w głowę.


bowiem "w ciągu 64 operacji, którymi kierowałem jako dowódca GIGN, nie było nawet jednej ofiary śmiertelnej – przypomina Prouteau"

i dalej "wyszedł nam naprzeciw z trzema (a miał dwie ręce, sic!) Coltami ... podczas gdy my mieliśmy ze sobą broń obezwładniającą.", która pewnie obezwładnia tylko RAID-owców, to przypomina stary witz z BW: "Izek uciekamy, ich jest dwóch a my sami!"

"posuwał się w głąb mieszkania, próbował zabić moich ludzi, którzy stali na balkonie zabezpieczali akcję." bo RAID-owcy byli obezwładnieni, czy co ?

"Najprawdopodobniej to wtedy dosięgł go strzał jednego ze snajperów – opowiada szef jednostki.", to on nie wie kiedy i kto go zastrzelił, pewnie chcą to zachować w tajemnicy, chodzi w końcu o morderstwo, patrz dalej.

"Akcja RAID-u trwała 32 godziny ..." pewnie padło polecenie likwidacji i szkali głupiego, kto ma za to przejąć odpowiedzialność.

Oj, dzieci, dzieci! Wam można każdą bzdurę opowiedzieć.


ale jesteście w końcu wytresowani przez GW.


1 komentarz: