poniedziałek, 8 sierpnia 2011

ProstoPoPolsku - Archiwum do 8.8.2011

Sikorski: to śmiertelnie poważna sprawa


~ProstoPoPolsku  

Co prawda brzmi wypowiedź tego amerkańskiego parobka nieco dziwnie, kiedy mówi o odpowiedzialności.

Wszelako w samym rdzeniu wypowiedzi jest nieco prawdy:

1. powstanie było militarnie nie przygotowane i z góry skazane na niepowodzenie, brak materiału wojskowego, słabe wyszkolenie, szczególnie do walki w mieście. Hitler też powołał pod broń młodzież, jak już nie widział co dalej robić, no proszę, nauczył się czegoś o rządu "polskigo".

2. powstanie miało osiągnąć osowobodzenie Warszawy przed wkroczeniem armii czerwonej przy założeniu, że Stalin udzieli powstańcom pomocy ??!! Głupszego pomysłu nie można było wymyślić.

3. decyzja o powstaniu została podjęta przez marionetkowy rząd, który na łasce Londynu otrzymał parę biurek, żeb móc grać rolę. Temu rządowi, z niewiadomych względów uważany przez wielu za rząd "polski", aczkolwiek przez nikogo nie wybrany, było wszastko jedno, ilu Polaków zgnie, i w jakim stopniu zostnie Warszawa zniszczona. W końcu musiał on już od paru lat cierpieć z powodu znisczenia dzielnicy żydowskiej w Warszawie (getto), to te nowe straty nie grały już żadnej roli.

4. dokładnie ten sam rodzaj "Polaków", który doprowadził do tragedii powstania, przejął przed laty tzw. demokratyczne rządy w Polsce i usiłuje dowodzić, że PO różni się od PiS, albo innej menażerii.

5. jak widać z wypowiedzi jest w Polsce nadal dostatecznie dużo matołków, którzy dają się nadal zwodzić tej parobczej swołoczy, który jest gotowa naród za parę srebrników (Dolarów, Euro) znowu sprzedać na zachód.

---

~ProstoPoPolsku  

Jeszcze raz do matołków.

3.września 1939 rozpoczęła się pomoc tych sił zagranicznych, które decydowały o losie Polski i Polaków w 1939. To są dokładenie te same siły, które ustawiły swoich parobków dzisiaj w Polsce na stanowiskach rządowych, włącznie z panem Radkiem.

Ci agenci są zgrupowani w zbiorowiskach nazwijmy to chołoty "politycznej" jak POPiS SLD i PSL ... i wysługują się nowym zaborcom. Pan Radek musiał n.p. lecieć do Bengazi, żeby władzom zabroczym pokazać jaki on jest pilny.

Więcej na ten temat, szukaj "ProstoPoPolsku" albo "zabawna wojna", francuskie określenie dla pomocy w kampanii wrześniowej. Jakoś nie bardzo jest to chwalebnie, po tym wysługiwać się obcym pod Tobrukiem, Monte Cassino i w PW.

---
Niemcy nazywali żołnierzy, ktąrych rekrutowali ze Sląska "Zdobyczni"

> Przepraszam, zapomniałem dodać o prtiotach z Wehramhtu.
Może ich było więcej, niż ci się wydaje. Niemcy nazywali żołnierzy, ktąrych rekrutowali ze Sląska "Beutesoldaten", tzn. tyle co "zdobyczni żołnierze". Wielu z nicht trafiło do Wehrmachtu pod przymusem.

Tak jak pod przymusem, albo i nie, lądują polscy żołnierze jako żołdacy amerkańscy w Iraku i Afganistanie.

Nawet za komuny nie trzeba było wysyłać kontyngentu polskich żołdaków do Afganistanu. Nie daje ci to coś do myślenia ?

Jeśli chcesz więcej się o Polsce dowiedzieć, to szukaj "ProstoPoPolsku"

(#drole)~ProstoPoPolsku    5 sie, 13:03

> Dla Polaków dzień 1 sierpnia 1944 to data wybuchu > Powstania Warszawskiego.  

Dla Polaków dzień 3.września 1939 to początek tej pomocy dla Polski, o której tak żarliwie i historycznie piszesz dla polskich matołków. Więcej o matołkach szukaj "ProstoPoPolsku".

Tę pomoc nazwali żartobliwie Francuzi "Drôle de guerre", "zabawna wojna" i zabawna pomoc to była. Ja nie wiem, na ile jesteś w stanie zrozumieć skomplikowane wydarzenia, ale polscy żołnierze wysługują się dzisiaj jako żołdacy w Iraku, Afganistanie, których amerykańska finansjera traktuje jako swą zdobycz wojenną na komuchach . Polska żołdactwem stoi, to dotyczy też wymienionego tu ministra.


tzw. rząd polski opowiadał polskim cymbałom jakich to wspaniałych sojuszników mamy


> Przypomnę, że w 39 r. Wermacht zdecydował sie na uderzenie > przeciw samotnej Polsce po zapewnieniu wsparcia Stalina. 

i wsparcia naszych sojuszników Francji i Anglii.

A tzw. rząd polski opowiadał polskim cymbałom jakich to wspaniałych sojuszników mamy, i ci wyglądali we wrześniu, kiedy wreszcie pojawią się samoloty sojuszników na niebie, a tam były talko sztukasy.

Ale jak mówi piosenka, jeszcze Polska nie zgnięła, Polacy wykazują dziś tę samą mądrość co w 1939.Achkolwiek uważam Radka za najemnika sił obcych


> Zgineło 200 tysięcy ludzi ,których > przywódcy Państwa Podziemnego nie pytali o zdanie. Im > chodziło tylko o to żeby to nie ruskie wyzwoliły stolicę a > potem choćby potop. 

Achkolwiek uważam Radka z najemnika sił obcych, to wypowiedź mego poprzednika odpowiada raliom. PW było aktem wymierzonym przeciwko Polakom, w którym rzesze zwiedzionych przez przestępcze prywództwo Powstańców, zostało ofiarami tej manipulacji politycznej i przyczyniło się do zniszczenia miasta, podobnej zbrodni dopuścili się Niemcy we Wrocławiu.
~ProstoPoPolsku  

Co prawda to nie jest żadna parafraza a już napewno nie z Baru, ale parawda to ci istotna.

Te wywłoki, które w Polsce nazywją się mediami, nie zasłużyły na naszą uwagę, niezależnie od tego, jakie by to k... nie były."

Niestety wielu zu ludu polskiego nie bardzo mają pojęcie, jakie kanalie dostarczają im tzw. "informacje" i na czyje zlecenie. Wystarczy rzucić tylko okiem na tę śmietankę prasy jak Gazeta Wyborcza.

Gadzinówka


~ProstoPoPolsku  

Gadzinówka. Kiedyś nazywało się coś takiego jak TVN gadzinówką, teraz pałkuje się polskim durniom, że to są wolne media.

A gdzie jest mowa o tych dołach społecznej nędzy w Polsce, które udało się stworzyć nowej demokracji. Nie każdy ma prawo do życia w tym systemie. Rabunek i oszustwo, jako podstawa gospodarki nie będzie funkcjonował, popatrzmy na Grecję.

Te "sukcesy" dospodarcze Polski okupione są astronomiczym zadłużeniem, ok. 230 miliardów dolarów, dla porównia, po Gomółce 1 miliard, po Gierku 15. Polska i 40 milionów Polaków należy do wierzycieli, Grecja maszeruje do Polski.

Ale czy te fakty mogą pojąć te prostacze matołki ?
Gadzinówka. Kiedyś nazywało się coś takiego jak TVN gadzinówką


Gadzinówka. Kiedyś nazywało się coś takiego jak TVN gadzinówką, teraz pałkuje się polskim durniom, że to są wolne media.

A gdzie jest mowa o tych dołach społecznej nędzy w Polsce, które udało się stworzyć nowej demokracji. Nie każdy ma prawo do życia w tym systemie. Rabunek i oszustwo, jako podstawa gospodarki nie będzie funkcjonował, popatrzmy na Grecję.

Te "sukcesy" dospodarcze Polski okupione są astronomiczym zadłużeniem, ok. 230 miliardów dolarów, dla porównia, po Gomółce 1 miliard, po Gierku 15. Polska i 40 milionów Polaków należy do wierzycieli, Grecja maszeruje do Polski.

Ale czy te fakty mogą pojąć te prostacze matołki ? 


ONET: "Bociany tu już nie przylecą"

~ProstoPoPolsku  

Internauci zwracali uwagę na szczegóły, ale to są konsekwencje niedopatrzeń prawnych w unijnym brataniu.

Architektom Uni udało się pozostawić dosyć sytuacji spornych, że tzw. politycy będą mogli swobodnie hecować jednych przeciwko drugim, Polaków przeciwko Niemcom, Niemców przeciwko Polakom, ... i jak już nie ma nikogo do poszczucia to niezawodnie można szczuć Polaków przeciwko Rosjano, Bialorusinom i w końcu Ukraińcom.

To nie jest żaden przypadek, bo też przy zejdnaczaniu Niemiec pozostawiono dokładnie te same konflikty prawne, o których tutaj siź pisze.

Możemy spokojnie oczuekiwać na POPiS demokratów i innych, będzie wesoło, bo skorumpowana do szpiku kostnego "polska" elita, już nam wyjaśni za pomocę swoich mediów, co jest dobre a co złe, n.p. Gazeta Wyborcza Michnika i TV i radio i wszystko inne co do nicht należy.
Słusznie, w mordę takiego, że obraził syionistyczną gadzinówkę, która tak się zasłużyła w likwidacji PRL.

Dzięki takim bohaterom jak Michnik przepędzono komuchów i teraz może spokojnie rządzić nami Unia i jej banki. A do kogo należy ta wspaniała gazeta ?Bieda i wstręt

Ileż to matołków jest w Polsce


Ileż to matołków jest w Polsce, te durnie nie są w stanie zrozumieć, o co w tej przypowieści chodzi.

Romaa, znakomita przypowieść, dla wielu jak widać za trudna, dostali parę srbrników, to by też najchętniej ukrzyżowali Jezusa, żeby tylko była okazja.


ONET: "Zachód uwalnia rezerwy ropy; ceny surowca spadły 7 proc."

świat prowadzi wojnę o ropę, w Libii, obniżka cen jest związana z oczekiwaną ropą zdobyczną z Libii. Ludność cywilna w Bengazi podpisuje już umowy ekspolatacyjne z NATO.

Co prawda była Libia najmniej zadłużonym krajem na świecie, poz. 132 (CIA: 2010), ale już napewno nie jest.

> https://www.cia.gov/library/publications/the-world-factbook/rankorder/2186rank.html
Polska była na 48-tym miejscu.
------------------

To nazywa się Perpetum Mobile, nie funkcjonuje nigdy.
~ProstoPoPolsku 2011-06-23 08:38
Cel banków, system finansowego, było i jest bankructwo. Naturalnie usiłują w pierwszym rzędzie doprowadzić do bankructwa państw. Przeciętnie...
~ProstoPoPolsku 2011-06-23 08:37
mieć wykształcenie nie oznacza mieć rozum.
~ProstoPoPolsku 2011-06-22 16:56
Forum Wiadomosci: Jeden dzień z życia biedy
"Komunie zawdzięczamy" m.in., że dzisiaj wielu Polaków ma wykształcenie i mogą podejmować na całym świecie pracę w nowoczesnych technologiach. ...
~ProstoPoPolsku 2011-06-21 09:13
Forum Wiadomosci: Jeden dzień z życia biedy

ONZ nie zajmuje się biedakami, jak zaczynają chorować, to posyła im pokojowe wojsko, żeby tę chorobę wytępić, patrz Irak, Afganistan, Libia, Jugosławia (tam tylko częściowo, bo resztę przejęło NATO).

Polscy najemnicy, dawniej wojsko polskie, zajmują się tym leczeniem na wielu frontach, "polscy" prezydenci dosyłają im to mięso armatnie, ale to też nie jest w stanie uchronić od tragicznej śmierci.
~ProstoPoPolsku 2011-06-21 08:59


"Ledwo koniec z końcem wiąże nawet kilkanaście milionów Polaków. "

a więc 1/3 z tych bez mała 40 Milionów. Dokładnie tak samo wygląda to wszędzie w zachodnich demokracjia, 2/3 obywateli i 1/3 hołota, która się nie liczy. Granica jest wszelako płynna.
~ProstoPoPolsku 2011-06-20 15:21
Forum Wiadomosci: Jeden dzień z życia biedy
TYLKO 12 tys. ? Synku, to już zmarnowłeś przynajmniej 6 lat.
~ProstoPoPolsku 2011-06-20 15:18
Forum Wiadomosci: Jeden dzień z życia biedy

------------------

~ProstoPoPolsku  

"Prezydent Aleksander Kwaśniewski nie wiedział, że w Polsce działa więzienie CIA."

Kiedyć było, partia kieruje rząd rządzi, teraz

USA, EU, NATO państwa kierują, CIA rządzi jak jej się podoba. Po co jeszcze trzeba utrzymywać to całe towarzystwo nierobów i kapusiów obcych mocarstw: POPiS SLD, Solidarność (ta ostatnia tak czy tak była kreacją CIA).


~ProstoPoPolsku  

BOR musi się dać USA przeszkolić.

> http://wiadomosci.onet.pl/kraj/wspolpraca-bor-z-elitarna-sluzba-usa-w-podziece-za,1,4420011,wiadomosc.html
prezydent, czy POPiS, czy Solidarność, czy SLD otrzymuje polecenia z USA albo w najlepszym przypadku z Brukseli. Pan Sikorski to nawet musi lecieć gdzie mu jakiś urzędniczyna z Waszyngtonu każe, co prawda Westerwelle też.

A ile to ma polska większość płacić za granicę?

> http://www.pardon.pl/artykul/4235/skad_tusk_wezmie_na_odszkodowania_dla_zydow
Dobrze, że PiS nie zna angielskiego, bo pis znaczy tyle co siki, i tak też będzie ten wyryw PiSu w Niemczech potraktowany.


Podwójne obywatelstwo ma POPiS i inni. A jak trzeba bedzie wyrywać, to będą pierwsi w Londynie, tak jak w 1939.
~ProstoPoPolsku 2011-06-15 18:33
Wyróżnienie wcale nie jest takie niezwykłe, w czasach PO-PiSu tej nowej Targowicy (dla analfabetów, Targowica doprowadziła do rozbiorów Polski w 18-tym wieku, Polska została podzielona pomiędzy jej trzema najważniejszymi przjaciółmi: Austrią, Prusami i Rosją, jak na razie przydzielono Polskę przyjaciołom z UE z Niemcami i Austrią, przy czym USA otrzymały bazy wojskowe i swobodę zakładania obozów tortur ).

patrz "Mięso armatnie dla USA"

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/okret-rakietowy-zaniepokoil-rosje-odpowiedz-usa,1,4418878,wiadomosc.html
#Narko

w końcu też "USA pomagają kartelom narkotykowym"

http://wiadomosci.onet.pl/swiat/usa-pomagaja-kartelom-narkotykowym,1,4418861,wiadomosc.html

dlaczego miałyby nie pomagać BOR i innym organizacjom przestępczym w Polsce.

Ewentualne odstępy w linkach należy usunąć.
~ProstoPoPolsku 2011-06-15 09:30
Miąso nie potrzebuje zbyt wiele rozumieć, oto przykłady: ~KRS 1 facet_z_wonsem1 ~fdgshd ~Jurek ~JP penie Jan-Paweł 0 nauczyciel_matematyki ...
~ProstoPoPolsku 2011-06-14 20:44
bo to są ich bandy morderców, jak n.p. w Bengazi, też mają swoje bandy, nazywają się jednak "ludność cywilna". http://wiadomosci.onet.pl/forum....
~ProstoPoPolsku 2011-06-14 20:21

> legalizacja wszystkich narkotyków to utrata kokosów dla wielu służb i przemysłu zbrojeniowego.
patrz CIA

http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?discId=11230805&threadId=87270028&;AppID=15

> Politycy to perfidni debile.  
Nie, to są tylko wspólnicy przestępstwa. Tzw. partie polityczne mają organizacyjnie wiele wspólnego z bandami.
~ProstoPoPolsku 2011-06-14 20:17

> Chciałbym polecić tobie i wam wszystkim pewien artykuł, > ale linku tutaj nie puszczą, dlatego spróbuję tutaj wkleić > jego treść. ...
~ProstoPoPolsku 2011-06-14 20:11
pomagają USA, W.Brytania, Francja a nawet Polska z dostawami broni.

Tylko analfabeci nie wiedzą do dziś, że CIA jest największym kartelem narkotyków na świecie. Jeszcze za czasu Regana zredukowały USA, produkcję narkotyków w Kolumbii, przez napady na pola uprawy koki.

Jednocześnie zwiększyło CIA dostawy narkotyków z Afganistanu, mudjahedini opłacali dostawy broni za pomocą opium. Afganistan przy tej pomocy gospodarczej CIA stał się największym producentem opium na świecie, patrz Fact Book CIA.

Jdną z przyczyn napadu USA na Afganistan und Taliban była likwidacja produkcji opium przez Taliban, co do poważnych strat finansowych CIA doprowadziło.

Po napadzie USA na Afganistan wzrosła tam produkcja 50-krotnie.

Byłoby rzeczą niewiarygoną, że meksykańskie gangi narkotyków bez licencji CIA mogą wogóle operować. W Afganistanie też nie jest to możliwe.

Należy oczekiwać, że polscy żołdacy z Afganistanu przywiozą do polski:
1. narkomanów
2. chorych psychicznie
3. handlarzy narkotyków
jak to już miało miejsce w Sowietach.
~ProstoPoPolsku 2011-06-14 20:04
Obecny Rząd Londyński (PO PiS Solidarność ...) będzie się dokładnie tak samo szybko ewkuował, jak to już w 1939 dokonał. Polacy niczego się nie nauczyli, szkoda że tylko głupole dopuszczani są do tzw. rządu.      
~ProstoPoPolsku 2011-06-13 09:30I żeby się móc USA wysługiwać, to nawet kupują "Polacy" samoloty w USA. I od czasu misia nic się nie zmieniło, psy wysługują się tylko komu innemu.
 
~ProstoPoPolsku 2011-06-13 09:21
> "zwycięzców się nie rozlicza" - ktoś tak > powiedział i miał rację Hitler.
~ProstoPoPolsku 2011-06-01 20:28
Nie większość, bo tylko ci, którym się to udało. Zarządy gmin żydowskich napewno, bo one zestawiały pociągi do obozów zagłady, to znaczy, kto musi do komory gazowej. Niemcy dostrczali zarządom gmin żydowskich jedynie, ile osób mają skompletować do transportu.

Policja żydowska spędzała całe przez zarząd gminy wyselkcjonowane towarzystwo. Policjanci żydowscy znani byli ze swej brutalności, że nawet partyzanci, AK włącznie, musieli ich przywoływać do porządku, żeby nie znęcali się nad Żydami.

Nie ma żadnych dowodów, że żydowscy zbrodniarze wojenni zostali przez jakikolwiek sąd po wojnie sądzeni, o    skazaniu nie warto nawet wspominać.


~ProstoPoPolsku 2011-06-01 20:25
Heroinę "A CO Z TEGO MAJĄ POLACY?" Polscy narkomamani mają heroinę made in CIA.
~ProstoPoPolsku 2011-06-01 19:55
AK i nie tylko.

#PowWar

Nie chodzi tylko o AK, ale też o Rząd Londyński, który powstanie warszawskie (patrz "warszawiak") polecił. Pomiot tych londyńskich emigrantów wrócił do Polski i się szarogęsi, tzn. rujnuje.

patrz też:

> http://wiadomosci.onet.pl/forum.html?hashr=1&discId=11178600&threadId=86699197&AppID=15
~ProstoPoPolsku 2011-06-01 19:48
 
Polityczni bandyci określają teraz, która wojna jest pokojem i który kraj należy napaść, bo akurat powodzi się tam ludziom za dobrze, np. Libia.

Do Haag wysłano Mladica, pod zarzutem zbordni wojennych, aczkolwiek ilość jego opfer jest daleko mniejsza niż takich zbrodniarzy wojennych jak oboje prezydenci Bush, Blair, Schroeder z Niemiec i wielu innych. Nawiasem mówiąc USA nie uznają tego trybunału w Haag, USA przewidziały go dla innych.

Polscy żołnierze, od czasu wejścia do NATO nie są żołnierzami tylko płatnymi żołdakami, których kontyngent sprzedają marionetki w Warszawie USA i innym "parnterom", którzy ustalają jaki kontyngent muszą Polacy dostarczyć.

Jest rzeczą interesującą, że obecnie jest w Polce więcej intelektualnych młotów, niż to było za komuny.

"warszawiak" nie bez racji zwraca uwagę na to, że "AKowców rzeczywiście trzeba rozliczyć i skazać. Za ..." poowstanie warszawskie, ale nie tylko AKowców, również tę chołotę londyńską, które powstanie zleciła i która się w ostatnich dzeisięcioleciach znowu zleciała do Polski ze znanymi skutkami.
~ProstoPoPolsku 2011-06-01 19:14
Odwrotnie, ten rak to POPiS demokracji.
~ProstoPoPolsku 2011-06-01 18:44

> zgodnie z uchwałą polskiego Sejmu... Musieli znać się na przestępczości, ci w sejmie, bo w końcu zwolennicy PO uważają PiS, SLD i innych...

~ProstoPoPolsku 2011-05-24 23:44

Obama musi też po polsku. Na trzeźwo niesposób znieść tej głupoty POPiS SLD i jak się te inne ferejny też nazywają.

~ProstoPoPolsku 2011-05-24 20:00

to jest szczyt bełkotu.

~ProstoPoPolsku 2011-05-24 09:11

uznają wszystko co im każą, także bandytów z Kosovo, na czele z poszukiwanym przestępcą (mordercą)prezydentem Hashim Thaci. Polacy, jak to było ...

~ProstoPoPolsku 2011-05-24 08:38

W tej samej drużynie co Wałęsa, Gorbaczow, Balcerowicz, Geremek i inne krety. Nawiasem mówiąc Uljanow, Bronstein i Dżugaszwili, Dzierżyński,...

~ProstoPoPolsku 2011-05-21 11:12

Te osiedla należą z reguły do kościoła, ale jeszcze są żywi ludzie, około 40 milionów niewolników. Najlepiej wysłać Balcerowicza do MFW.

~ProstoPoPolsku 2011-05-21 10:07
wszyskim poskim oczytanym durniom:

USA wymordowały prawie wszystkich swoich byłych mieszkańców (Indianie), prawdziwy holocaust, do tego jescze ich systematycznie okradają do dzisiaj, patrz Eluise Cobel

> http://en.wikipedia.org/wiki/Elouise_P._Cobell
"Solidarność" była również powołana do życia przez AFL CIO/CIA.

I sojusznicy z tzw. "drole de geurre", "zabawna wojna"

> http://pl.wikipedia.org/wiki/Dziwna_wojna
"była to klasyczna ... zdrada sojusznika na polu bitwy"

Polscy idioci zostali ponownie zdradzeni przez ich sojuszników, tych samych co dziś, no jeszcze doszły Niemcy.

Sojusznicy mordują również:

> http://pl.wikipedia.org/wiki/Krwawa_niedziela_%28Irlandia_P%C3%B3%C5%82nocna_1972%29
> http://pl.wikipedia.org/wiki/Masakra_Paryska
Ja wiem, że w Polsce jest dostatecznie dużo durniów, którzy są gotowi Poskę nadal sprzedawać.
~ProstoPoPolsku 2011-05-21 09:12
Polak ? (3)
Aha!
~ProstoPoPolsku 2011-05-17 08:51
> Zwykła > krytyka. natomiast na 100% w Polsce rozwija się > antypolonizm.
I to już od czasów tego warchoła Kazimierza, ktrego nazwali później jego przyjaciele z zagranicy Wielkim.

Ale nic, ci ogłupieni polscy durnie i tak tego nie zrozumieją, będą nadal lizać.

~ProstoPoPolsku 2011-05-14 13:31
W czasie wojny wysyła się do zagrożonych miejsc mniej waże osobistości, żeby doniosły zapach. Do Gruzji wysłano Kaczyńskiego, wtedy udało mu...
~ProstoPoPolsku 2011-05-11 19:23

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz