niedziela, 14 sierpnia 2011

Robić Polaków w głupa, do dopiero zdrada! Nowa TARGOWICA!

Robić Polaków w głupa, do dopiero zdrada! Nowa TARGOWICA!

olek pisze: "plucie na powstańców  to największa zdrada,młodzi szli na śmierć"

olek do dzisiaj nie zrozumiał, że wcale nie chodzi o powstańców, którzy dokładnie tak samo zostali wykorzystani przez ich przywództwo, jak to dzisiaj praktykuje pan Radek i inni z tych grup "cwniaków warszawskich" jak PO PiS ... Robią z Polaków durniów może w jeszcze większym stopniu, niż ich komunistyczni poprzednicy.

Popatrzmy na zadłużenie Polski
po Gomółce   1 miliard dolarów
po Gierku   15 miliardów, widoczny postęp
dzisiaj,   230 miliardów, po Solidanosci, SLD, PO, PiS, ..., krótko, po demokracji

z tej pułapki zadłużenia nie wydobędzie się Polska bez wojny, tzn. znowu będą ci polscy bohaterzy łeb nadstawiać, jak to już dzisiaj robią dla amerykańskiego a własściwie "światowego" kapitału w Iraku, Afganistanie, dla Izraela i gdzie ich ci nie wysłali.

Pan Radek musiał też fruwać do Beganzi, jak mu posiadacze Polski tak kazali. Libia, taki bogaty kraj, była przed wojną najmniej zadłużonym krajem na świecie, USA za to są najwięcej zadłużone, a tam siedzą przy żłobie właściciele Amerykanów, Polaków, Niemców, Francuzów, Anglików, ..

"od razu pomyślałem, że Lepper mógł popełnić samobójstwo"

Zadziwia przy tym jedno, Radek "pomyślał", panie Radku, pan nie jest od myślenia, tylko od wykonywania poleceń pańskiego opiekuna z USA. Pan Radek też będzie musiał popełnić samobójstwo, jeśli dostanie takie polecenie, a jeśli się będzie opierał, to przyleci specjalista i mu pomoże, patrz przypadek w Hadze.

Ten komentarz do pana Radka nie oznacza żadnego wznowienia dyskusji o POPiSie pana Kaczyńskiego i innych w Rosji, co się tam wydarzyło trudno jest dzisiaj powiedzieć, ale wymiana prezydenta jest bezproblemowa, ten nowy nie różni się od poprzednika, i też lata gdy trzeba.

opublikowane  14.08.11 9:30

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz