piątek, 26 sierpnia 2011

ONZ zezwolił morodować

ONET: Makabryczne znalezisko w libijskim szpitalu

SUKCES Solidarności i innych DeMokratów

> Smierdzi mi ten "SUKCES".
DeMokraci od mokrej roboty, POPiS tzw. partii "politycznych". Jak się nazywa polityczna partia takich deMokratów ?

Banda najemników.

> ppprosto.blogspot.com

Głuptasy dadzą się zeżreć

27.08.2011 09:10
> NATO w Libii w 2011r to tak ja Hitler w Polsce w 1939r.
i jak w 1939 Polaków

"wśród najlepszych przyjaciół psy zająca zjadły"

> http://pppolsku.blogspot.com/2011/08/prostopopolsku-archiv-bis-882011.html#jesz
ale w Polsce znajdzie się zawsze dosyć głuptasów.


Dla ochrony ludności cywilnej

26.08.11 19:12

Wydaje się, że najlepszą metodą ochrony ludności cywilnej w Libii a też może w Polsce, byłoby powywieszać na latarniach polityków, którzy bezwarunkowo chcą ludność cywilną chronić albo starają się o jej wyjątkowe dobro.

To byłoby o tyle uzadadnione, że mniej bandytów włóczyłoby się po świecie, i już z tego względu byłaby ludność cywilna bezpieczniejsza. Naturalnie po pozbyciu takiej chołoty jak Obama, Merkel, Cameron, Sarcozy (przykro mi, że muszę tu żyda wymienić), Tusk, Kaczyński czy innych oprawców nie zmieni się wiele, w urzędach jest dość przestępców, którzy ich miejsce chętnie zajmą. Trzebyby troche gruntowniej tych kanibali przetrzebić.


16.08.2011 16:40

ONZ zezwolił

Proszę nie krytykować, ONZ zewolił na te mordy, poza tym to są nasi przyjaciele: USA, Unia i Araby, którzy teraz w Libii mordują. Oni dostali przecież "Rezolucję Rady Bezpieczeństwa ONZ nr 1973", która zewala na mord, w celu ochrony ludności cywilnej. A skoro ONZ zezwala, to o co chodzi ?

Obok NATO-najemników wysadzono też w Libii desant oddziałów specjalne z Brytani, napewno też USA czy w końcu nasi chłopcy, a ci się nie pieszczą. Radek Sikorski musił lecieć do Bengazi, jak mu jego oficer prowadzący z CIA polecił i fruwał.NATO napadło na Libię

naturlanie jest administracja państwa polskiego, zainstalowana przez wywiad zachodni, także zaangażowana w tą wojnę, jaki ich poprzednicy prowadzili wojnę przeciw ludności w Iraku, w Serbii, w Afganistanie, a Kaczyńscy nawet w Gruzji. Trzeba ich zrozumieć, każdy tzw. polityk zacząwszy od Wałęsy i Geremka byli wepchnięci na stanowisko przez zauszników zachodnich wywiadów. W przypadku Solidarności odbywało się to za pośrednictwem ALF-CIO, która była zawsze kontrolowana przez CIA.

Nic dziwnego przeto, że Solidarność przyniosła do Polski tych bandytów z NATO i teraz muszą się polscy najemnicy do Sikorskiego wysługiwać tym bandytom. Wyraźny postęp od czasu komuny. W końcu obowiązuje teraz demokratyczne hasło bojowe:

"Morduj w imę boże !"

Tak jak nasi "starsi bracia" Jana-Pawła mordują w Palestynie, a przyszli tam z początku jako goćcie, ale do Polski też za Kazimierza Warchoła.Oprawcy w domu.

Dlaczego tak się zajmujecie tymi oprawcami w Libii, macie przecież dostatecznie dużo swoich oprawców, którzy się wami zajmują i robią wam koło tyłka. Ten POPiS PoSLe PiJaNych, to będzie SaLDo, oni sprzdają nas, jak tylko wstanie taki oprawca, to jego pierwsza myśl jest, kogo by znowu sprzdać.

I od rana sczerzy do nas zęby, żeby go wybrać, bo wtedy może nas dalej przehandlować. Tylko durnie wpadają na te oszustwa jakichś Kaczyńskich, Tusków, Kwaśniewskich czy innych rzezimieszków. Jak myślicie, kto tę chołotę wsawił do Polski ?

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz