niedziela, 4 grudnia 2011

Kradzież majątku Polaków

Artykuły opublikowane w onet

Sefardyjscy, czy mamy to też w kraju ?

ONET: O R. Sikorskim;  Girzyński: to szkodliwe dla Polski
WYBORCY: to jest wazeliniarz ?    4.12.2011, 12:57

"Sikorski zabiega o dobrą posadę" w Unii.

Sikorski jest na pewno wazeliniarzem, nie sądzę wszelako, że on decyduje o tym co mówi.

> http://pppolsku.blogspot.com/
Jak już pisałem, politycy otrzymują "swoje" decyzje od tzw. "rynków finansowych", one przemawiają przez Sikorskiego, że należy im dać jeszcze więcej pieniędzy i w tym celu powinny Niemcy przejąć "ich kierowniczą rolę partii" (znowu ra rola) i podjąć dodatkowe kredyty, żeby opłacić długi innych. Zadłużenie Niemiec ok 83%, Polski ok. 54% dochodu brutto, a więc dużo większe niż Polski.

"rynki finansowe" nie interesują się karierą takiego pryszcza jak pan Sikorski. O tyle jest wypowiedź Girzyńskiego łgarstwem.

Wyborcy: Największym nieszczęściem w demokracji jest, że zarówno durnie, jak też ci co coś rozumieją, mają tylko jeden głos, to jest absolutnie sprzeczne z zasadami demokracji i zdrowego rozsądku. Nic dziwnego, że przeszło 50% wyborców zbojkotowało ostatnie wybory do sejmu, do

Ja obserwuję tu tylko bezmyślne pyskówki pomiędzy parobkami PO PiS SLD PSL Pali Kota i innych organizacji rabunkowych.

I co z tego, że tomasz.krechowicz usiłuje tej masie przypomnieć:
"1.01.2012 Wchodzi w życie ustawa, która zniszczy Rzeczpospolitą",
co z tego, skoro w tym forum mało kto jest na tyle rozwinięty umysłowo, żeby tę katastrofę i zbrodnię przeciwko własnemu narodowi w ogóle pojąć. Podstawą, żeby się z paróbstwa wyzwolić, jest samokształcenie i odrobina kultury.
OBAWIAM SIĘ że to RABUNEK    4.12.2011, 12:13

Obawiam się że ten bardzo rozumny tekst utonie w powodzi pyskówek pomiędzy parobkami grup PO PiS SLD Pali Kota PSL i innych. To jest właśnie demokracja zachodnia, pyskówkami zasłonić masowy rabunek majątku obywateli tego kraju. Ci, którzy myśleli, że po rabunku pod przywództwem  Balcerowicza  rabunek ustanie, nie zrozumieli podstawowych zasad tej demokracji. Te tzw. partie polityczne służą wyłącznie temu celowi. Unia dostarcza odpowiednie ramy, ze swoją nową konstytucją. Osobom myślącym polecam ten link

> http://pppolsku.blogspot.com/
tomasz.krechowicz opisuje coś, co się nazywa prawnym bezprawiem, cała Unia jest na tym skonstruowana. Jednakże nie obiecuję sobie, że znajdzie się zbyt wielu, którzy w ogóle pojmą tę wiadomość, daleko łatwiej jest brać udział w pyskówkach na poziomie zachodniej "demokracji". Tej demokracji chodzi o to, żeby się psy żarły. Łatwiej będzie rabować.> Co się zmieniło przez 30 lat?
WIELE!

Majątek narodwowy został przkazany innym, ci tylko kupują na okrągło.

> http://www.youtube.com/watch?v=mGw8mKIZaKg

A propos komuny, chodzi o ten majątek, który komuna pozostawiła demokratycznym rabusiom. Zrozumiałeś, na czym polega twój błąd. Zrozumiałeś dla kogo jak ty mówisz, walczyłeś i po co.
patrz równiż:

Pod rządami zorganizowanej przestępczości

ten tekst usiłowałem wielkrotnie opublikować w ONETcie, ze słowem Sefardyjscy został zawsze został odrzucony.

Sefardyjscy, czy mamy to też w kraju ?

"Polski MSZ wydało oświadczenie w tej sprawie. "W związku z atakiem, jaki miał miejsce dziś rano na szkołę żydowską «Ocar Hatora» w Tuluzie, w wyniku którego śmierć poniosło dwoje dzieci oraz rabin, a kilka osób odniosło rany, Ministerstwo Spraw Zagranicznych łączy się w żalu z rodzinami poszkodowanych oraz społecznością żydowską Francji. Tego typu akty terroru nie znajdują żadnego usprawiedliwienia i muszą spotkać się z jednoznacznym potępieniem cywilizowanego świata" - brzmi komunikat."

Jestem dumny, że tak niezmiernie poruszyło to morderstwo "polski" MSZ. Ileż takich oświadczeń musiało zredagować to samo ministerstwo w czasie napadu żołdaków Izraela na Gazę, gdzie żyje bardzo młode społeczeństwo, prawie same dzieci i młodzież, średnia wieku poniżej 18 lat. I ci wymienieni żołdacy ostrzeliwali tę dzieciarnię i mordowali młodzież z najnowocześniejszej i najskuteczniejszej broni.

Operacja "Płynny Ołów" w roku 2008, nawiasem mówią była formą uczczenia Izraelitów naszego święta Bożego Narodzenia, które jest świętem pokoju. Jako plon przyniosła około 1400 ofiar śmiertelnych, z czego w większości dzieci i młodzieży, o zniszczeniu szkół i innych obiektów socjalnych już nie wspominam. "Polski" MSZ musiał w konsekwencji parę set oświadczeń pewnie pisać, tak dalece był poruszony każdą kolejną trójką wymordowanych przez żołdaków izraelskich dzieci palestyńskich.

"organizację sefardyjskich żydów Ozar Hatorah"

Mamy też coś takiego w Polsce, a cóż to takiego specjalnego "sefardyjscy" ? Czy sefardyjski znaczy "rewindykacyjny" ?

"Rzecznik izraelskiego MSZ oświadczył, że Izrael jest oburzony atakiem, ale "ufa, że władze francuskie uczynią wszystko, by rzucić światło na ten dramat i pociągnąć do odpowiedzialności osoby, które stoją za tymi zabójstwami" - oświadczył Jigal Palmor. "

Bezspornie wyjaśniły już władze Izraela dawno i surowo ukarały odpowiedzialnych za mord na dzieciach i młodzieży w Gazie z roku 2008/9, ci są znani Olmert i Barak i wielu, wielu innych zbrodniarzy wojennych. Specjalna rola Izraelitów także w tym imperium globalnym

http://pppolsku.blogspot.com/2012/01/fh.html

nie powinna przeszkadzać ukarać tych zbrodniarzy, którzy w taki sposób naruszyli nasze wartości moralne, totumfackl używa nawet zwrotu "zwyrodnialcy", ale tak daleko się nie będę posuwał w stosunku do naszych odwiecznych kochanych gości.

1 komentarz:

  1. Lubię muzykę Sefardyjczyków, tych prawdziwych zza Pirenejów. To źle?

    OdpowiedzUsuń