środa, 10 sierpnia 2011

Schizofrenia à gogo

 tytuł originalny "Schizofrenia à gogozostał przez onet zmieniony.

Choroby psychiczne są daleko popularniejsze, niż byśmy to chcieli przyjąć. Niemała załuga przy tym mediów i szkoły. Idiotyzmy, których się trzeba nasłuchać z tzw. dzienników i innych źródeł, prasa n.p. GW, prowadzą do totalnego zgłupienia, n.p. tak staje się człowiek sympatykiem eutanazji. Tak robi się sPiSkowców przeciwko POdłości i innym tzw. grupom durniów SoliDARności, o DARach niżej.

Jeśli obserwować wielu polityków, to nieuchoronnie myśli niektóry o  tym rozwiązaniu (eutanazji). To co wychodzi z tych glówek parobków finansjery (politykierów) nie bardzo można od idiotyzmu oddzielić.

Albo Deutsche Bank, bank, który kierwany jest przez międzynarodową klikę bandytów finansowych, z niezrozumiałych względów nazywany niemieckim, ten bank melduje się u mnie codziennie (e-mail) i oferuje mit tzw. "usługi" za pomocą których chce mnie legalnie obrabować, tak jak to już dokonano w Grecji. Bandyci finansowi, jak to było jeszcze przed drugą wojną we zwyczaju, traktują populację Polaków za zbiorowisko idiotów i analfbetów w sprawach finansowych i mają w dużej mierze rację, patrz kredyty we frankach szwajcarskich, ta fala kretynizmu, która zalała Polskę w ostatnich dziesiątkach lat, jest wytłumaczeniem dla stanu duchowego Polaków.

Więcej o polskiej duszy piszę na łamach

> http://pppolsku.blogspot.com

ale tylko nieliczni będą w stanie to zrozumieć, z góry uprzedzam.

à gogo - franc. do syta

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz