poniedziałek, 22 sierpnia 2011

Nie wiedzą, co czynią

Dlaczego NATO napadło na Libię ?

Odpowiedź wydaje się dość prosta, jeśli popatrzeć na zadłużenie tego kraju, wg. CIA była Libia w 2010 najmniej zadłużonym krajem na świecie. Przed Omanem, Katarem i Kuwejtem. Jej zadłużenie wynosiło ok. 5% zadłużenia Polski (względem GDP), dług Polski jest większy niż połowa polskiej rocznej produkcji. Co prawda Polska i Libia są prowadzone w tej tabeli, ale Irak, Afganistan jako kolonie USA, już nie.

światowa finansjera nie mogła ścierpić tego stanu, po bombardowaniach NATO i zainstalowaniu ich najemników w Libii jako tzw. rząd demokratyczny, zmeni się ten stan radykalnie."O co walczymy"

23.08.2011 10:23

> Kaddafi nie prowadzi wojny z rebeliantami a z USA.

Nie chodzi też o żadnych rebeliantów, tylko o najemników, jak wiadomo przeszkolonych i uzbrojonych przez NATO, w tym Polskę, tzn. przez nas.

Rekrutacja najemników nie sprawiła żadnej trudności też w Polsce, w końcu Solidarność zarekrutowało przeszło 10 milionów, co prawda dziwią się sprytniejsi, co z niej wyszło.

Mądry Polak tylko po szkodzie.

> pppolsku.blogspot.com


Zachodnia demokastracja

23.08.2011  9:37

Wszyscy gadają o ropie, ale chodzi też o coś ważniejsze, o wodę.

Kadafi zrealizował ogromne inwestycje do czerpania wody pitnej ze złóż podziemnych. Jak już pisano

> http://pppolsku.blogspot.com/

nie przyjął żadnych kredytów od banków zachodnich, o te inwestycje chodzi francuskim, w Francji znajdujemy 2 albo trzy światowe firmy, które handlują wodą, n.p. Suez.też w Polsce.

Ileż pieniędzy będzie można wydusić z  odbioców wody w Libii, Tunezji i Egipcie (we wszystkich tych krajach były rewolty). W Paryżu zacierją już rączki. Dla początkujących w tym temacie, patrz też

google( Bechtel & Cochabamba)

nawet descz potrafił Bechtel sprzedawać.
Bechtel jest także w Polsce aktywnyponoć 1300 zabitych w Trypolisie

 22.08.2011 15:11   onet nie opublikował

ponoć 1300 zabitych w Trypolisie, głównie w skutek bombardowań NATO, tzw. powstańcy, desantu dokonano od strony morza, bezspornie z NATO-barek desantowych, wkraczają do Trypolisu po tym, jak teren został zbombardowany przez NATO, można powiedzieć, to nie są żadni pwstańcy, raczej chodzi o najemników NATO.

patrz

> http://de.rian.ru/world/20110822/260211996.html

Kto by to pomyślał, że akurat spadkobiercy powstania warszawskiego tyle radości mają z tego, że w Trypolisie tkie same ofiary padają od broni dostarczonej przez nich z Polski.
ProstoPoPolsku, 22.08.2011 13:54

Odpowiedź na  "Ja czekam na dlasze informacje. "

> No cóż Sikorski zbyt bystry nie jest!
> Haniebny jest fakt, że Polska wysyłała broń do Libii.

No cóż, cłopak stara się wysługiwać tym, którzy go ministrem zrobili.

Podobnie, jak inny agent zachodu Buzek, akutalnie w zbieraninie parobków podobnych do niego, nazywanym też ogłupaiąco "parlamentem europejskim", który zarówno nie jest parlamentem a jescze mniej europejskim.

Niestety jest w Polsce większość mieszkańców nieco zdezorientowana. W tzw. wyborach nie bardzo wiedzą kogo to wybierają, po co i komu w ten sposób służą, albowiem oni

"Nie wiedzą, co czynią".

Już słynna "Solidarność" była produktem wywiadów zachodnich, kierowane przez AFL-CIO nie mylić z CIA, która była jedenie jednostką nadrzędną. Nie wierzycie, to popatrzcie

> http://pppolsku.blogspot.com

A co wy wiecie wogóle o życiu ? O tym, co się w tej Polsce dzieje ?

Unia, jednym z jej ideologów był niejaki Coudenhove Kalergi, tak pisze on o masie chrześcijan w Europie i ich elitarnych żydowskich towarzyszach.

We fladze Uni znajduje się 12 gwiazdeczek, które mają symbolizować akurat 12 pelmnion Izraela, co prawda polskiemu motłochowi nie udostępnia tej wiadomości Wikipedia, dla nich "Flaga Unii Europejskiej powstała z inspiracji chrześcijańskiej", ale już w niemieckiej jest mowa o " zwölf Aposteln, den zwölf Söhnen Jakobs" w efekcie "zwölf Stämme Israels", możnaby powiedzieć, że Unia jest nową okupacją Polski, znowu okupacją żydowską.


----
dla oprawcy sławomira

opublikowane 22.08.2011 18:23

> swojego oprawcę Kadafiego powieszą na miejscu.Czy oddadzą
> pod sąd międzynarodowy.Bo my naszego dyktatora
> Jaruzelskiego marnie osądziliśmy

Słabi byli ci polscy oprawcy, jak widać sławomirze. Jakie piękne video byłoby na youtube, mógłbyś godzinami się rozkoszować nim.

Sławomir oznacza tyle co pochwała pokoju, nie uważasz, że masz niewłaściwie imię ? Nie chciałbym wpaść w twoje ręce sławomirze, chyba że to tak jak z psem, im więcej szczeka tym mniej gryzie.

a porpos oprawców, "Polak potrafi"

Ja też jestem ciekaw, co w Libii dalej będzie, kiedy najemnicy NATO przejmą funkcję oprawców tego kraju. Jak dotychczas w żadnym z krajów oprawców NATO czy USA nie poprawiło się ludzim, tyle że mają demokrację z atestem USA.

Nasz bliski kolega, a właściwie kolega pana Sikorskiego, pan Hashim Thaci w Kosovo sprzedaje organy Serbów a pwnie też Kosowarów. No, jak się takiego Serba zaszlachtuje, to można kilka organów na rynku światowym sprzedać. Szczególnie dobrze to funkcjonowało, jak w Kosovo zarządzał Bernard Kouchner, on był lekarzem z zawodu, a z tanimi organami to się spotkał jak był u "Lekarzy bez granic", w takich różnych biedniejszych krajach można tanio kupić potrztebny organ.

Inne komentarze ProstoPoPolsku.Każdemu czytelnikowi proponuję wstąpienie do PPM Polskiej Partii Matołków, wielu  forystów ONETu znajdą tam odpowiednią opiekę psychiczną, psychiatrzy z POPiSu PSeLdo SLD, PiJaNych i innych demokratów nie gwarantują opieki na tym poziomie co PPM. PPM posiada najlepiej wyszkolony personel w zachodnich think tanks i ze znakomitymi powiązaniami do banków i tzw. "entire financial community". Jednego z agentów tej "światowej wspólnoty finansowej" udało się Polakom, po tym jak w efekcie jego tzw. prywatyzowania, ta "wspólnota" bandytów finansowych zrabowała cały majątek państwowy, umieścić Balcerowicza w tzw. grupie 30-tu, która przygotowuje rabunek krajów. Dzisiaj jest Libia na tapecie.


Inne teksty od ProstoPoPolsku.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz